Ryterna Group vs Elektrėnų „Senoji versmė“ (68:70)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2015 vasario 19 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Elektrėnų „Senoji versmė“ po permainingos kovos įveikė „Ryterna group“ ekipą.

2015 vasario 19 d., Ketvirtadienis, 20:29 val., peržiūros: 1080

Ketvirtadienį, vasario 19 dieną, Santaros gimnazijoje įvyko "C" lygos atkrintamosios rungtynės, tarp vietos "Ryterna group" ir Elektrėnų "Senosios versmės" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo Elektrėnų "Senoji versmė", kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (14:22). Antrame kėlinyje svečiams dar pavyko padidinti skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 16 taškų – (30:46). Trečiame kėlinyje svečiams buvo pavykę padidinti skirtumą iki 19 taškų, bet "Ryterna group" ekipai pavyko sumažinti skirtumą ir po trijų kėlinių komandas skyrė tik 9 taškai – (49:58). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, šeimininkai su kiekviena minute artėjo prie svečių, bet paskutinė ataką nebuvo tiksli ir rungtynės baigėsi rezultatu – (68:70).

Pirmasis kėlinys prasidėjo įspūdinga svečių laimėta atkarpa – (4:17), iš kurių net 5 metimai buvo tolimi. Sužaidus dar apie minutę "Ryterna group" ekipai pavyko sumažinti skirtumą ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (7:17). Per likusį kėlinio laiką šeimininkams pavyko laimėti mini atkarpą (7:5) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (14:22).

Antrasis kėlinys šiek tiek geriau susiklostė šeimininkams, kurie sužaidus apie 3 minutes laimėjo atkarpą – (12:7), po kurios skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 3 taškų – (26:29). Per likusį laiką Elektrėnų "Senoji versmė" surengė įspūdingą spurtą – (4:17) ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (30:46).

Trečio kėlinio pradžia geriau susiklostė svečiams, kurie sužaidus pirmas 4 minutes sugebėjo padidinti skirtumą iki didžiausio rungtynėse 21 taško – (31:52). Bet vėliau šeimininkai atsakė savo spurtu – (14:3) ir likus žaisti apie 2 minutes komandas skyrė jau tik 10 taškų – (45:55). Per likusį laiką šeimininkai dar sumažino vienu tašku persvarą ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 9 taškai – (49:58).

Ketvirtame kėlinyje toliau "Ryterna group" diktavo sąlygas. Sužaidus 4 minutes šeimininkai laimėjo atkarpą – (10:5) ir komandas skyrė tik 4 taškai – (59:63). Sužaidus dar minute svečiams pavyko pelnyti 4 tašus iš eilės ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė 8 taškai – (59:67). Sužaidus dar 3 minutes "Ryterna group" pelnė 5 taškus ir komandas skyrė jau tik 3 taškai. Per likusį laiką užvirė nuožmi kova. Likus žaisti nepilną minutę komandas skyrė tik 1 taškas – (68:69). Likus žaisti apie 10 sekundžių svečiai stojo mesti 2 baudos metimus, pataikė vos vieną ir padidino skirtumą iki 2 taškų – (68:70). Šeimininkai turėjo dar vieną progą išlyginti arba persverti rezultatą, bet likus žaisti 1 sekundę prarado kamuolį ir rungtynės baigėsi rezultatu – (68:70).

Po pralaimėtų rungtynių "Ryterna group" komandos treneris kalbėjo: "Pritrūko tos paskutinės atakos. Nepavyko įgyvendinti tą ką buvome aptarę per minutės pertraukėlę padaryti... Taip jau gavosi."

Ryterna Group: Antanas Silvestravičius – 18 tšk. (18 atk. kam.), Justas Mozerskis – 16 tšk., Edgaras Budrys – 9 tšk.

Elektrėnų „Senoji versmė“: Povilas Makūnas – 15 tšk. (6 perimt. kam.), Mantas Meidus – 14 tšk. (10 atk. kam.), Darius Bočkovas – 12 tšk., Rytis Vičkačka – 12 tšk., Konstantinas Bakanovas – 10 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Elektrėnų „Senoji versmė“ aštunfinalį pasiekė antrą kart įveikusi „Ryterna Group“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 20:06 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ lengvai įveikė „Ambi“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:13 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ įveikė „Ambi“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:11 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ antroje rungtynių pusėje įveikė „vaistinė.lt“ komandą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:18 val.)Visas rungtynes pirmavę „Žaliai-Balti“ krepšininkai įveikė „Ryterna group“ ekipą (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ neturėjo vargo prieš „Kauno liberalus“ (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„Senoji Versmė“ po atkaklios kovos išsivežė pergalę į Elektrėnus (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 21:31 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse Elektrėnų „Senoji versmė“ įveikė „Abstinentus“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 20:37 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse Elektrėnų „Senoji versmė“ įveikė „vaistinė.lt“ komandą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:27 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ įveikė „Ryterna Group“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:33 val.)