Donelaičio vs Omega (78:65)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Donelaičio“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Omega“ ekipą

2022 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 19:08 val., peržiūros: 591

Lapkričio 13 d., sekmadienį, Kauno kolegijos didžiojoje salėje buvo sužaistos Įmonių lygos B pogrupio rungtynės tarp „Donelaičio“ (0-1) ir „Omega“ (0-1) ekipų.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Donelaičio“ ekipa, kuri po keturių R. Narkevičiaus tritaškių tolo 19:4. Visgi, po minutinės pertraukėlės grįžę „Omega“ krepšininkai sugebėjo šiek tiek apmažintio deficitą, tačiau pirmajam kėliniui pasibaigus atsilikinėjo dešimčia taškų 23:13.

Antrajame kėlinuke lyderio rolę šeimininkų gretose perėmė M.Lukminas, kurio taiklūs metimai leido „Donelaičio“ ekipai dar kiek nutolti. Įpusėjus susitikimui 40:24.

Trečiajame kėlinyje „Donelaičio“ dar pridėjo keletą tolimų metimų ir tolo 51:28. Visgi, po to „Omega“ surengė spurtą, kuris leido šiek tiek priartėti iki 51:38, bet kėlinio pabaigą vėl geriau sužaidė šeimininkai, nutolę ir po trečio kėlinio pirmavą 58:39.

Ketvirtajame kėlinuke „Omega“ ekipai pavyko kiek sušvelninti deficitą, tačiau lemiamam šturmui jau pritrūko laiko. Galutinis susitikimo rezultatas 78:65 (23:13, 17:11, 18:15, 20:26).

Kajus Michalenkovas

„Donelaičio“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse įveikė „Omega“ ekipą (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 18:58 val.)„Donelaičio“ nesunkiai įveikė „Marex Boats“ ekipą (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Plastena“ šiandien pasiekė pergalę prieš „Omega“ (2022 spalio 31 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Donelaičio“ iššvaistė 25 taškų persvarą, bet visgi įveikė „Plastena“ ekipą (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Donelaičio“ nesunkiai laimėjo pirmą serijos susitikimą prieš „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 21:38 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Donelaičio“ pergalė prieš „Promatecha“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Donelaičio“ gana užtikrintai įveikė „Fredą“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:03 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Donelaičio“ pergalė prieš „Limobus & Veiksa“ (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 21:04 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų pergalė atiteko „Omegai“ (2023 vasario 06 d., pirmadienis, 21:30 val.)„Donelaičio“ krepšininkai įrodė savo pranašumą prieš „Kelių priežiūrą“ (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 20:10 val.)