New Team vs vaistinė.lt (48:77)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 13 d., Penktadienis, 21:30 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą.

2015 vasario 14 d., Šeštadienis, 01:54 val., peržiūros: 1428

Penktadienį, vasario 13 dieną, Kauno mechanikos mokykloje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko namų sąlygomis žaidę "New Team" ir svečiai "vaistinė.lt". Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (19:21). Antrame kėlinyje "vaistinė.lt" dar keliais taškais padidino pranašumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 5 taškai – (33:38). Antroje rungtynių dalyje "New Team" ekipai ėmė silpti jėgos, tuo pasinaudoję svečiai padidino skirtumą iki 29 taškų ir laimėjo rungtynes rezultatu – (48:77).

Rungtynės prasidėjo "New Team" komandos laimėta atkarpa – (7:3), sužaidus dar apie 3 minutes "vaistinė.lt" laimėjo atkarpą – (0:8) ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (7:11). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis, žaidimas išsilygino ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (19:21).

Antro kėlinio pradžią geriau pavyko sužaisti svečiams, kurie laimėjo atkarpą – (3:7) ir sužaidus 3 minutes rezultatas buvo – (22:28). Prabėgus dar porai minučių "New Team" ekipai pavyko prisivyti varžovus ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė vos 1 taškas – (27:28). Sužaidus dar 5 minutes svečiams pavyko vėl atitrūkti nuo varžovų ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 5 taškai – (33:38).

Trečiasis kėlinys nebuvo labai sėkmingas "New Team" ekipai. Šeimininkams po truputi ėmė jaustis nuovargis, kas leido svečiams tolti. Sužaidus pirmas 5 minutes skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 11 taškų – (37:48). Vėliau skirtumas dar didėjo ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 15 taškų – (42:57).

Ketvirtasis kėlinys beveik niekuo neišsiskyrė nuo trečio. "vaistinė.lt" toliau tolo nuo savo varžovų. Sužaidus dar 10 minučių skirtumas tarp komandų išaugo iki 29 taškų. Rungtynės baigėsi rezultatu – (48:77).

New Team: Tomas Čeida – 16 tšk., Edvinas Kvilys – 9 tšk. (11 atk. kam.), Edvardas Sprangauskas – 8 tšk.

vaistinė.lt: Ramūnas Švagždys – 27 tšk., Ugnius Barauskas – 18 tšk., Mantas Malinauskas – 13 tšk., Vytautas Peseckis – 13 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Modestas782015 vasario 14 d., 21:15 val.
einam teisinga linkme..
„Vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 00:41 val.)„BC Ambi“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:40 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 18:24 val.)„KMAIK“ nesunkiai nugalėjo „New Team“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:54 val.)„vaistinė.lt“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis įveikė „New Team“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:17 val.)„Žaliai ‒ Balti“ nesunkiai įveikė „vaistinė.lt“ ekipą. (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:05 val.)„Vaistinė.lt“ nepasigailėjo „BL Old“ ekipos (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Vaistinė.lt“ šešetukas nesunkiai įveikė „Krepsininkas.net“ (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„VU KHF“ nesunkiai susitvarkė su „New Team“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 00:14 val.)Paskutiniame kėlinyje „vaistinė.lt“ įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:13 val.)