Detas ‒ Hoptrans & BRGroup vs Vilmista (69:59)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Antroje pusėje susiėmę „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ krepšininkai įveikė „Vilmistą“

2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 23:15 val., peržiūros: 910

Pirmadienio vakarą, A. Sabonio sporto centre įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės I pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę grupės lyderiai „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ krepšininkai (9-6) ir „Vilmista“ (5-8). Pirmasis šių komandų susitikimas buvo labai atkaklus, o pergalę rezultatu 99:97 buvo šventę „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ krepšininkai.

Pirmojo ketvirčio pradžioje, vedini, A. Nutauto ir M. Kvedaro „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipa spurtavo 13:6. Antroji kėlinuko pusė abiems komandoms klostėsi nerezultatyviai, o šeimininkams prie turėtos septynių taškų persvaros pavyko dar pridėti du taškus ir pirmauti po pirmo kėlinuko 19:10.

Visgi, antrajame kėlinuke, vedini Š. Petraičio, „Vilmistos“ krepšininkai spurtavo net 1:18 ir įsiveržė į priekį 20:28. Nors ir šeimininkams pavyko labai greitai sušvelninti skirtumą iki 27:30, tačiau du T. Raulušavičiaus tritaškiai metimai kėlinuko pabaigoje leido svečiams pirmauti 31:38.

Trečiajame ketvirtyje „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ krepšininkai labai greitai prisivijo priešininkus ir jau įpusėjus kėlinukui po taiklaus R. Buinevičiaus dvitaškio atsilikinėjo vos dviem taškais 44:46. Tačiau, nervinga kėlinuko pabaiga pasibaigė trimis iš eilės taikliais svečių komandos žaidėjo E. Plentos baudų metimais, leidusiais „Vilmistai“ po trijų ketvirčių pirmauti 49:53.

Visgi, ketvirtajame kėlinuke svečiai visiškai sustojo. Taiklus M. Kvedaro tolimas metimas ne tik leido pirmauti 60:55, tačiau ir dar labiau užvedė šeimininkus. Kėlinuko pabaiga visiškai priklausė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipai, kuriems pavyko ir užpulti, ir apsiginti. Ketvirtajame kėlinuke praleidę tik šešis taškus, „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ krepšininkai triumfavo šiose rungtynėse, nugalėdami „Vilmistą“ rezultatu 69:59.

Po rungtynių „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ krepšininkas R.Buinevičius, paklaustas apie pergalės priežastis kalbėjo: „susikaupimas ir noras laimėti. Vieną kartą jau buvom laimėję penkiese, dabar daugiau susirinkom, turėjom irgi laimėti, nesvarbu, kad pas juos didelis. Noras daugiau laimėti buvo, užtat ir laimėjom. Jie pavargo, mes kelias atakas užpuolėm, įmetėm, ir persvėrėm“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup: Airidas Nutautas – 24 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mindaugas Kvedaras – 21 tšk., Mindaugas Rutkauskas – 9 tšk. (12 atk. kam.)

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 16 tšk., Giedrius Rinkevičius – 8 tšk. (19 atk. kam.), Gytis Mikėnas – 8 tšk. (7 perimt. kam.)

Pratęsime keturiese likę „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ krepšininkai skėlė skaudų antausį „Vilmistai“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:26 val.)Puiki antroji rungtynių dalis lėmė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pergalę (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:59 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup įveikė Elmova (2016 sausio 12 d., antradienis, 01:44 val.)Rungtynes tragiškai pradėjęs „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ patyrė antrą nesėkmę (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ nesuteikė vilčių „Celsio“ šešetukui (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:24 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup įveikė Dentist Team (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pusfinalį pradėjo pergalę prieš „RVG Baldus“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Omega“ tik po atkaklios kovos nusileido „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipai. (2016 kovo 07 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ tapo antrąja pusfinalio dalyve (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 01:06 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pagaliau iškovojo pirmąją pergalę prieš „Dentist Team“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:38 val.)