PARTIZANAI vs BC STUDENTAI (48:71)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 24 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

BC "Studentai" neturėjo vargo su "Partizanais"

2013 vasario 24 d., Sekmadienis, 21:37 val., peržiūros: 1407

Sekmadienį, Vasario 24 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp dviejų „Iššūkio“ taurės L pogrupio komandų: „Partizanų“ (šeimininkai) ir BC „Studentų“ (svečiai) ekipų. Svečiai dominavo šiose rungtynėse ir iškovojo pakankamai lengvą ir užtikrintą pergalę. Rungtynių rezultatas – 48:71 (10:15, 9:13, 11:22, 18:21).

Pirmą kėlinį sėkmingiau pradėjo svečiai. Jie sužaidė atkarpą 2:8 ir atitrūko nuo savo varžovų. Vėliau jie dar šiek tiek padidino savo pranašumą, tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai pelnė keturis taškus be atsako ir šiek tiek sumažino savo komandos deficitą. Rezultatas po kėlinio – 10:15.

Antrą ketvirtį komandos pradėjo atkaklia kova. Komandos keitėsi tiksliomis atakomis, bet skirtum savo pusėje laikė svečiai. O kėliniui jau įpusėjus jie sugebėjo atitrūkti šiek tiek toliau. Pačioje ketvirčio pabaigoje K. Čiužo tritaškis padidino skirtumą iki septynių taškų. Rezultatas po dviejų kėlinių – 19:28.

Trečiajame ketvirtyje šeimininkai atrodė šiek tiek sutrikę, o tuo pasinaudodami jų varžovai pradėjo didinti pranašumą, kuris po šios kėlinio pasiekė dvidešimties taškų ribą. Daugiausiai prie to prisidėjo šešis taškus pelnęs D.Apšega. Rezultatas po trijų kėlinių – 30:50.

Ketvirto kėlinio pradžioje svečiai dar labiau atitrūko. Jie pelnė keturiolika taškų iš eilės ir skirtumas pasiekė jau trisdešimt penkių taškų ribą. Tačiau šeimininkai sugebėjo surengti spurtą 10:0 ir sumažinti skirtumą. Daugiausiai prie to prisidėjo penkis taškus pelnęs A.Vasaitis. Rezultatas po keturių kėlinių – 48:71.

Šeimininkų komandos treneris V.Dambauskas sakė: „Susirinkom tik šešiese. Paskutiniu metu labai prastai renkamės. Iš tikrųjų tai tik stengiamės pabaigti sezoną ir tiek.“

Svečių komandos treneris M.Viršilas sakė: „Pasiekėm pergalę, nors ir pataikėme labai prastai. Buvo labai negražus žaidimas, bet varžovas nebuvo iš stipriųjų. Toliau bandysime iš likusių keturių rungtynių pasiekti keturias pergales.“

"Partizanai" - Justas Jaunius 16 taškų, Andrius Vasaitis 15 taškų, Eduardas Linauskas 7 taškai.

BC "Studentai" - Dominykas Apšega 16 taškų, Mantas Žemaitis 13 taškų, Vilius Narbutas 11 taškų.

BC "Ambi" atsirevanšavo "Partizanams" (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 00:59 val.)BC"Studentai" nesunkiai įveikė "Lokius" (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:14 val.)BC "Studentai" patyrė trečią nesėkmę (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 19:50 val.)Veiverių "Amberis" išsaugojo pergalę rungtynėse su "Partizanais" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 18:11 val.)"Remza & Irmco" nugalėjo "Partizanus" (2012 gruodžio 07 d., penktadienis, 00:14 val.)"BC Gazuotas Pienas" ketvirtajame kėlinyje palaužė "Partizanus" (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 18:16 val.)BC "Studentai" nepasipriešino negausiai susirinkusiesms "SK Mattas" krepšininkams (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:01 val.)"Robotukų armija" antroje rungtynių pusėje įveikė "Partizanus" (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 23:43 val.)"Nebajeris" be didesnio vargo įveikė "Partizanų" šešetuką (2013 sausio 26 d., šeštadienis, 16:38 val.)BC " Studentai" šventė pirmą pergalę "Iššūkio" taurėje (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 19:16 val.)