Kauno švara vs 7bet x Reunion (78:83)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2023 balandžio 11 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Pusfinalio seriją „7bet x Reunion“ pradėjo sunkia pergale prieš „Kauno švarą“

2023 balandžio 11 d., Antradienis, 21:45 val., peržiūros: 440

Balandžio 11 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko I lygos pirmos pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno švara" priemė svečius "7bet x Reunion".

Rungtynių pradžioje komandos žaidė rezultatyviai. Sužaidus pirmas dvi minutes "Kauno švara" pirmavo rezultatu 6:5. Baigiantis pirmai kėlinio pusei vis dar vieno taško persvarą turėjo "Kauno švara" (10:9). Antroje kėlinio pusėje daug geriau žaidė "Kauno švara", kurie padidino persvarą iki 12 taškų (24:12).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes skirtumas sumažėjo iki 10 taškų (27:17). Vėliau komandos žaidė lygiai. Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Kauno švara" pirmavo rezultatu 29:19. Kėlinio antroje pusėje komandos žaidė apyligiai, bet visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidę "Kauno švara" padidino persvarą (44:30).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 19 taškų (49:30). Baigiantis pirmai kėlinio pusei minutės pertraukėlės paprašė "Kauno švara", kai "7bet x Reunion" priartėjo iki 13 taškų (53:42). Aštuntą minutę "7bet x Reunion" sumažino varžovų persvarą iki penkių taškių, bet kėlinio pabaigą geriau sužaidę "Kauno švara" vėl nutolo (64:53).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "7bet x Reunion" sumažino varžovų persvarą dviem taškais (64:55). Prasidėjus antrai kėlinio pusei skirtumas sumažėjo iki trijų taškų (67:64), "7bet x Reunion" paprašė minutės pertraukėlės po puikiai sužaistos atkarpos. Po minutės pertraukėlės "7bet x Reunion" sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (67:66). Netrukus spurtą pradėjo šeimininkai, kurie likus dviem su puse minutės pirmavo rezultatu 73:66. Likus keturioms sekundėms "7bet x Reunion" pasivijo varžovus (73:73). Per likusį laiką nei viena komanda taškų nepelnė (73:73).

Pratęsime komandos žaidė lygiai. Likus pusei minutės iki pratęsimo pabaigos "7bet x Reunion" persvara padidėjo iki trijų taškų (78:81). Pratęsimo pabaigoje "7bet x Reunion" persvarą išlaikė ir laimėjo rezultatu 78:83.

Vytautas Čepas

I lygoje: „7bet x Reunion“ pergalė prieš „Kautech“ (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 22:30 val.)I lygoje: užtikrinta „7bet x Reunion“ pergalė prieš „GZP“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:06 val.)I lygoje: užtikrinta 7bet x Reunion pergalė prieš Kauno švara (2023 kovo 21 d., antradienis, 21:51 val.)„7bet x Reunion“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 18:56 val.)Puikiai lemiamą ketvirtį sužaidusi „7bet x Reunion“ ekipa iškovojo pergalę (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:25 val.)„LSU“ nepasipriešino „Kauno švaros“ ekipai (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Sėkmingai rungtynes pradėję „R2P Sport“ visgi pralaimėjo „Kauno švara“ ekipai (2022 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Kautech“ gana lengvai įveikė „7bet x Reunion“ ekipą (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)„7bet x Reunion“ puolimas nuplovė „LSU“ ekipą (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 17:11 val.)Atkaklioje dvikovoje „Kautech“ palaužė „Kauno švaros“ krepšininkus (2023 vasario 02 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)