DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas vs Basement (96:94)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 29 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Emocingose rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ išvargo pergalę

2016 vasario 29 d., Pirmadienis, 22:41 val., peržiūros: 1246

Pirmadienį, vasario 29 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ ir svečių „Basement“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė kieta bei emocijų kupina kova. Pradžioje ekipos žaidė panašiai, tačiau kiek geriau atrodę šeimininkų ekipos žaidėjai ilgainiui įgijo dviženklį atotrūkį. Po ilgosios pertraukos puolimą pagerinę „Basement“ krepšininkai perėmė iniciatyvą ir įgijo kelių taškų atotrūkį, tačiau lemiamame kėlinuke iššovęs A.Gedminas padėjo šeimininkams susigrąžinti iniciatyvą ir vėliau pasiekti pergalę rezultatu 96:94 (27:24, 26:19, 14:31, 29:20).

Susitikimą dviem tolimais metimais pradėję „Basement“ krepšininkai iškart kiek atitrūko, tačiau čia pat kelias rezultatyvias atakas surengę aikštės šeimininkai žaidimą išlygino. Ilgai netrukus, po dar poros sėkmingų K.Meiliūno ir P.Valentukonio sužaistų epizodų pirmaujančios komandos rolę perėmė „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“, kurie įgijo šešių taškų atotrūkį. Einant kėlinuko laikui į pabaigą po vieną tritaškį smeigę D.Jankauskas ir M.Krygeris rezultatą išlygino, bet ketvirčio pabaigoje iš toli pataikyti suspėjęs D.Bakanas išvedė šeimininkus į priekį. 27:24.

Antrojo kėlinuko pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau „Basement“ į priekį tempęs M.Lisajevičius sugebėjo sužaisti kelis sėkmingus epizodus iš eilės ir taip išlyginti rezultatą. Čia pat šešis taškus iš eilės surinkęs „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ ir vėl kiek atitrūko, tačiau svečių ekipos žaidėjai taip pat netylėjo ir priešininkų pernelyg toli nepaleido. Vis tik, artėjant ilgajai pertraukai spurtavę aikštės šeimininkai sugebėjo susikrauti dviženklį atotrūkį. 53:43.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai dar šiek tiek padidino atotrūkį, tačiau čia pat iš tolimos distancijos prabilęs M.Lisajevčius ėmė mažinti savo komandos deficitą. Jam puikiai talkino ir R.Lukoševičiaus bei J.Ročkos taškai, ko pasekoje skirtumas tarp komandų nepastebimai greitai ištirpo iki minimumo. Kiek vėliau „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ dar padidino persvarą, tačiau atkarpą 0:7 sužaidę „Basement“ žaidėjai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Per likusį laiką pasižymėti dar suspėję D.Jankauskas ir M.Lisajevičius padidino savo komandos atotrūkį iki septynių taškų. 67:74.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje aikštės šeimininkai kiek sušvelnino deficitą, tačiau du J.Ročkos taškai su pražanga tuoj pat grąžino jį į pradinę padėtį. Kiek vėliau prabilęs A.Gedminas smeigė du tolimus metimus iš eilės inicijavo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ spurtą, kurio dėka jiems pavyko persverti rezultatą. Čia pat, po taiklaus D.Jankausko tolimo šūvio rezultatas tapo lygus. Vėliau prasidėjo savotiškas tritaškių konkursas ir abi komandos apsikeitė keliais taikliais tolimais metimais, tačiau kiek geriau pasirodę šeimininkai įgijo keturių taškų pranašumą. Vis tik, ir toliau siautėjęs M.Lisajevičius sumažino skirtumą tarp komandų iki minimumo, tačiau lemiamas rungtynių akimirkas sėkmingiau sužaidę šeimininkai išplėšė pergalę rezultatu 96:94.

Po pergalės nugalėtojų treneris Donatas Budginas kalbėjo: „Tiesiog žinojome, kad esame geresni, stipresni. Pradžioje, iš tikrųjų, mums labai nekrito metimai, todėl buvo sunku žaisti. Vėliau pataikėme kelis tritaškius ir su tokia gera banga nuėjome į priekį. Džiaugiamės, jog atžaidėme, matysime, kaip dabar išsidėlios vietos. Buvo gera kova ir stiprūs varžovai“.

„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“: Karolis Meiliūnas – 26 tšk. (12 rezult. perd.), Andrius Gedminas – 20 tšk., Paulius Valentukonis – 18 tšk., Giedrius Jevstignejevas – 10 tšk.

„Basement“: Matas Lisajevičius – 39 tšk. (7 išpr. praž.), Donaldas Jankauskas – 19 tšk., Jonas Ročka – 12 tšk.

Pirmose pusfinalio rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pergalė prieš „Basement“ (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Bangos“ pergalei prieš „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostą“ prireikė dviejų pratęsimų (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:47 val.)Finaliniame trileryje triumfavo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ (2016 gegužės 08 d., sekmadienis, 00:48 val.)Šalčiui atsparesnis buvęs „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ įveikė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 21:55 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ tritaškiais užmėtė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:46 val.)Puolimu paremtoje dvikovoje pergalę pasiekė „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 00:03 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ ekipos pergalė rungtynėse prieš „Bangą“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 11:49 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BK „Centre“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Sporto manija“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ ekipą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 16:45 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno Oro Uostas“ atsigavo po šalto dušo ir prasiskynė kelią į finalą (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:54 val.)