Kauno grūdai vs LSMU VA & Statybų vizija (70:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 25 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno grūdai“ atsilaikė prieš „LSMU VA & Statybų Viziją“

2014 lapkričio 25 d., Antradienis, 23:00 val., peržiūros: 1238

Lapkričio 25-ą dieną įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis rungtyniavę "Kauno Grūdai" ir "LSMU VA & Statybų Vizija". Nors "Kauno Grūdai" vienu metu turėjo 14 taškų pranašumą, tačiau svečiai ketvirtojo kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą ir gražino intrigą. Visgi taiklūs M.Balsio ir T.Barščio metimai beveik nubraukė "LSMU VA & Statybų Vizijos" šansus pakovoti dėl pergalės. "Kauno Grūdai" pasiekė nelengvą pergalę – 70:65 (22:17, 20:17, 11:14, 17:17).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai išsiveržę į priekį (0:4), visdėlto "Kauno Grūdai" spurtavo (7:0) ir persvėrė rezultatą – 7:4. Vėliau viso kėlinio metu vyko lygi ir atkakli kova, tačiau kėlinio pabaigoje šeši iš eilės taškai "Kauno Grūdams" leido išlaikyti pranašumą – 22:17.

Antrajame kėlinyje "Kauno Grūdai" padidino skirtumą iki 8 taškų (27:19), o vėliau ir iki rekordinio keturiolikos taškų skirtumas (42:28). Visgi kėlinuką "LSMU VA & Statybų Vizija" baigė spurtu (0:6), kas leido svečiams sumažinti atsilikimą iki 8 taškų – 42:34.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai buvo padidinę skirtumą iki 11 taškų (49:38), tačiau vėliau svečiai laimėjo atkarpą (0:8) ir priartėjoiki 3 taškų (49:46). Kėlinuko pabaigoje žaidimas kiek išsilygino, o "Kauno Grūdai" buvo priekyje (53:48).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "Kauno Grūdai" padidino savo persvarą iki 8 taškų (58:50). "LSMU VA & Statybų Vizija" po truputi pradėjo artėti ir likus trims minutėms po ilgos pertraukos vėl išlygino rezultatą (61:61). Svečiai keletą atakų bandė perlaužti rungtynes į savo pusę, tačiau M.Balsio ir T.Barščio metimai likus žaisti visai nedaug padidino skirtumą iki 5 taškų (68:63). G.Davidavičius likus žaisti apie 15 sekundžių sumažino skirtumą iki 3 taškų (68:65), tačiau A.Makūnas įtvirtino pergalę – 70:65.

Kauno grūdai: Tautvydas Barštys – 32 tšk. (7 išpr. praž.), Aidas Makūnas – 14 tšk., Rytis Vainikevičius – 9 tšk. (10 atk. kam.)

LSMU VA & Statybų vizija: Marius Petrauskas – 20 tšk., Gražvydas Davidavičius – 19 tšk., Vaidas Babrauskas – 11 tšk., Tomas Žvaliauskas – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

„Restauratoriai & Hausa“ palaužė „LSMU VA & Statybų viziją“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 03:18 val.)„KTU“ namuose palaužė be pralaimėjimų žengusią „LSMU VA & Statybų Viziją“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 15:19 val.)„Ryterna“ išvargo pergalę prieš negausiai susirinkusius „LSMU VA & Statybų vizija“ krepšininkus (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą. (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 22:57 val.)Penkiese žaidę „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:07 val.)Ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis leido „Restauratoriams & Hausa“ įveikti „LSMU VA & Statybų Viziją“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:32 val.)Pirmąjį pusfinalio mūšį laimėjo daugiau jėgų pabaigoje išsaugoję „LSMU VA & Statybų Vizijos“ krepšininkai (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 21:15 val.)Puikiai iš toli atakavusi „LSMU VA & Statybų Vizija“ parklupdė „Kauno Tiltus“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:06 val.)Visas rungtynes pralaiminėjusi „LSMU VA & Statybų vizija“ komanda nugriovė „Kauno tiltus“. (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 00:43 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ sutriuškino „Ryterną“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 22:52 val.)