New Team vs Komanda X (58:82)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2015 vasario 23 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ J. Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas, LT-44173

„Komanda X“ ir antrose rungtynėse nepaliko vilčių „New Team“ ekipai.

2015 vasario 24 d., Antradienis, 00:01 val., peržiūros: 1005

Vasario 23-ąją, „J.Jablonskio“ gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos atsakomosios šešioliktfinalio rungtynės tarp šeimininkų „New Team“ ir svečių „Komanda X“.Pastarieji po pirmojo susitikimo turėjo gan saugų 19taškų pranašumą ir šiandien tereikėjo jį išsaugoti. Nors pirmoje rungtynių dalyje dar šeimininkai bandė spausti ir sukurti intrigą,tačiau trečiajame ketvirtyje svečiai spurtavo 24:4 ir atitolo 16taškų pranašumu,kuris vėliau tik augo ir galutinis rezultatas 82:58 skelbė,kad „Komanda X“ keliauja į kitą etapą,o lygos debiutantų „New Team“ sezonas yra baigtas.

Susitikimą svečiai pradėjo pelnydami 12taškų į kuriuos šeimininkai sugebėjo atsakyti vieninteliu tolimu metimu. Visgi vėliau D.Inkrata ir M.Kriaučiūnas dviese iniciavo savo ekipos spurtą 10:5 ir po pirmųjų 10-ies minučių svečiai buvo priekyje 17:13.

Antrajame kėlinyje šeimininkai pademonstravo uraganinį puolimą ir pelnė net 29taškus,kai varžovams leido įmesti 21. Prie to labiausiai prisidėjo M.Kriaučiūnas,kuris vienas pelnė 15taškų ir varė varžovų gynėjus į neviltį. Laimėtas ketvirtis leido šeimininkams periimti iniciatyvą ir suteikė dalelę vilties,kad turima persvara gali išaugti iki reikiamos. Taigi po dviejų kėlinių rezultatas buvo 42:38 „New Team“ naudai.

Visgi po pertraukos svečių žaidėjai „išjungė“ iš žaidimo M.Kriaučiūną,ko pasekoje, šeimininkų puolimas visiškai sustojo. O pataikę net 4tolimus metimus iš eilės „Komanda X“ atitolo 10-ies taškų pranašumu. L.Klangauskas pelnė dar 7taškus ir praleidę vos 4 taškus per 10minučių,svečiai prieš lemiamą ketvirtį pirmavo jau 16taškų pranašumu ir buvo garantuoti dėl patekimo į kitą etapą. 62:46.

Lemiamas ketvirtis tebuvo formalumas,abi ekipos nepersistengė ir tiesiog laukė rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas 82:58 „Komandos X“ naudai,kuri laimėjo šią dvikovą 2:0 ir sutriuškino varžovus 43 taškų skirtumu,kas parodo,jog viskas galėjo išsispręsti ir pirmajame susitikime,o naujokams „New Team“ prieš kito sezono kovas reiktų sustiprinti pajėgas,jeigu nori pagerinti šio sezono pasiekimą.

Po rungtynių pralaimėtojų treneris ir kapitonas paklaustas kaip vertina šias rungtynes atsakė: „ Ką čia ir bepridursi,patys matote,kad nelabai gerai.“

New Team: Martynas Kriaučiūnas – 28 tšk. (5 išpr. praž.), Domantas Inkrata – 10 tšk. (12 atk. kam.), Tomas Čeida – 5 tšk.

Komanda X: Lukas Klangauskas – 27 tšk. (6 išpr. praž.), Dangirdas Vinkšnaitis – 26 tšk. (8 rezult. perd., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Tomas Kursevičius – 10 tšk.

BC „Gazuotas Pienas“ nepavargo rungtynėse su „New Team“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:47 val.)„KMAIK“ nesunkiai nugalėjo „New Team“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:54 val.)„BC Ambi“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:40 val.)Ketvirtame kėlinyje „Komanda X“ įveikė „New team“ ekipą (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:44 val.)„vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)„Partizanas“ nepasigailėjo KKL naujokų „New Team“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 00:28 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 18:24 val.)„Komanda X“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:12 val.)„vaistinė.lt“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis įveikė „New Team“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:17 val.)„Komanda X“ lengvai nugalėjo „Kulautuvą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:40 val.)