Kauno raj. ASU / Tornado vs R2P Sport & Banga (85:93)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 26 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„R2P Sport & Banga“ privertė pirmą nesėkmę patirti Kauno raj. ASU / Tornado

2015 kovo 26 d., Ketvirtadienis, 23:26 val., peržiūros: 826

2015 kovo 26 dieną, A lygos, „Sporto fėja“ pirmenybėse A. Stulginskio universitete susitiko Kauno raj. ASU / Tornado (šeimininkai) ir „R2P Sport & Banga“ (svečiai). Rungtynes po atkaklios ir permainingos kovos laimėjo svečiai rezultatu – 85:93 (25:28, 16:22, 25:20, 19:23).

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų sėkmingomis atakomis, o tada svečiai spurtavo 7:0 ir rezultatas tapo – 2:9. Septyniais taškais atsakė ir šeimininkai ir vėl išlygino rezultatą – 9:9. Sužaidus dar 2 minutes rezultatas išliko lygus – 16:16. Atkarpą 3:10 laimėjo „R2P Sport & Banga“ ir kiek nutolo – 19:26. Iki kėlinio pabaigos Kauno raj. ASU / Tornado sumažino deficitą iki trijų taškų – 25:28. Antrą kėlinį daug galingiau pradėjo šeimininkai, kurie sužaidus dvi minutes pirmavo – 36:32. Netrukus svečiai rezultatą išlygino –39:39, tačiau neilgam. Kėlinį atkarpa 2:11 pabaigė „R2P Sport & Banga“ ir po dviejų kėlinių – 41:50.

Trečiame kėlinyje tikrą tritaškių lietų surengė šeimininkai, kurie įpusėjus kėliniui pirmavo – 57:55. Dar porą tritaškių pridėjo Kauno raj. ASU / Tornado ir susikrovė 6 taškų persvarą – 66:60. Kėlinį dešimčia taškų be atsako užbaigė svečiai ir po trijų kėlinių jie pirmavo – 66:70. Ketvirto kėlinio pradžioje šeimininkai sugebėjo pavyti varžovus ir išlyginti rezultatą – 75:75, tačiau vėl geriau sužaidę svečiai kiek nutolo – 76:82. Penkis taškus surinko Kauno raj. ASU / Tornado, o keturiais atsakė „R2P Sport & Banga“ ir skirtumas penki taškai – 81:86, tačiau šeimininkams sugrąžinti intrigos nebepavyko ir teko pripažinti varžovų pranašumą – 85:93.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas sakė – labai norėjom revanšuotis už pralaimėjimą pirmam rate ir nors nesusirinkom, vistiek pavyko laimėti.

Kauno raj. ASU / Tornado: Rokas Stankevičius – 23 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž. 28 naud. bal.), Mantas Lauraitis – 17 tšk., Justas Valčiukas – 15 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Vilius Pocius – 12 tšk. (6 rezult. perd.)

R2P Sport & Banga: Paulius Danisevičius – 27 tšk. (6 rezult. perd., 8 išpr. praž., 35 naud. bal.), Arūnas Sakalauskas – 24 tšk., Arūnas Giedraitis – 22 tšk. (13 atk. kam., 8 išpr. praž., 32 naud. bal.), Vytautas Vaikšnis – 12 tšk. (14 atk. kam., 29 naud. bal.)

Tritaškių kruša varžovus apipylusi „R2P Sport & Banga“ priartėjo per žingsnį nuo finalo (2015 balandžio 30 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)„R2P Sport & Banga“ pavasarį pradėjo pergale po rezultatyvios kovos (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 14:45 val.)„Kauno Autobusų“ penketukas išvargo revanšą prieš Kauno rajono „ASU / Tornado“ (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 23:08 val.) „R2P Sport & Banga“ po permainingos kovos palaužė „Kauno autobusų“ ekipą. (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 14:26 val.)„R2P Sport & Banga“ rungtynių pabaigoje palaužė BC „BOOM“ komandą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 22:34 val.)„R2P Sport & Banga“ lengvu žingsniu žengė į finalinį ketvertą (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Atkakliose rungtynėse Kauno raj. „ASU / Tornado“ po pratęsimo palaužė „UNITED & Radiją Tau“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 22:05 val.)Penkiese į rungtynes atvykę „R2P Sport & Banga“ turėjo pripažinti „United & Radijo Tau“ pranašumą (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 14:54 val.)Po didžiosios pertraukos įsisiūbavusi „R2P Sport & Banga“ nesuteikė vilčių BC „Boom“ (2015 balandžio 21 d., antradienis, 22:58 val.)Kauno raj. „ASU / Tornado“ palaužė „Kauno autobusus“ (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:47 val.)