BC „Gazuotas pienas“ vs BC „BOOM“ (65:68)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 23 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC „BOOM“ eliminavo BC „Gazuotą pieną“ ir žengė į ketvirtfinalį

2016 kovo 24 d., Ketvirtadienis, 07:55 val., peržiūros: 1363

Trečiadienį, kovo 23 dieną, Dainavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės, lemiamos, trečiosios aštuntfinalio rungtynės tarp vietos BC „Gazuoto pieno“ bei svečių BC „BOOM“. Serijoje iki dviejų pergalių, tarp komandų vyravo lygybė. Pirmąjį tarpusavio susitikimą komandos būtent žaidė šioje salėje ir pirmoje rungtynių pusėje dominavę šeimininkai, vėliau turėjo pripažinti svečių pranašumą. Šiandienos rungtynių scenarijus buvo beveik identiškas. „Gazuotas pienas“ puikiai žaidė pirmoje rungtynių pusėje, tačiau vėliau strigo antroje ir tai leido „BOOM“ ekipai persverti rezultatą, o vėliau ir iškovoti daug nervų kainavusią pergalę.

Rungtynes taikliu tritaškiu pradėjo svečių ekipa, tačiau tuomet šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako ir įgijo penkių taškų atotrūkį. Vėliau „BOOM“ ekipa pakeitė gynybos sistemą ir pradėjo po truputį artėti savo varžovų link bei buvo sumažinę atsilikimą iki minimumo. Visgi, kėlinio pabaigoje kiek geriau atrodė šeimininkų ekipa, kurie kėlinuką užbaigė pelnydami šešis taškus paeiliui bei taip, po pirmojo ketvirčio turėjo septynių taškų pranašumą – 18:11. Antrojo kėlinuko pradžioje komandoms gan sunkiai sekėsi pelnyti taškus, o sužaidus pirmas tris kėlinio minutes, vienintelius taškus šiame kėlinyje buvo pelnę šeimininkai ir tai – vos du. Visgi, tuomet „Gazuoto pieno“ žaidėjai M.Čipas ir M.Stankevičius smeigė po tritaškį ir leido savo ekipai įgyti 15-os taškų pranašumą, o tuo pačiu „BOOM“ ekipa paprašė minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės vaizdas aikštelėje per daug nepakito. Svečiams vis dar sunkiai sekėsi užpulti varžovų krepšį, tačiau gynyba buvo kiek pagerėjusi. Kėlinuko pabaigoje, šeimininkams buvo pavykę įgauti jau 19-os taškų pranašumą, tačiau tuomet svečiai pelnė penkis taškus be atsako ir kiek apkarpė atsilikimą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 38:24.

Trečiąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo „BOOM“ ekipa, kuri rodė daugiau noro ir netruko tuo pasinaudoti. Jie netrukus braukė atsilikimą perpus bei grąžino intrigą į šias rungtynes. Vėliau komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, tad skirtumas per daug nekito. Likus žaisti pusantros minutės iki ketvirčio pabaigos, „Gazuotui pienui“ buvo pavykę vėl kiek pabėgti bei įgauti 11-os taškų pranašumą, tačiau tuomet „BOOM“ ekipa sužaidė gan sėkmingą kėlinio pabaigą ir sumažino atsilikimą iki penkių taškų. Po trijų ketvirčių rezultatas buvo 49:44. Ketvirtąjį kėlinį „BOOM“ ekipa pradėjo pelnydama dar septynis taškus be atsako bei po ilgesnės pertraukos vėl įsiveržė į priekį šiose rungtynėse. Vėliau komandos pradėjo keistis tolimais metimais – po tritaškį smeigė M.Stankevičius ir T.Bumbulevičius iš „Gazuoto pieno“, o du tritaškius pataikė A.Urmulevičius iš „BOOM“, o rezultatas tuo metu tapo lygus. Vėliau svečiams buvo pavykę padidinti pranašumą iki keturių taškų, tačiau vėliau M.Stankevičius pataikė du tolimus metimus, kurie leido rezultatą išlyginti. Visgi, likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, taiklų tolimą metimą pataikė A.Urmulevičius ir jo vedina „BOOM“ įgavo trijų taškų pranašumą. Vėliau „Gazuotas pienas“ bandė sėkmingai užpulti varžovų krepšį, tačiau to padaryti jiems nesisekė, o baudos metimus, kas antrą, pataikė tiek vieni, tiek kiti, tad skirtumas buvo išlikęs tas pats. Iki rungtynių pabaigos buvo likę žaisti 13 sekundžių, „BOOM“ ekipa turėjo trijų taškų pranašumą, o „Gazuotas pienas“ turėjo net du šansus pataikyti tritaškį, tačiau abu jie skriejo pro šalį bei taip užbaigė šeimininkų ekipos sezoną. Galutinis rungtynių rezultatas 65:68.

L.Gudaitis (BC „BOOM“):
„Buvo velniškos rungtynės… Džiaugiamės, kad pavyko išplaukti šiose slidžiose varžybose, smagu, kad sugebėjome iš varžovų perimti iniciatyvą. Varžovai rungtynės pradėjo labiau užsivedę, stipriau dirbo gynyboje, perimė svarbių kamuolių, pelnė lengvų taškų, greitai susikrovė pranašumą. O po to teko tikrai kantriai mažinti atsilikimą po tą vieną, mažą taškelį. Iš po lėto, bet džiugu, kad perimę iniciatyvą, susikrovėme šiokį tokį pranašumą ir išlaikėme iki pat rungtynių pabaigos“.

BC „Gazuotas pienas“: Tomas Bumbulevičius – 20 tšk., Mantas Stankevičius – 20 tšk., Andrius Jorudas – 10 tšk.

BC „BOOM“: Andrius Urmulevičius – 22 tšk., Valentinas Pupšys – 20 tšk., Žygimantas Baginskas – 10 tšk.

Ketvirtfinalyje BC „BOOM“ ekipa susikaus su „emobilus.lt & SK „Mattas“ ekipa.

„emobilus.lt & SK Mattas“ eliminavo BC „BOOM“ ir pirmą kartą peržengė ketvirtfinalio barjerą (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)BC „BOOM“ aštuntfinalį pradėjo pergale prieš BC „Gazuotą pieną“ (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 07:53 val.)„Buritus“ išvargo pergalę prieš BC „Gazuotą pieną“ (2016 vasario 05 d., penktadienis, 21:52 val.)BC „BOOM“ sutriuškino „Ryterna Group“ ekipą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 07:43 val.)BC „Gazuotas pienas“ išsivežė sunkią pergalę iš Birštono (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 01:59 val.)BC „BOOM“ po atkaklios kovos įveikė BC „Straight“ ekipą. (2016 kovo 01 d., antradienis, 21:26 val.)Visas rungtynes iniciatyvą tvirtai laikęs BC „Gazuotas pienas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 21:54 val.)BC „BOOM“ po nesunkios kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)BC „BOOM“ įnirtingoje kovoje palaužė BC „Straight“ (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 18:47 val.)BC „Gazuotas pienas“ pratęsime palaužė „Kėdainius“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:17 val.)