Jonavos LSK „Technoera“ vs Baltic Transline (82:62)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 21 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Batėgalos universalus daugiafunkcis centras, Rodžių g. 12, Batėgala, Jonavos raj., LT-55343

Klaidose paskendę „Baltic Transline“ nepasipriešino Jonavos LSK „Technoerai“

2016 sausio 21 d., Ketvirtadienis, 23:23 val., peržiūros: 1166

Sausio 21 dieną, 21:00 val., Batėgalos sporto centre, susitiko „C“ lygos komandos Jonavos LSK „Technoera“ (šeimininkai) ir „Baltic Transline“ (svečiai). Abi komandos susirinko negausiai, o pirmoji rungtynių dalis vyko gana lygiai, tačiau po ilgosios pertraukos „Baltic Transline“ komanda tiesiog paskendo klaidose. Jonavos LSK „Technoera“ surengė gausybę greitų atakų, o skirtumui pasiekus 20 taškų ribą, jiems beliko sutvarkyti formalumus 82:62.

Rungtynių pradžia buvo gana permaininga, iš pradžių sėkmingiau startavo šeimininkai, bet labai greitai „Baltic Transline“ rezultatą persvėrė puikiai pataikydami iš toli. Skirtumas šoktelėjo iki 8 taškų, bet ir vėl netrukus šeimininkai sugražino intrigą ir viskas prasidėjo iš naujo. Nors abi komandos susirinko labai negausiai, bet šeimininkų situaciją dar labiau apsunkino J. Ambručio patirta trauma ir krepšininkas į aikštelę daugiau nebesugrįžo. Vis tik tai neišmušė iš ritmo Jonavos LSK „Technoera“ žaidėjų, kurie prasidedant ilgajai pertraukai jau spėjo ir išlyginti rezultatą 34:34.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkams puikiai sekėsi pataikyti iš visų padėčių, o skirtumas staigiai išaugo. „Baltic Transline“ dar bandė gelbėtis pertraukėlėmis, bet dabar jų varžovai pajuto pergalės skonį ir rungtyniavo su dviguba energija. Negana to patys „Baltic Transline“ žaidėjai vis dažniau klydo, kol galiausiai komanda tiesiog skendo klaidose ir vos ne kiekviena ataka baigdavosi prarastu kamuoliu. Skirtumui pasiekus 20 taškų ribą „Baltic Transline“ ekipa visiškai palūžo, šeimininkai mėgavosi žaidimu, dažnai atakuodami net nedengiami varžovų. Likęs laikas tebuvo formalumas ir solidi pergalė atiteko Jonavos LSK „Technoerai“ 82:62.

Jonavos LSK „Technoera“:

„varžovams užteko jėgų tik trims kėlinukams. O mes, kaip ir varžovai, nesame patenkinti teisėjais šį vakarą“.

Jonavos LSK „Technoera“: Martynas Čekanavičius – 29 tšk., Žilvinas Radzevičius – 19 tšk., Tautvydas Banys – 18 tšk. (9 rezult. perd.)

Baltic Transline: Modestas Paršeliūnas – 15 tšk. (14 atk. kam., 6 rezult. perd.), Kęstutis Kaupas – 14 tšk. (12 atk. kam.), Tomas Klimavičius – 12 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

baltas19882016 sausio 21 d., 23:07 val.
Jei galit pataisykit. Pas technoera vietoi Raimundas Juknevicius zaide Tomas Jurevicius. Aciū. Čia mūsu klaida.
„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:44 val.)Puikiai startavę BC „Boom“ krepšininkai atlaikė Jonavos LSK „Technoeros“ šturmą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:31 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Kaišiadorys (S)“ namų sienos neatlaikė Jonavos LSK „Technoera“ komandos (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 22:10 val.)Sėkmingo trečio kėlinio dėka BC „BOOM“ įveikė Jonavos LSK „Technoerą“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:41 val.)„Green Death“ komanda patyrė sutriuškinimą nusileidę Jonavos LSK „Technoera“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 21:45 val.)„Baltic Transline“ parklupdė „Hidraulines sistemas“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 17:25 val.)„Baltic Transline“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „ASU“ pranašumą (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 16:59 val.)„Baltic transline“ nukovė spartiečius (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:45 val.)„Akademija“ laimėjo užtikrintai, bet su Jonavos LSK „Technoera“ turės susitikti dar kartą (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 21:46 val.)