Vėjų linija & Garliavos duona vs KTU (34:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 03 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

Užpulti nesugebėję „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkai neišvengė sutriuškinimo

2014 lapkričio 03 d., Pirmadienis, 21:32 val., peržiūros: 1107

Lapkričio 3 dieną, 19:15 val., Pilėnų mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Vėjų linija & Garliavos duona" (šeimininkai) ir "KTU" (svečiai). Nors svečiai atvyko vos šešiese, tačiau šeimininkų laukė išties sudėtingas mačas. Vos 34 taškai ir 28 klaidos – toks galutinis "Vėjų linija & Garliavos duona" komandos rezultatas. Aišku, su tokiais pasiekimais galvoti apie pergalę naivu. Nors atakuodami tikrai neturėjo kuom pasigirti ir "KTU" žaidėjai, bet jie kur kas labiau brangino kamuolį, suklydo viso labo vos 8 kartus ir tai lėmė tokį milžinišką skirtumą tarp ekipų. Rungtynės baigėsi rezultatu 34:60.

Rungtynes komandos pradėjo labai prastai žaisdamos puolime, daugybė metimų skriejo pro šalį, o klaidos lydėjo dažną ataką. Vistik svečiai gana greitai išjudino savo puolimą, bei po truputį ėmė tolti. "Vėjų linija & Garliavos duona" tiesiog tragiškai atakavo iš dvitaškio zonos ir jei ne vienas kitas tolimas metimas, tai šeimininkų situacija galėjo atrodyti kone apsurdiška. 11 taškų pirmame kėlinuke ir 5 minutės be taškų antrojo ketvirčio pradžioje visiškai sukomplikavo šeimininkų situaciją. Tuo tarpu "KTU" ekipa sėkmingai tolo ir skirtumas pasiekė maždaug dešimties taškų ribą. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 17:26.

Po ilgosios pertraukos didelių permainų neįvyko. "KTU" sėkmingai paskirstė jėgas ir komanda puikiai jautėsi, nors ir turėjo vos vieną keitimą. "Vėjų linija & Garliavos duona" komanda po truputį grimzdo į dar gilesnę duobę, atrodė, šeimininkų puolimas visiškai sustojo ir komanda tiesiog laukė finalinio švilpuko, kuris galėjo nutraukti jų kančias. Užtikrintai ir komandiškai rungtyniavę "KTU" krepšininkai pasiekė pergalę įveikdami priešininkus kone dvigubai, rezultatu 34:60.

Vėjų linija & Garliavos duona: Daumantas Čibiras – 12 tšk., Benas Mockus – 6 tšk., Andrius Raila – 5 tšk. (11 atk. kam.)

KTU: Gražvydas Visockas – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Antanas Kilas – 17 tšk. (5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Rytis Krušinskas – 7 tšk.

Nerezultatyviose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ sutriuškino „Fima & Elmova“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ išvargo pergalę prieš „Fima & Elmova“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 22:22 val.)Paskutiniame kėlinyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „LESTO“ ekipą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 21:23 val.)Klaidos pražudė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Senukai“ be didesnio vargo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:04 val.)„Lesto“ neturėjo šansų prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 21:02 val.)Vėjų linija & Garliavos duona po sunkios kovos šventė pergalę (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 18:58 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ rungtynių pabaigoje palaužė „ASU & NMA „AgroVIS“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 21:12 val.)„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:20 val.)