Advokatų kontora „Konsus“ vs A Komanda (67:71)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 gegužės 29 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Dviženklį pranašumą iššvaisčiusi „A Komanda“ išnešė sveiką kailį ir žengė į pusfinalį

2015 gegužės 29 d., Penktadienis, 22:03 val., peržiūros: 1371

Penktadienį, gegužės 29 dieną, VDU sporto centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „Advokatų kontoros Konsus“ ir svečių „A Komandos“. Susitikimą kiek geriau pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau ilgai netrukus svečiai pasivijo ir žaidimas išsilygino. Antrame kėlinuke spurtavę „A Komandos“ krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai. Po ilgosios pertraukos į priekį dar buvo išsiveržusi „Advokatų kontora Konsus“, tačiau geriau visą ketvirtį žaidę svečių žaidėjai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Paskutinėje rungtynių dalyje skirtumas tarp komandų dar labiau išaugo, tačiau aikštės šeimininkai dar buvo sugebėję sugrąžinti intrigą, bet užtikrintai paskutinę minutę sužaidusi „A Komanda“ iškovojo kelialapį į pusfinalį. 67:71 (20:18, 13:19, 15:14, 19:20).

Rungtynių pradžioje kiek geriau atrodė aikštės šeimininkai, kurie iškart atitrūko, tačiau čia pat rezultatyvią atkarpą sužaidę „A Komandos“ krepšininkai pasivijo priešininkus ir žaidimą išlygino. Kiek vėliau dar penkis taškus iš eilės pelnę „Advokatų kontoros Konsus“ krepšininkai vėl šiek tiek atitolo, tačiau kėlinuką taikliu tolimu metimu užbaigęs D. Gudeliauskas sušvelnino savo komandos atsilikimą iki dviejų taškų. 20:18.

Antrasis kėlinukas prasidėjo svečių spurtu 0:6, kurio dėka jiems pavyko perimti iniciatyvą. Į tai šeimininkai atsakė dviem taikliais baudos metimais, po kurių sekė dar aštuoni „A Komandos“ taškai iš eilės, padidinę skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų. Po minutės pertraukėlės prabilo „Advokatų kontoros Konsus“ snaiperiai, kurių dėka jiems pavyko iki ilgosios pertraukos pradžios sumažinti atsilikimą iki keturių taškų. 33:37.

Po ilgosios pertraukos žymiai geriau startavę aikštės šeimininkai pasivijo priešininkus ir persvėrė rezultatą savo naudai. Vis tik, pačiu laiku atsibudę svečių ekipos žaidėjai sugebėjo atsitiesti ir susigrąžino iniciatyvą į savo rankas bei padidinti pranašumą iki šešių taškų, bet ketvirtį rezultatyviau sužaidę „Advokatų kontoros Konsus“ krepšininkai sumažino deficitą iki trijų taškų. 48:51.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje spurtavę šeimininkai sumažino savo atsilikimą iki minimumo, tačiau ir vėl pačiu laiku atsigavę „A Komandos“ krepšininkai sužaidė rezultatyvią atkarpą ir padidino skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų. Tokią persvarą svečiai laikė maždaug aštuonias kėlinuko minutes, tačiau vėliau nebeturėję ko prarasti šeimininkai sugebėjo sumažinti deficitą iki dviejų taškų. Vis tik, pergalės iš rankų nepaleidę svečiai atsilaikė prieš lemiamą šturmą ir šventė pergalę rezultatu 67:71.

Po pergalės Albertas Karpavičius kalbėjo: „Pergalę iškovoti padėjo tik nusiteikimas ir dar kartą nusiteikimas. Kai turėjome sunkų aštuntfinalį su „Kauno SRC“, tai kaip diena nuo nakties skiriasi žmonių nusiteikimas. Anose rungtynėse darėme šou, o šiandien kiekvienas atėjo susikoncentravęs ir žinodamas, jog šios rungtynės yra „live or die“. Ir komandos istorijoje perėjome ketvirtfinalį. Buvo šeši ketvirtfinaliai ir šis pirmas pereitas. Seniau ketvirtfinalis mums būdavo mirtina zona“. Sekančiame etape „emobilus.lt“ arba „Akademija“, kurie geriau? :“Su „Akademija“ jau žaidėme, todėl norime „emobilus.lt“. Jei rimtai, tai jokio skirtumo, mūsų planas jau įvykdytas“.

Po šios pergalės „A Komanda“ žengia į pusfinalį, kuriame susitiks su „Akademijos“ ir „emobilus.lt“ poros nugalėtoju.

„Advokatų kontora Konsus“: Mindaugas Pažėra – 18 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.), Algirdas Janonis – 14 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Lukminas – 14 tšk., Vilius Adomaitis – 11 tšk.

„A Komanda“: Deividas Milaknis – 27 tšk., Donatas Gudeliauskas – 16 tšk., Giedrius Purauskas – 9 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

„A komanda“ lengvai peržengė BK „Centre“ (2015 gegužės 09 d., šeštadienis, 17:11 val.)„A Komanda“ užtikrintai įveikė aštuntfinalio barjerą (2015 gegužės 27 d., trečiadienis, 22:26 val.)Po nervingos kovos „A Komanda“ prasibrovė į „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės finalą (2015 birželio 03 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Sporto Manija“ papildė savo trofėjų kolekciją „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės auksu (2015 birželio 07 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Omega“ Advokatų kontorai „Konsus“ priešinosi tik du kėlinius (2015 gegužės 12 d., antradienis, 22:30 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių stipresni buvo „Sporto Manijos“ krepšininkai (2015 gegužės 06 d., trečiadienis, 22:45 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po dramatiškos kovos palaužė BC „Straight“ (2015 gegužės 09 d., šeštadienis, 01:22 val.)A Komanda šventė iškovojo 2 pergalę. (2015 gegužės 22 d., penktadienis, 04:25 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškių lietus pražudė „Vieningą Kauną“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 19:04 val.)