Kauno liberalai vs Kėdainiai & Addeco (49:87)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Kėdainiai & Addeco“ sutriuškino „Kauno liberalus“

2014 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 21:45 val., peržiūros: 1448

Gruodžio 7 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" reguliariojo sezono rungtynės tarp "Kauno liberalų" (šeimininkai) ir „Kėdainiai & Addeco“ ekipų. Kauno liberarai pasipriešinti sugebėjo tik pirmąsias rungtynių minutes. Po to „Kėdainiai & Addeco“ aikštelėje darė ką norėjo. Nors atvyko tik penkiese, tačiau to pilnai pakako, jog sutriuškinti šeimininkus 38 taškų skirtumu (49 – 87)

Rungtynėms prasidėjus, "Kauno liberalai" dar priešinosi varžovams. Gan neblogai sužaidę pačią pradžią, išsiverpė į priekį (6-2). Tačiau tai ir buvo vienintelis kartas, kai šeimininkai buvo priekyje. Iškart po to, svečiai sužaidė atkarpą (2-18) ir užbaigė kėlinuką turėdami dviženklį pranašumą (8 – 20)

Antrasis kėlinukas parodė, jog svečiai nė negalvoja sustoti. Palaikydami agresyvų savo puolimą, bei nesavanaudišką žaidimą, svečiai kur kas labiau įsibėgėjo, Antrą kėlinuko pusę vėl nuostabiai sužaidę „Kėdainiai & Addeco“ (4-18), ilgosios pertraukos metu jau turėjo 28 taškų persvarą (18 – 46)

Po ilgosios pertraukos, aikštelėje žaidimas per daug nepasikeitė. Šeimininkai vis dar bandė spręsti problemas puolant, o svečiai ir toliau puikiai atakavo krepšį ir didino savo turimą pranašumą. Šį kėlinuką laimėję rezultatu (10-23), „Kėdainiai & Addeco“ pasibaigus trims kėlinukams, jau turėjo 41 taško persvarą (28 – 69)

Paskutinis šių rungtynių kėlinukas, jau buvo tik formalumas. Matyt atsižvelgę į tai, jog atėjo penkiese, „Kėdainiai & Addeco“ ekipos krepšininkai kur kas apramino žaidimo tembrą. Nugalėtojas, jau vistiek buvo aiškus. Taigi, abejoms komandoms tiesiog sudeginus likusį laiką, „Kėdainiai & Addeco“ šventė lengvą pergalę rezultatu (49 – 87)

Kauno liberalai: Artūras Bundulas – 13 tšk., Martinas Valikonis – 10 tšk., Robertas Maskvytis – 8 tšk.

Kėdainiai & Addeco: Mindaugas Dilys – 30 tšk. (6 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Tadas Lukoševičius – 26 tšk. (12 atk. kam.), Martynas Šležys – 12 tšk., Kęstutis Zinkus – 10 tšk. (10 atk. kam., 14 rezult. perd.)

„Kėdainiai & Addeco“ komandos treneris K.Zinkus:

Susirinkot penkiese ir laimėjot 38 taškų skirtumu, kaip tai pavyko?

"Na, leidom ktiiem pailsėt po savaitgalio. Atvažiavom užbaigt grupės varžybas sėkmingai, kaip ir planavom. Laukiam kitų varžovų."

„BK Centre“ sutriuškino „Kauno Liberalus“ (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 18:57 val.)„Kėdainiai & Addeco“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Rami“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:05 val.)„Kėdainiams & Adecco“ teko pavargti su „Kauno Rami“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 21:40 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 04:17 val.)„Kėdainiai & Addecco“ nesunkiai susitvarkė su „Grizliais“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)BC „Ambi“ nušvalė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 04:31 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po pratęsimo įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 21:14 val.)„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „krepšininkas.net“ ekipą (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 03:17 val.)„Kėdainiai & Addeco“ tolimais metimais užmėtė „Spartos“ komandą (2014 spalio 28 d., antradienis, 21:35 val.)