Kauno aerouostas & Lana lecta vs Autotoja (105:86)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 26 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Kauno aerouostas & Lana lecta“ sezoną pradėjo pergalingai

2014 spalio 26 d., Sekmadienis, 21:35 val., peržiūros: 1401

Sekmadienį, spalio 26 dieną, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sporto salėje įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Kauno aerouostas & Lana lecta" ir "Autotoja & Ekodora" ekipų. Sezono startas ekipoms prasidėjo skirtingai. Savoje aikštelėje rungtyniavę šeimininkai jau pirmajame kėlinuke sėkmingai atitrūko nuo varžovų ir po pirmų 10 -ies žaidimo minučių švieslentėje degė skaičiai 31-13. Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje pakito, bet tik tiek, kad "Autotoja & Ekodora" sugebėjo kėlinį laimėti 5 taškais. Visgi po pirmos rungtynių dalies ekipas vis dar skyrė dviženklė persvara 53-40. Trečiajame ketvirtyje ekipų žaidimas išsilygino, o sužaidus tris kėlinius šeimininkai išsaugojo pranašumą bei padidino iki 14 -os. Per paskutinės 10 -imt minučių "Autotoja & Ekodora" jau nebesugebėjo pasipriešinti varžovams ir rungtynės baigėsi „Kauno aerouostas & Lana lecta“ pergale rezultatu 105:86 (31:13, 22:27, 24:23, 28:23).

Pirmojo ketvirčio pradžioje po taiklaus "Autotoja & Ekodora" žaidėjo metimo svečiai įsiveržė 2-4. Tačiau po to svečiai ilgą laiką negalėję pelnyti taškų bei neapsigynus nuo varžovų išpuolių "Kauno aerouostas & Lana lecta" greitai atitrūko 13-4. Toliau, antroje ketvirčio pusėje šeimininkai ir toliau sėkmingai dirbo puolime ir vis bėgo į priekį. Priešininkus gelbėjo nebent tie 2 taiklūs tolimi M.Kvedaras metimai. Visgi po pirmo ketvirčio solidi šeimininkų persvara 31:13. Toliau, antrojo ketvirčio pradžioje svečiai staiga pradėjo daug sėkmingiau rungtyniauti, o jų varžovai kiek primigę, po dar vieno M.Kvedaras tritaškio suskubo prašyti minutės pertraukėlės, nes iš turėtos 18 -os taškų buvo likę 10 -imt 33-23. Po minutinės svečių ekipa ir toliau rodė kiek tikslesnį puolimą ir persvara jau buvo ištirpusi iki 6 taškelių. Tiesa, toliau sekė "Kauno aerouostas & Lana lecta" atsakas – Darius Kuzmickas pataikė 3 dvitaškius bei pačioje kėlinio pabaigoje tolimą bombą smeigė M.Nevas, po kurio taiklaus metimo baigėsi ir pirmoji rungtynių dalis 53-40.

Antroje susitikimo dalyje vyravo apylygus žaidimas, kuris, beje, buvo parankus šeimininkams pirmaujanties dviženkliu skirtumu. Be to dar trečiąją 3 kėlinio minutę nesėkmingai ant parketo nusileidęs R.Kulikauskas gavo traumą ir turėjo palikti aikštelę, tad ir taip ne gausiomis pajėgomis į susitikimą atvykę šeimininkai turėjo rungtyiauti beveik be keitimų. Visgi per trečią kėlinį pastariesiems pavyko atsilaikyti, kuris baigėsi rezultau 24-23. Per paskutiniąsias 10 minučių svečių ekipa atrodo jau nebepuosėlėjo vilčių nugalėti rungtynėse, tad įtampos jokios nebebuvo, žaidimas tapo "atviras" ir rezultatyvus. Po finalinės sirenos "Kauno aerouostas & Lana lecta" pergalė pažymėta rezultatu 105:86.

Po rungtynių E.Kaminskas (Autotoja & Ekodora) paklaustas apie pralaimėjimo priežastis kalbėjo: "Trenerio šiandien nebuvo, neatvyko keletas žaidėjų – tas ir lėmė. Nesustatėm gynybos, daug tritaškių praleidom, tai tas ir davė tą lūžį. O ketvirtam kėlinyje jau nuleidom galvas".

Kauno aerouostas & Lana lecta: Darius Kuzmickas – 25 tšk. (21 atk. kam., 6 išpr. praž.), Povilas Grikštas – 21 tšk. (5 perimt. kam.), Paulius Amanaitis – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Marius Nevas – 13 tšk.

Autotoja & Ekodora: Mantas Kvedaras – 32 tšk. (5 perimt. kam.), Arvydas Račkus – 16 tšk. (10 išpr. praž.), Hermenegildas Žilys – 10 tšk. (14 atk. kam.)

„Kauno aerouostas & Lana lecta“ vos nepaleido pergalės iš rankų (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ aštuntfinalį pradėjo triuškinančia pergale (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ susitvarkė su lygos debiutantais (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 21:18 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ toliau neišklysta iš pergalių kelio (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ nusileido „Lietuvos Dujoms“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ neturėjo daug vargo su „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Rapala“ privertė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ patirti pirmąjį pralaimėjimą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:50 val.)Tragiškai iš toli atakavęs „Kauno aerouostas & Lana lecta“ neprilygo „Hidraulinėms sistemoms“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:25 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ po sunkios kovos įveikė Sporto asociaciją „Persvara“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 00:51 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ permainingai vykusiose rungtynėse įveikė „Kauno švarą“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:55 val.)