Celsis vs Kauno švara (79:49)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 balandžio 24 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Celsis“ dar kartą užtikrintai įveikė „Kauno švarą“ bei žengė į finalą

2017 balandžio 25 d., Antradienis, 00:49 val., peržiūros: 1349

Pirmadienį, balandžio 24 dieną, Garliavos Jonučių gimnazijoje įvyko Įmonių lygos, Mažosios taurės, pusfinalio rungtynės tarp vietos „Celsio“ bei svečių „Kauno švaros“. Tai buvo antrasis šių dviejų komandų susitikimas šiame pusfinalyje, o pirmosiose rungtynėse užtikrintą pergalę iškovojo šiandieniniai aikštelės šeimininkai. Šiandien vaizdas buvo panašus ir jau nuo pat rungtynių pradžios „Celsis“ pabėgo į priekį. Nors vėliau svečiai dar bandė grąžinti intrigą, tačiau to jiems padaryti nepavyko, o galiausiai buvo dar kartelį sutriuškinti.

Pirmąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie kėlinio pradžioje laimėjo atkarpą 10:2 ir gynyboje darbavosi puikiai. Vėliau dar du taškus pelnė „Kauno švaros“ ekipa, bet tuomet sekė net 13-a paeiliui „Celsio“ taškų ir skirtumas tarp komandų išaugo jau iki 19-os taškų. Per likusį kėlinuko laiką svečiams dar minimaliai pavyko apkarpyti savo atsilikimą, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 26:10. Antrojo kėlinio pradžioje abi komandos pastebimai strigo. Sužaidus penkias minutes, abi komandos buvo įmetusios vos po keturis taškus. Tuomet krepšys atsirišo „Kauno švaros“ ekipai ir jie laimėjo atkarpą 9:2 bei sumažino atsilikimą iki vienženklio. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, bet skirtumas per daug nekito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:26.

Trečiojo kėlinio pradžioje kiek geriau sekėsi „Celsio“ ekipai. Jie nieko nelaukdami padidino savo atotrūkį iki 16-os taškų. Tuomet kelias atakas sėkmingai užbaigė svečių ekipa ir vėl kiek sumažino atsilikimą, bet kėlinio pabaigoje „Celsis“ padidino savo atotrūkį ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo tikrai saugų pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 57:41. Lemiamo ketvirčio metu „Kauno švara“ jau nebebandė kovoti, o „Celsio“ ekipa ir toliau tik bėgo nuo savo varžovų. Jie šį kėlinį laimėjo užtikrintai ir tuo pačiu pradėjo dar labiau triuškinti savo varžovus. Galiausiai finalinis švilpukas nulėmė „Celsio“ pergalę ir jų šuolį į finalą. Galutinis rungtynių rezultatas 79:49.

Finale „Celsio“ ekipa susigrums su „Hidraulinėmis sistemomis“.

L.Pečkaitis („Celsis“):
„Visi žinome kas yra „Hidraulinės sistemos“ – praeitų metų aukščiausios lygos Vicečempionai. Šiemet šiek tiek nukraujavę ir turime jų desantą pas save, kuris žino jų visus derinius. Aišku, mes irgi nukraujavę. Trijų žaidėjų kaip ir nėra, bet dabar jau Žilvinas Balynas atsigavo ir manau, kad turim tą šansą laimėti. Reikia tik kovoti. Visi žinome koks yra krepšinis – gali bet kas laimėti, gali bet kas ir pralaimėti.

„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno švaros“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:14 val.)„Callcredit“ gan lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „Celsis“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:12 val.)„Celsis“ įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 14:49 val.)„Kesko Senukai“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 sausio 10 d., antradienis, 22:33 val.)Atkakliose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:13 val.)Negausiai susirinkęs „Celsis“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ atsirevančavo „Kauno švarai“ ir išlygino aštunfinalio serijos rezultatą (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 21:52 val.)Rungtynių pabaigoje „Acme“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:10 val.)