Baltic Transline vs Jonavos LSK „Technoera“ (64:87)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 14 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Jonavos LSK „Technoera“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“

2016 vasario 14 d., Sekmadienis, 16:38 val., peržiūros: 1270

Vasario 14 dieną „ASU“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Baltic Transline“ priemė svečius Jonavos LSK „Technoera“. „Baltic Transline“ buvo iškovoję penkias pergales ir dešimt kartų buvo pralaimėję. Jonavos LSK „Technoera“ savo sąskaitoje turėjo dešimt pergalių ir šešis pralaimėjimus.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes rezultatu 2:3 pirmavo Jonavos LSK „Technoera“. Netrukus tritaškį pataikė „Baltic Transline“ (6:2). Likus keturiom minutėm ik ikėlinio pabaigos „Baltic Transline“ turėjo dviejų taškų pranašumą (6:8) ir „Baltic Transline“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos Jonavos LSK „Technoera“ pasivijo varžovus (8:8). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus pirmas 10 minučių rezultatas buvo lygus (16:16).

Antro kėlinio pradžioje geriau rungtyniavo Jonavos LSK „Technoera“. Svečiai pelnė 11 taškų be atsako ir sužaidus tris minutes pirmavo rezultatu (16:27). Netrukus pirmus taškus kėlinyje pelnė „Baltic Transline“ (19:27). Vėliau komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė dešimt taškų (26:36). Per likusį laiką dviem taikliais baudos metimais „Baltic Transline“ sumažino varžovų persvarą (28:36).

Trečio kėlinio pradžioje Jonavos LSK „Technoeros“ persvara padidėjo iki 13 taškų (28:41). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Šeštą minutę komandas skyrė 11 taškų (34:45). Likus keturioms su puse minutės iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 16 taškų (34:50), o „Baltic Transline“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos šeimininkai pataikė du tritaškius (40:50). Devintą minutę „Baltic Transline“ buvo sumažinę varžovų persvarą iki aštuonių taškų (46:54). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė Jonavos LSK „Technoera“, kurių pranašumas padidėjo iki 13 taškų (47:60).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (49:62). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė Jonavos LSK „Technoera“ (49:69). Septintą minutę komandas skyrė 17 taškų (57:74). Netrukus spurtą pradėjo Jonavos LSK „Technoera“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (57:82). Paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos žaidė apylygiai. Rungtynės baigėsi rezultatu 64:87.

Jonavos LSK „Technoera“ iškovojo vienuoliktą pergalę, o „Baltic Transline“ pralaimėjo vienuoliktą kartą.

Jonavos LSK „Technoeros“ treneris L.Mecelis: „Mūsų daugiau žemų žaidėjų buvo, o priešininkų mažiau, tik šeši. Tiesiog bėgome bėgome ir nubėgome. Galėjome gal ir daugiau dar bėgti.“ Paklaustas, ar stengėsi žaisti greitai, treneris atsakė: „Taip, stengėmės žaisti greitai ir rengti greitas atakas. Kas mums belieka, kai aukštaūgių nėra.“

„Baltic Transline“ treneris M.Leščinskas: „Nebesiseka mums visai. Antroje rungtynių pusėje varžovai pabėgo nes pavargome. Kaip visada ateina į rungtynes penki šeši žaidėjai. Aš sergantis truputi, tai beveik nežaidžiau.“ Paklaustas, ar nesistengė lėtinti žaidimo, nes varžovai greit bėgo, treneris atsakė: „Stengėmės, bet kai varžovai bėga nėra kaip palėtinti jų žaidimo. Žodžiu, eilinis pralaimėjimas, eilinį kartą mažai susirinkome.“

Baltic Transline: Aivaras Keršis – 18 tšk., Modestas Paršeliūnas – 16 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Klupšas – 15 tšk.

Jonavos LSK „Technoera“: Tomas Jurevičius – 25 tšk. (12 atk. kam.), Egidijus Vaitekauskas – 23 tšk., Žilvinas Radzevičius – 13 tšk. (5 rezult. perd.)

„R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 16:46 val.)Jonavos LSK „Technoeros“ penketukas įtikinamai įveikė „Randerį“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 22:27 val.)„Kauno partizanai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:07 val.)BC „BOOM“ gana nesunkiai įveikė „Batic Transline“ komandą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 17:58 val.)Jonavos LSK „Technoera“ kovingame mače nukovė „Kaišiadorys“ (2016 sausio 29 d., penktadienis, 09:48 val.)„Kaišiadorys“ketvirtame kėlinyje įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 16:52 val.)Tik ketvirtajame kėlinyje Jonavos LSK „Technoera“ įveikė „Laipsniai“ ekipą (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:25 val.)Jonavos LSK „Technoera“ be vargo sutriuškino Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)Antrame kėlinyje atitrūkusi Jonavos LSK „Technoera“ nesunkiai susidorojo su KK „Kauno partizanais“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:27 val.)BC „BOOM“ po nesunkios kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)