Julijanava (suspenduota. skola) vs Šernai (72:107)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 24 d., Šeštadienis, 18:00 val. @ Aleksandro Puškino gimnazija, Pagrindinio ugdymo skyrius, V. Krėvės g. 50, Kaunas, LT-50406

„Julijanava“ komandai nepavyko pasipriešinti „Šernai“ komandai

2018 lapkričio 24 d., Šeštadienis, 22:41 val., peržiūros: 579

Lapkričio 24 dieną, 18:00 val., Aleksandro Puškino gimnazijos sporto salėje susitiko “+30” lygos komandos “Julijanava” (šeimininkai) ir “Šernai” (svečiai). Nuo rungtynių pradžios geriau žaidę svečiai neužleido pozicijų visas rungtynes ir šventė pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 72:107 (18:28, 17:30, 22:22, 15:27).

Pirmajame kėlinyje komandos pradėjo gan nerezultatyviai, tačiau praėjus kelioms minutėms svečiai pradėjo spurtuoti ir išsiveržė į priekį (18:28). Antrasis kėlinys buvo labai panašus į pirmąjį. „Šernai“ toliau tolygiai didino pranašumą ir neketino nusileisti. Baigiantis pirmai rungtynių pusei svečiai jau pirmavo rezultatu (35:58).

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje šiek tiek pasikeitė. Šeimininkai sukaupė jėgas ir ėmė rimčiau kovoti dėl pergalės. Jiems pavyko kėlinį sužaisti lygiosiomis, bet nepavyko sumažinti skirtumo (57:80). Ketvirtasis kėlinys vėl buvo identiškas pirmiesiems. Svečiai dar labiau padidino pranašumą ir šventė įtikinamą pergalę rezultatu (72:107).

“Šernai“ komandos žaidėjas S.Staniulis: „Manau šiandiena mes buvom stipresni dėl ilgesnio suolelio. Priešininkai susirinko tik penki, bet su pilnomis sudėtimis būtų žaidimas įdomesnis.“

„Julijanava“ sezoną pradėjo pergale prieš „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 20:32 val.)Emocingose rungtynėse „Šilainiai“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Šernus“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 00:43 val.)„Julijanava“ nuostabiai sužaidė antrąją rungtynių pusę ir iškovojo pergalę (2018 gruodžio 01 d., šeštadienis, 19:42 val.)A. Gedmino tolimi metimai varė į neviltį „Šernus“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:22 val.)Puikus pirmasis kėlinukas nulėmė „Šernų“ pergalę (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 16:05 val.)Baltic Transline įveikė Šernai pasipriešinimą (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 23:08 val.)P. Kleizos vedama „LSMU“ įveikė „Šernus“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 20:48 val.)„LSMU“ paskutinėmis sekundėmis iškovojo pergalę ir pratęsė aštunfinalio seriją (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 19:28 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Agentus“ įveikė „Šernus“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 19:08 val.)„Šernai“ įveikė „Šilainių“ ekipą (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)