Senukai vs LESTO (92:51)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 26 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Senukai“ nesunkiai susitvarkė su „LESTO“

2015 vasario 26 d., Ketvirtadienis, 22:21 val., peržiūros: 1026

Vasario 26-ąją dieną, ketvirtadienį, „Kauno Švaros“ salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės J pogrupio dvikova tarp namuose žaidusių „Senukų“ ir svečių rolėje buvusios „LESTO“ ekipos.

Susitikimą tritaškiu pradėjo „LESTO“, tačiau „Senukai“ taip pat ilgai netylėjo, paraližavo vėlesnes varžovų atakas ir po spurto 11:0, įgijo 8 taškų pranašumą (11:3). Vis dėlto svečiai nepalūžo ir netrukus vėl ėmėsi ryžtingesnių veiksmų. 7 taškai be atsako leido „LESTO“ prisikasti iki minimumo ir po S.Jakutavičiaus tolimo šūvio rezultatas tapo 11:10. Likus žaisti 2 minutes ir 40 sekundžių, M.Gailiūno tritaškis išlygino rezultatą (13:13), tačiau ketvirčio tiesiojoje „Senukai“ susigrąžino persvarą savo pusėn ir laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 17:15.

Antrosios rungtynių dalies starte „Senukai“ šovė į priekį, spurtavo 6:0 ir po 4 S.Karaliaus taškų aikštelės šeimininkai susigrąžino 8 taškų pranašumą (23:15). M.Gailiūno blyktelėjimas leido „LESTO“ krepšininkams pjauti deficitą perpus (23:19), bet ketvirčio viduryje „Senukai“ tvirčiau suėmė iniciatyvą į savo rankas ir ėmė didinti atotrūkį. Įpusėjus kėliniui 5 taškus be atsako pelnė D.Kerinas, o netrukus 8 taškus pridėjo ir A.Zareckis ir pratęsė laimėtą atkarpą iki 13:2, po kurios skirtumas tarp ekipų išaugo iki 15 taškų (36:21). Po M.Vitkausko baudos metimo aikštelės šeimininkai turėjo 16 taškų persvarą (39:23), bet per likusį laiką „LESTO“ atstatė 15 taškų skirtumą ir įpusėjus mačui rezultatas buvo 40:25.

Po didžiosios pertraukos komandos kurį laiką žengė koja kojon ir dviženklę persvara išliko „Senukų“ rankose. Visgi dar pirmoje ketvirčio pusėje „LESTO“ įkrito į žaidybinę duobę ir tuo netruko pasinaudoti varžovai. 6 taškai iš eilės leido aikštelės šeimininkams, sužaidus 3 minutes, nutolti 20 taškų skirtumu (52:32), o per ateinančias 4 minutes „Senukai“ pridėjo dar 9 taškus be atsako ir likus žaisti 2 minutes ir 40 sekundžių, atsiplėšė į priekį 29 taškų skirtumu (61:32). Kėlinio tiesiojoje prabilo „LESTO“ snaiperiai, kurie realizavo tris tolimus metimus, bet sulaukė varžovų atsako ir po trijų kėlinių skirtumas vis dar buvo pakankamai solidus – 67:41.

Paskutiniame kėlinyje intrigos nebuvo ir įvykiai tekėjo sava vaga. „Senukai“ ir toliau tęsė sėkmingą pasirodymą ir atrodė, jog pamiršo pirmojo kėlinio įvykius. Ketvirtąją rungtynių dalį aikštelės šeimininkai pradėjo spurtu 10:0 ir pradėjo egzekuciją (77:41), o po 5 M.Vitkausko taškų skirtumas šoktelėjo iki 40 taškų (84:44). Antroje kėlinio pusėje sėkmingomis atakomis pasižymėjo abi komandos ir skirtumas svyravo neženkliai. Vis dėlto „Senukai“ neleido suabejoti savo pranašumą ir neseunkiai susidorojo su „LESTO“ rezultatu 92:51.

Andrius Zareckis („Senukai“):

Ar pradėjot rungtynes nenusiteikę, ar antroje rungtynių pusėje kažkas iš esmės pasikeitė?

„Šiandien mūsų susirinko gan daug. Mes net nepratę žaisti tokiomis gausiomis pajėgomis. Susirinko ir daug priekinės linijos žaidėjų. Kol įsižaidėm, kol pajautėm vienas kito žaidimą, tol ir buvo tas toks tampimasis. Po jau truktelėjom į priekį. Centrai šiandien tikrai gerai sužaidė. Viskas kaip ir planuota.“

Linas Gasiūnas („LESTO“):

Pirma rungtynių pusė sakyčiau buvo nebloga. Kas antroj atsitiko?

„Pavargom turbūt. Pavargom, prasidėjo vidiniai ginčai, bet iš esmės labai geros rungtynės. Turbūt visiems mūsų komandos nariams patiko. Priešininkus irgi šiek tiek paerzinom, pajuokinom. Gera sezono pabaiga ir tiek.“

„Senukus“ į pergalę vedė M.Vitkauskas (22 tšk., 5 rez. p.), D.Kerinas (21 tšk.), A.Zareckis (18 tšk.), P.Paškevičius (12 tšk., 10 atk. k.) ir S.Karalius (11 tšk., 12 atk. k., 5 rez. p., 4 bl.).

„LESTO“ gretose išsiskyrė M.Gailiūnas (24 tšk., 8 atk. k., 6 rez. p., 8 išpr. pr.), L.Gasiūnas (15 tšk.), V.Ramoška (5 tšk., 9 atk. k.) ir S.Jakutavičius (3 tšk.).

„Senukai“ „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybėse pasiekė dvyliktąją pergalę ir žengia su keturiais pralaimėjimais (12-4). „LESTO“ tai buvo penkioliktoji nesėkmė ir ši komanda išlieka su dviem pergalėmis (2-15).

„Senukai“ nesunkiai susidorojo su „LESTO“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)ASU & NMA „AgroVIS“ nesunkiai susitvarkė su „Lesto“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 19:29 val.)„Senukai“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„KMT“nesunkiai įveikė „Lesto“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Sanitex“ nesunkiai įveikė „Lesto“komandą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:59 val.)„Vieningo Kauno“ penketukas nušlavė „LESTO“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 23:49 val.)„Senukai“ lengvai įveikė „Baltic logistic solution“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:22 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ užtikrintai parklupdė „LESTO“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Vilmista“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Lesto“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 22:28 val.)„Senukai“ išvargo pergalę prieš „ASU & NMA AgroVis“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)