Požeminės linijos ‒ POLI vs Hipocredit.lt (80:94)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje „Hipocredit.lt“ įrodė pranašumą prieš „Požeminės linijos – POLI“

2018 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 20:42 val., peržiūros: 950

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Požeminės linijos – POLI“ ir svečių teisėmis atvykę „Hipocredit.lt“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo svečiai, tačiau „Požeminės linijos – POLI“ greitos atakomis persvėrė rezultatą į savas rankas ir M.Špoko kariauna buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir „Hipocredit.lt“ įgijo vieno taško pranašumą. Antrame kėlinyje „Požeminės linijos – POLI“ geriau atrodė puolime, kur diktavo savo žaidimo sąlygas, o svečiai toliau buksavo gynyboje – 44:42.

Po ilgosios pertraukos „HIpocredit.lt“ pradėjo spurtu, kur per tris minutes įgijo 9 taškų pranašumą. Visą ketvirtį svečiai toliau dominavo tiek puolime, tiek gynyboje ir komandoas skyrė 13 taškų ( 59:72). Ketvirtame ketvirtyje „Požeminės linijos – POLI“ žaidėjmas pradėjo stigti jėgų, o „Hipocredit.lt“ turėdami ilgesnį suolą išlaikė tempą. Svečiai iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 80:94 (22:23, 22:19, 15:30, 21:22)

Po laimėtų rungtynių „Hipocredit.lt“ ekipos treneris, M.Špokas, teigė:

„Šiemet kovingesni varžovai nei pernai buvo. Pirmoje pusėje tikėjomės lengvos kovos, tačiau pėstute nepasieksi pergalės. Antroje pusėje pagerinome puolimą bei gynybą,“

Antroje rungtynių pusėje „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Omegą“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 20:22 val.)„Hipocredit.lt“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 19:47 val.)D. Adomaitis atvedė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ į pergalę prieš „Požemines linijas ‒ POLI“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 22:11 val.)„Ryterna“ vos neprisižaidė rungtynėse su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 20:26 val.)Varžovų klaidos lėmė „Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Ryterna“ nugalėjo „Požeminės linijos ‒ Poli“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 23:16 val.)Įspūdinga atkarpa nulėmė „Hipocredit.lt“ triuškinančią pergalę prieš „ASU & CO „Agrovis“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:46 val.)„KTK ‒ Enerstena“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:42 val.)Nepralaimėjusių ekipų dvikovoje ‒ nesunki „Hipocredit.lt“ ekipos pergalė prieš „Modernitą“ (2019 sausio 22 d., antradienis, 22:01 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ po permainingos kovos įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ komandą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)