KAMS vs Sporto asociacija „Persvara“ (81:55)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 19 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KAMS“ nesunkiai susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“

2014 lapkričio 19 d., Trečiadienis, 23:15 val., peržiūros: 1205

Trečiadienį, lapkričio 19 dieną, Kauno mechanikos mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių C pogrupio rungtynės, tarp vietos "KAMS" (3/1) ir svečių Sporto asociacijos "Persvara" (3/2) ekipų. Jau nuo pat rungtynių pradžios tvirtai iniciatyvą į rankas paėmę aikštės šeimininkai išlaikė ją iki pat finalinio švilpuko ir šventė jau trečią pergalę. 81:55 (24:7, 22:19, 18:16, 17:13).

Jau nuo pat susitikimo pradžios spurtavę aikštės šeimininkai atitrūko nuo varžovų. Nors svečių krepšininkai desperatiškai bandė pataikyti iš toli, jiems metimai krito sunkiai, ko pasekoje "KAMS" ekipos vyrai pelnė dar keturiolika taškų iš eilės, taip padidindami skirtumą tarp komandų iki devyniolikos taškų. Tik pačioje pirmojo kėlinuko pabaigoje svečiai sugebėjo šiek tiek sušvelninti atsilikimą. 24:7.

Antrojo ketvirčio pradžioje žaidimas išsilygino ir komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Vis tik, "Persvarai" šiek tiek "atsirišo" krepšys ir jiems pavyko pataikyti iš toli bei sumažinti deficitą, bet neilgam, nes netrukus spurtavę šeimininkai ir vėl susigrąžino prieš tai turėtą solidų pranašumą. Iki kėlinuko pabaigos panašiai žaidusios komandos stebuklų nesukūrė ir skirtumas tarp jų prieš ilgąją pertrauką siekė dvidešimt taškų. 46:26.

Po ilgosios pertraukos žaidimas tarp komandų nesikeitė ir toliau dominavę aikštės šeimininkai ir toliau išlaikė panašų žaidimo tempą. Abi komandos keitėsi trumpomis bei rezulttayviomis atkarpomis, tačiau rezultatyviau sužaisdavę "KAMS" ekipos krepšininkai dar labiau padidino turėtą pranašumą, kuris, prieš paskutinį ketvirtį, siekė jau 22 taškus. 64:42.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau ir jį "KAMS" sutvarkė be didesnių sunkumų. Nors pradžioje kiek geriau atrodė Sporto asociacijos "Persvara" žaidėjai, tačiau nesiruošę leisti laimėti šio kėlinuko aikštės šeimininkai rungtynių pabaigoje dar vieną kartą surengė spurtą, kurio dėka įgijo jau triuškinantį pranašumą bei galėjo džiaugtis pergale rezultatu 81:53.

Po rungtynių, paklaustas, kas lėmė pergalę, neskaitant ūgio persvaros, nugalėtojų trenerio pareigas ėjęs Justinas Pavlavičius kalbėjo: "Šiandien daug geriau nei priešininkai žaidėme komandiškai. Varžovai bandė kažką padaryti pavieniui, bet jiems tas nelabai gavosi. Ir antras dalykas, tai jie labai nepataikė. Mūsų stiprybė, aišku, buvo po krepšiu, Gintas sužaidė nerealiai, praktiškai visi kamuoliai buvo mūsų, persvara taip pat mūsų. Manau, kad viena pagrindinių pergalės priežasčių buvo ta, kad žaidėme komandiškai, dalinomės kamuolį. Tokį rezultatą lėmė ne tiek ūgis, kiek komandiškas žaidimas. Na, o varžovai žaidė neblogai, viskas gerai, tik, manau, truputį pagailėjo kamuolio vienas kitam".

Pralaimėjusios komandos treneris Saulius Pakalniškis sakė: "Mūsų komanda nauja, trūksta susižaidimo. Priešininkų komanda šiandien žaidė geriau, puikiai išnaudojo savo aukštus žmones, taip pat pataikė tritaškius, tai ir buvo jų raktas į pergalę".

"KAMS": Gintautas Mažeika – 26 tšk. (18 atk. kam.), Laimonas Alionis – 16 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Justinas Pavlavičius – 14 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.), Henrikas Butkus – 13 tšk.

Sporto asociacija "Persvara": Karolis Vosylius – 8 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Stankevičius – 8 tšk., Vilius Černiauskas – 8 tšk.

„KAMS“ be didesnio vargo susitvarkė su „Sporto asociacija „Persvara“ – 2“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:54 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ po sunkios kovos įveikė Sporto asociaciją „Persvara“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 00:51 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikia „Sporto asociacija „Persvara““ (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:47 val.)„Callcredit“ po įtemptos kovos palaužė „Sporto asociaciją „Persvara“ ekipą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po didžiosios pertraukos pranoko Sporto Asociaciją „Persvarą“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:01 val.)„KAMS“ jau pirmoje rungtynių dalyje susitvarkė su savo varžovais. (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 00:47 val.)Puikiai antrą pusę sužaidusi Sporto Asociacija „Persvara“ nugalėjo „Celsio“ ekipą (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 01:03 val.)Atkaklioje ir įnirtingoje kovoje „Lietuvos dujos“ po pratęsimo palaužė „Sporto asociacija „Persvara“ (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 01:12 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą. (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:21 val.)Sporto asociacija „Persvara“ pirmą etapą baigė lengva pergale (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)