HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA vs JKK "FORTŪNA" (70:64)Kauno Mero taurė 2011 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2011 spalio 16 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" vos neprisižaidė su JKK "Fortūna"

2011 spalio 16 d., Sekmadienis, 22:55 val., peržiūros: 4196

Sekmadienį, spalio 16 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Kauno Mero taurės" 2011 aštuntfinalio rungtynės tarp vietos "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" ir svečių JKK "Fortūna". Šiose rungtynėse pirmaujančios komandos keitėsi kelis kartus, tačiau vėliau šeimininkai pabėgo į priekį. Paskutinio kėlinuko pabaigoje svečiai sugebėjo persverti rezultatą minimaliu skirtumu, tačiau šeimininkai sužaidė protingiau ir išplėšė pergalę. 70:64 (21:20, 18:15, 20:12, 11:17).

Nors rungtynes, taikliu dvitaškiu metimu pradėjo svečiai, šeimininkai, nieko nelaukę "įšovė" du tritaškius metimus, kurie leido jiems pirmauti keturiais taškais, tačiau netrukus, tas keturių taškų pranašumas virto į keturių taškų deficitą, kadangi svečiai spurtavo 8:0. Kiek vėliau "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" ekipos žaidėjams pavyko vėl atsatyti žaidimą į pradinę būseną ir įgyti trijų taškų pranašumą (17:14). Artėjant pirmojo kėlinuko laikui į pabaigą, svečiams pavyko persverti rezultatą savo naudai, tačiau pabaigą geriau sužaidę šeimininkai susigrąžino minimalų pranašumą 21:20.

Antrąjį ketvirtį, tritaškiu metimu pradėjo šeimininkų ekipos snaiperis S.Klimkevičius, tačiau iškart po šio tritaškio sekė varžovų spurtas 8:0, kuris leido jiems persverti rezultatą savo naudai bei įgyti keturių taškų pranašumą (24:28). Šeimininkai kiek pyktelėjo ir kaip atsakomąjį šūvį paleido sausą atkarpą 14:2, kurios dėka, aštuonių taškų skirtumas tarp komandų buvo naudingesnis šeimininkams (38:30). Iki ilgosios pertraukos pradžios svečiai sugebėjo sumažinti deficitą perpus 39:35.

Po ilgosios pertraukos svečių deficitas iškart išaugo iki devynių taškų (44:35), o kiek vėliau ir iki venuolikos. Tačiau JKK "Fortūna" ekipos žaidėjas T.Kepežinskas nenorėjo taip lengvai pasiduoti ir ėmėsi iniciatyvos, kurios pasėkme tapo du taiklūs tritaškiai ir vienas dvitaškis metimas iš eilės, sumažinęs deficitą iki trijų taškų (48:45). Bet "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" komandos žaidėjai nepasimetė ir sustabdę T.Kepežinsko atakas, surengė spurtą 11:2, kuris truko iki kėlinio pabaigos 59:47.

Nors skirtumas tarp komandų ir buvo šiek tiek bauginantis, tačiau svečiai, o ypač T.Kepežinskas nepabūgo ir surengę rekordinį spurtą 15:0, sugebėjo persverti rezultatą savo naudai, bei įgyti minimalų pranašumą (63:64). Šeimininkai kiek sutriko, tačiau sugebėjo pakilti iš nokdauno ir nebeleisti varžovams pelnyti taškų, kai tuo tarpu patys persvėrė rezultatą ir protingo žaidimo dėka sugebėjo išplėšti pergalę 70:64.

Nugalėtojų trenerio komentaras : "Pergalę lėmė tai, jog rungtynių pabaigoje susikaupėme ir pataikėme. Mūsų rezultatyviausias žaidėjas Tadas Vasiliauskas vėl ištraukė komandą ". Sekančiam etape susitiksite su "Stašaitis & Partners advokatų kontora", kaip vertinate priešininkus? : " Mūsų komanda yra sudaryta iš draugų, mes nesam profesionalai, todėl visus vertinam stipriai."

"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" : T.Vasiliauskas 24 (10 atk.kam., 5 rez.perd., 6 per.kam.), G.Katliorius 16 (6 išprov.praž.), A.Eitutis 11 taškų.

JKK "Fortūna" : T.Kepežinskas 36 (5 rez.perd., 12 išprov.praž.), Ž.Radzevičius 14, M.Kazakevičius 10 (12 atk.kam.) taškų.

"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" ekipa keliauja toliau į ketvirtfinalį, kuriame susitiks su "Stašaitis & Partners advokatų kontora", tuo tarpu JKK "Fortūna" baigė savo pasirodymą.

"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" gynybos gniaužtuose sukaustė KK "Šernus" (2011 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 22:15 val.)"Banga" nepasigailėjo JKK "Fortūnos" (2011 spalio 06 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" (2011 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:25 val.)"Radijas Tau & Detagama" nušlavė "Hidraulines Sistemas & Kompiuterą" (2011 spalio 01 d., šeštadienis, 19:18 val.)SK "Dainava" rungtynių pabaigoje palaužė "Hidraulines Sistemas & Kompiuterą" (2011 spalio 09 d., sekmadienis, 22:17 val.)Fantastškas Arūno Eitučio tritaškis paskutinę sekundę atvėrė "Hidraulinėms Sistemoms & Kompiuterai" duris į "Kauno Mero Mažosios taurės 2011" finalą (2011 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:32 val.)"Kauno Mero Mažosios taurės 2011" finale "Sporto Manijai & Vailendui" nepavyko pasivyti "Hidraulinių Sistemų & Kompiuteros" (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 12:55 val.)"Sporto manija & Vailendas" nušlavė savo varžovus (2011 spalio 01 d., šeštadienis, 20:53 val.)Atkakliose ir permainingose varžybose tik po pratęsimo JKK "Fortūna" palaužė "Kamestą & Freolitus" (2011 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 22:01 val.)