Hidraulinės sistemos vs Green Death (73:56)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 rugsėjo 18 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

Sezono atidarymo rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė „Green Death“

2015 rugsėjo 18 d., Penktadienis, 21:27 val., peržiūros: 1325

Penktadienį, rugsėjo 18 dieną, Dainavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Kauno Mero“ mažosios taurės B pogrupio rungtynės, kuriose ginklus surėmė šeimininkai „Hidraulinės sistemos“ ir svečiai „Green Death“. Nors susitikimo pradžioje ekipos apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, vėliau susitikimo favorito vardą įrodinėti ėmę aikštės šeimininkai kiek atitrūko nuo varžovų. Vėliau „Hidraulinės sistemos“ savo persvarą tik didino ir neleido varžovams net pagalvoti apie pergalę, ko pasekoje pirmosiose lygos sezono rungtynėse pergalę pasiekė „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai. 73:56 (18:8, 22:15, 13:11, 20:22).

Rungtynės prasidėjo kiek vangokai, abi komandos bandė priprasti prie kamuolio, tačiau pirmieji įsijautė aikštės šeimininkai ir jau po kelių minučių išsiveržė į priekį penkių taškų skirtumu. Po taiklių P. Aleksonio baudos metimų „Green Death“ kiek sušvelnino deficitą, tačiau čia pat „Hidraulinės sistemos“ susigrąžino turėtą persvarą. Einant pirmojo kėlinuko laikui į pabaigą septynis taškus be varžovų atsako pelnę šeimininkai dar labiau atitrūko nuo priešininkų ir laimėjo šį ketvirtį rezultatu 18:8.

Antro kėlinuko pradžią galingai pradėję aikštės šeimininkai sugebėjo padidinti skirtumą tarp ekipų iki aštuoniolikos taškų. Pačiu laiku atsibudęs „Green Death“ atakų organizatorius P. Aleksonis smeigė tolimą metimą ir kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau čia pat sėkmingą reidą po krepšiu surengęs M. Šumlinskas neleido priešininkams užsivesti. Vėliau svečių ekipą į priekį bandė tempti tas pats P. Aleksonis, tačiau jo atakas nustelbdavo M. Šumlinsko dvitaškiai, ko pasekoje po dviejų kėlinių komandas skyrė septyniolika taškų. 40:23.

Po ilgosios pertraukos ir vėl geriau startavo „Hidraulinės sistemos“, kurios, vedamos S. Klimkevičiaus padidino skirtumą tarp komandų iki 24-ių taškų. Kiek vėliau „Green Death“ dar parodė šiokius tokius atsigavimo ženklus, tačiau čia pat T. Bagdžiūno ir M. Šumlinsko taškai juos pristabdė. Vis tik, pačią trečiojo ketvirčio pabaigą geriau sužaidę svečių ekipos krepšininkai sugebėjo kiek sušvelninti atsilikimą. 53:34.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau to visiškai nepaisę svečiai kibo priešininkams į atlapus. Kėlinuką optimistiška nata pradėjęs P. Kliauza įnešė daugiau pasitikėjimo „Green Death“ snaiperiams, kurie pataikę kelis tolimus metimus šiek tiek sumažino savo deficitą. Vis tik, taip lengvai persvaros iššvaistyti „Hidraulinės sistemos“ nesiruošė ir laiku susiėmę, daugiausiai M. Šumlinsko pastangomis, atlaikė varžovų atakas bei šventė pergalę rezultatu 73:56.

Po pergalės „Hidraulinių sistemų“ strategas Vitalijus Kirilovas kalbėjo: „Aš sakyčiau, jog tiesiai iš glaudžių įbėgome į salę. Matosi, kad žaidėjai turi šiokių tokių įgūdžių, tačiau kamuolys vis tiek lyg karšta bulvė. Sakyčiau, jog varžovai pasitaikė galbūt nelabai stiprūs, parankūs mūsų žaidimui, „chebra“ įsisiūbavo, pataikė kelis tolimus metimus, užsivedė ir pastūmė. Aišku, tai dar tik pradžia ir negalima nieko tokio labai blogo ir pasakyti. Žiūrėsime, kas išeis antrose rungtynėse“.

„Hidraulinės sistemos“: Saulius Klimkevičius – 24 tšk., Marius Šumlinskas – 22 tšk. (14 atk. kam., 7 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 12 tšk. (11 atk. kam.)

„Green Death“: Petras Aleksonis – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Povilas Kliauza – 10 tšk., Rokas Kybartas – 9 tšk.

„Hidraulinės Sistemos“ nesunkiai susidorojo su „Laipsniais“ (2015 spalio 02 d., penktadienis, 22:31 val.)Ketvirtfinalio trileryje Fortūna šypsojosi „Hidraulinėms Sistemoms“ (2015 spalio 13 d., antradienis, 22:55 val.)„Senukams“ pavyko atsilaikyti prieš „Green death“ (2015 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 21:16 val.)„Laipsniai“ paliko „Green Death“ be pergalių (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 20:58 val.)Rungtynių tiesiojoje viršų paėmė „Hidraulinių Sistemų“ patirtis (2015 rugsėjo 25 d., penktadienis, 21:43 val.)Bronzinio mūšio atomazgoje „Kauno Aerouostas“ tolimais šūviais nužudė „Hidraulines Sistemas“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Senukai“ parodė aštrius dantis, bet paskutiniame kėlinyje nesuspėjo paskui „Hidraulines Sistemas“ (2015 spalio 09 d., penktadienis, 22:39 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ pirmoji „Vieningo Kauno“ pergalė (2015 rugsėjo 29 d., antradienis, 22:14 val.)BC „Sporto Fėja & Detagama“ paskutiniame kėlinyje išsigrynino kelialapį į finalą (2015 spalio 16 d., penktadienis, 22:53 val.)