Kauno autobusai & SK „Vertigo“ vs Kauno TPMC (103:87)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 13 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Kauno autobusai & SK „Vertigo“ įveikė „Kauno TPMC“ ekipą

2019 gegužės 13 d., Pirmadienis, 22:11 val., peržiūros: 446

Pirmadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2019 rungtynės, kuriose susitiko Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ir svečių teisėmis atvykę „Kauno TPMC“.

Rungtynės prasidėjo vangiai, tačiau Kauno autobusai & SK „Vertigo“ pirmieji atitrūko nuo varžovų ir didinosi pranašumą. Karolis Babkauskas turėjo ne vieną galimybę nuvaryti varžovus į nokdauną, tačiau metimai skriejo pro šalį. „Kauno TPMC“ tuo pasinaudojo, kur greitai sušvelnino skirtumą iki vieno metimo. Vis dėlto, ketvirčio pabaigoje šeimininkai surengė greitų atakų tiradą ir atstatė turėtą pranašumą ( 27:20). Antrame ketvirtyje svečiai niekaip neatrado savojo žaidimo, o Kauno autobusai & SK „Vertigo“ puolime žaidė kaip iš natų ( 39:22). Per likusį laiką komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir pranašumas nepakito – 55:36.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vaizdas nepasikeitė. Kauno autobusai & SK „Vertigo“ toliau įrodinėjo, kad jie yra verti šiandien pergalės ( 72:43). Tik kėlinuko pabaigoje „Kauno TPMC“ pasinaudojo varžovų atsipalaidavimu ir per pora minučių nubraukė 8 taškus ( 79:56). Lemiamame kėlinyje A.Giedraitis toliau tempė svečius ant pečių, tačiau to buvo maža ir per didelį atotrūkį buvo įgiję šeimininkai. Kauno autobusai & SK „Vertigo“ iškovojo antrąją pergalę Didžiojoje taurėje, rezultatu – 103:87 (27:20, 28:16, 24:20, 24:31)

Kauno autobusai & SK „Vertigo“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)„Sporto manija“ be didesnio vargo įveikė „Kauno TPMC“ ir laimėjo didžiąją taurę (2019 gegužės 20 d., pirmadienis, 20:17 val.)„Sporto manija“ netikėtai lengvai įveikė Kauno autobusai & SK „Vertigo“ krepšininkus (2019 gegužės 14 d., antradienis, 21:52 val.)