KMAIK vs Sportija (73:47)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 09 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„KMAIK“ nesunkiai susidorojo su „Sportija“

2015 vasario 09 d., Pirmadienis, 23:36 val., peržiūros: 1021

Vasario 9 dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" reguliariojo sezono rungtynės. Savo jėgas išbandė "KMAIK" (šeimininkai) ir "Sportija". Jau nuo pirmųjų minučių matėsi, jog šeimininkai yra pranašesni už savo varžovus. Visgi "Sportija" pirmus 2 kėlinukus dar laikėsi ir neleido varžovams pernelyg atsiplėšti. Tačiau antroje rungtynių pusėje, savo ritmą pagavę "KMAIK" krepšininkai pradėjo dominuoti aikštelėje, ko pasekoje iškovojo nesunkią pergalę rezultatu (73 – 47).

Prasidėjus pirmam kėlinukui, šeimininkai iškart ėmėsi aktyvesnio žaidimo. Pirmos kelios svečių atakos baigėsi klaidomis, po kurių sekė dėjimai į jų pačių krepšį. Visgi, kiek veliau jie susiėmė ir per pirmą kėlinuką įmetė 14 taškų. Žinoma, šeimininkų puolimas buvo kur kas geresnis. Jie įmetė 23 taškus. Taigi, po pirmo kėlinuko rezultatas buvo (23 – 14), šeimininkų naudai.

Antrasis kėlinukas buvo kur kas ramesnis. Svečiai prilaikė tokį patį žaidimo tembrą, na o šeimininkų puolimas pradėjo kiek strigti. Atakos vyko lėtesnės, o ir metimai taip gerai nekrito. Šis kėlinukas baigėsi lygiosiomis (13-13). Rezultatas ilgosios pertraukos metu buvo (36 – 27).

Po ilgosios pertraukos aikštelėje prasidėjo visiškas "KMAIK" ekipos dominavimas. Tiesiog puikiai besigindami, ir geru komandišku puolimu užgožę varžovus, "KMAIK" ekipa laimėjo šį kėlinuką (20-4). Rezultatas po trijų kėlinių buvo (60 – 31).

Paskutinis rungtynių kėlinukas jau tebuvo tik formalumas. "KMAIK" komandos treneris išleido į aikštelę visus atsarginius žaidėjus, leisdamas visiems komandos žaidėjams pakankamai pasižaisti. Taigi, abi ekipos tiesiog užmušę likusį laiką, pabaigė šias rungtynes, ko pasekoje "KMAIK" ekipa šventė nesunkią pergalę rezultatu (73 – 47).

KMAIK: Julius Šatkus – 15 tšk., Eimantas Degėsys – 12 tšk., Gražvydas Mockus – 11 tšk., Arnas Petrauskas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

Sportija: Tautvydas Skrupskelis – 22 tšk. (14 atk. kam.), Vaidotas Augustaitis – 15 tšk., Nerijus Niekis – 4 tšk.

"KMAIK" komandos treneris P.Vyšniauskas:

"Tikriausiai pradžioje kiek atsipalaidavom. Po tų dvejų pralaimėtų rungtynių matyt kažkokia įtampa buvo. Na, bet poto vyrai pajautė, jog gali žaisti ir sužaidė taip kaip reikia."

„Naujokai“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 02:15 val.)BK „Centre“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 20:41 val.)„BK Centre“ nesunkiai įveikė „Sportija“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 02:05 val.)„Kauno SRC -2“ nesunkiai įveikė „Sportija“. (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 14:34 val.)„KMAIK“ lengvai susitvarkė su BC „Liuksas“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:39 val.)„KMAIK“ nesunkiai nugalėjo „New Team“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:54 val.)„KMAIK“ užtikrinta persvara įveikė „Sportiją“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 20:52 val.)„KMAIK“ kiek netikėtai krito prieš „Naujokus“ (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:47 val.)BC „Straight“ be didesnio vargo nukovė „Sportija“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 01:43 val.)„KMAIK“ po atkaklios kovos nusileido „Naujokams“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:11 val.)