emobilus.lt & SK „Mattas“ vs Olympic (71:48)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 25 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„emobilus.lt & SK Mattas“ išlieka be pralaimėjimų

2014 lapkričio 25 d., Antradienis, 23:14 val., peržiūros: 1137

Antradienį, lapkričio 25 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių D pogrupio rungtynės, tarp šeimininkais buvusių "emobilus.lt & SK Mattas" (5/0) ir svečių "Olympic" (2/4) ekipų. Nuo pat pirmųjų susitikimo minučių į priekį išsiveržę aikštės šeimininkai išlaikė spartų žaidimo tempą visų rungtynių metu, ko pasekoje šventė gana nesunkią pergalę rezultatu 71:48 (15:9, 20:11, 21:5, 15:23).

Pačioje susitikimo pradžioje svečiams buvo pavykę trumpam įgyti minimalią persvarą, tačiau tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kai jie buvo priekyje, nes netrukus "emobilus.lt & SK Mattas" spurtavo bei perėmę iniciatyvą įgijo dviženklį pranašumą. Vis tik, kėlinuko pabaigoje kelias sėkmingas atakas surengę "Olympic" žaidėjai sumažino atsilikimą iki šešių taškų. 15:9.

Antrojo ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai dar kartą spurtavo, ko pasekoje skirtumas tarp komandų staiga šoktelėjo iki penkiolikos taškų. Kiek vėliau "Olympic" ekipos žaidėjams dar pavyko kiek sušvelninti atsilikimą, tačiau neilgam, nes prieš pat ilgąją pertrauką "emobilus.lt & SK Mattas" ekipos žaidėjas susigrąžino turėtą penkiolikos taškų persvarą. 35:20.

Po ilgosios pertraukos ir toliau itin greitą puolimą demonstravę šeimininkai sužaidė rezultatyvią atkarpą net 15:2, kurios dėka skirtumas tarp komandų išaugo iki 28-ių taškų. Vėliau, kaip ir tikėtasi, didelių stebuklų neįvyko, o "emobilus.lt & SK Mattas" ekipos pranašumas tik dar labiau išaugo. 56:25.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau nei viena komanda atsipalaiduoti nesiruošė. Jau nuo pat kėlinuko pradžios aktyviau puolime žaidę "Olympic" ekipos žaidėjai sugebėjo sušvelninti atsilikimą, tačiau kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje skirtumas tarp jų žymiai nepakito ir nesunkia pergale džiaugėsi "emobilus.lt & SK Mattas"​. 71:48.

"emobilus.lt & SK Mattas": Vytautas Paulauskas – 26 tšk., Paulius Lekečinskas – 10 tšk. (13 atk. kam.), Aurimas Gavelis – 9 tšk. (10 atk. kam.)

"Olympic": Gytis Baltrušaitis – 10 tšk., Vaidas Mazaronis – 8 tšk., Vaidas Bložė – 8 tšk.

Emobilus.lt & SK „Mattas“ pasiekė nelengvą pergalę (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:33 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:51 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas““ sutriuškino „Elektromontuotojas“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 22:35 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas““ nesunkiai nugalėjo „Nepyk“ ekipą (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:13 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ savo varžovus sutriuškino beveik dvigubai (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:10 val.)Ketvirtajame kėlinyje prabudę emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo pergalę (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 01:11 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ pergalę apkartino V.Vainausko patirta trauma (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 03:05 val.)Inirtingos dvikovos atomazgoje sunki „emobilus.lt & SK Matto“ pergalė (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Darbiečiai“ neatsilaikė prieš emobilus.lt & SK „Mattas“ ekipą. (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 16:07 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su Elektrėnų „Senoji versmė“ ekipa. (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:01 val.)