BK Centre vs Baltic Transline (57:84)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 25 d., Šeštadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Trigubą dublį surinkęs T. Viršilas atvedė „Baltic Transline“ į pergalę prieš „BK Centre“

2017 lapkričio 25 d., Šeštadienis, 18:59 val., peržiūros: 535

Šeštadienį, lapkričio 25 – ąją dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys Go Nealkoholinis“, C lygos, „Baltik Sport“, A pogrupio rungtynės kuriose susitiko šeimininkų „BK Centre“ ir svečių „Baltic Transline“ komandos. Iki šių rungtynių svečiai buvo iškovoję tiek pat pergalių ir patyrę tiek pat pralaimėjimų – po dvi, o šeimininkai turnyre dar nėra iškovoję pergalių.

Rungtynes prasidėjo nerezultatyviai, tačiau priekyje buvo svečiai, kurie antroje ketvirčio pusėje įgijo dviženklį pranašumą (4:15). Per likusį ketvirčio laiką vaizdas aikštelėje žymiai nesikeitė, tik kėlinio pabaigoje A.Kajukov pastangomis „BK Centre“ sugebėjo sumažinti deficitą iki vienženklio – 11:22. Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo „Baltic Transline“, tačiau po to krito į duobę, o tuo pasinaudoję jaunesni jų varžovai padidino tempą ir sumažino skirtumą iki 5 taškų, bet jo ilgai neišlaikė – svečiai vedami T. Viršilo netrukus vėl atstatė dviženklį pranašumą ir jį išsaugojo iki didžiosios pertraukos – 30:40

Po pertraukos svečiai pradėjo rinkti taškus iš po krepšio, o jaunesni jų varžovai nerado būdų kaip stabdyti įsibėgėjusią „Baltic Transline“ priekinę liniją. Po šešių iš eilės T. Viršilo taškų komandas skyrė jau 18-os taškų svečių persvara. Tiesa šeimininkai sugėbėjo stabilizuoti situacija ir truputį sumažinti skirtumą – 48:63. Klaidomis ir netaikliais metimais kėlinuką pradėję „BK Centre“ krepšininkai klydo ir gynyboje. o tuo pasinaudoję jų varžovai gerai dalindamiesi kamuoliu vis didino pranašumą, kuris įpusėjus kėliniui buvo jau 25 taškai. Likęs rungtynių laikas šiose rungtynese buvo tik formalumas ir terpė pasigerinti asmeninę statistiką. Rungtynes rezulatu 57:84 (11:22, 19:18, 18:23, 9:21), laimėjo „Baltic Transline“ iškovodami trečiąją pergalę ir palikdami varžovus visdar be pergalių.

Po rungytnių „Baltic Transline“ treneris ir žaidėjas M.Leščinskas įvardino pagrindinę pergalės priežastį:

„Tikslas pasiektas – iškovojom pergalę. Varžovai gal buvo truputį fiziškai silpnesni, smulkesni, tai mums leido dominuoti po krepšiu, atkovojome daugiau kamuolių tiek po savo, tiek po varžovų krepšiu ir laimėjom. Aišku tempas didelis buvo tikrai sunku lakstyti paskui jaunesnius varžovus.“

Trigubą dublį surinkusio V. Tirvos vedamas „Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Dumblas“ sezoną pradėjo pergale prieš „BK Centre“ (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 15:37 val.)„Baltic Transline“ C lygos atkrintamasias pradėjo lengva pergale prieš „exPersvarą“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:23 val.)„Baltic Transline“ įtikinamai įveikė „Randerį“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Krugės kariai“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:51 val.)„Baltic Transline“ pademonstravo charakterį ir įveikė „Randerį“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 22:16 val.)Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ be vargo sutriuškino „BK Centre“ krepšininkus (2018 kovo 03 d., šeštadienis, 17:13 val.)„Baltic Transline“ pusfinalį pradėjo nelengva pergale (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:52 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Krugės kariai“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 21:05 val.)