LIETUVOS DUJOS vs JAUNALIETUVIŲ SPORTO ORGANIZACIJA (60:71)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 10 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Jaunalietuvių sporto organizacija susitvarkė su Lietuvos Dujom

2013 kovo 10 d., Sekmadienis, 23:14 val., peržiūros: 2934

2013-03-10, įmonių lygos Sporto Fėja pirmenybėse, Kauno sporto mokykloje susitiko Lietuvos Dujos (šeimininkai) ir Jaunalietuvių sporto organizacija (svečiai). Visas rungtynes, nuo pradžios iki pabaigos pirmavę laimėjo Jaunalietuviai rezultatu – 60:71 (13:11, 10:26, 15:17, 22:17).

Rungtynės prasidėjo penkiais Jaunalietuvių taškais, tuomet tritaškį pataikė Nerijus Urbanavičius, o tris baudos metimus iš penkių ir dar dvitaškį pataikė Paulius Minajevas ir Lietuvos Dujos priekyje 8:5. Keturis taškus pelnė Jaunalietuviai ir vėl išsiveržė į priekį. Dar po du taškus pelnė komandos, o kėlinį tritaškiu pabaigė Martynas Maumevičius13:11.

Antrasis kėlinys prasidėjo Jaunalietuvių atkarpa 7:0, kai po to dar po du taškus apsikeitė komandos ir rezultatas – 15:20. Vieną baudą iš dviejų pataikė Romas Nemeikša, o dar septyniais atsakė svečiai ir rezultatas – 16:27. Keturis taškus savo komandai pelnė Paulius Minajevas, o tritaškiu atsakė Donatas Gudeliauskas ir rezultatas – 20:30. Kėlinį atkarpa 7:3 užbaigė Jaunalietuviai ir po dviejų kėlinių svečiai priekyje – 23:37.

Trečiasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų sėkmingomis atakomis ir sužaidus dvi minutes rezultatas – 26:40. Dar po penkis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko keturiolika taškų – 31:45. Tris taškus pelnė Paulius Minajevas, o du tritaškius pataikė Donatas Gudeliauskas ir vieną pridėjo Sergėjus Kochanenko ir rezultatas jau – 34:54. Kėlinį keturiais taškais užbaigė Lietuvos Dujos ir po trijų kėlinių – 38:54.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo aštuoniais taškais kuriuos pelnė Jaunalietuviai, o trimis atsakė Dujos ir skirtumas 21 taškas. Atkarpą 10:2 laimėjo Dujos ir skirtumas aptirpo iki trylikos – 51:64. Penkis taškus surinko svečiai, o tris tritaškius sumetė Dujos ir skirtumas sumažėjo iki devynių. Kėlinį paskutiniu dvitaškiu užbaigė Kernius Ribikauskas ir galutinis rungtynių rezultatas – 60:71.

Po rungtynių nugalėtojų komandos atstovas Raimundas Miladauskas sakė – Na susirinkom galima sakyt be pagrindinių žaidėjų ir sužaidėm gerai, be jokio per didelio spaudimo, atsipalaidavę ir laimėjom.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė – Donatas Gudeliauskas (22, 27 naud. bal., 5 rez. perd.), Kernius Ribikauskas (22, 39 naud. bal., 18 atk. kam.), Sergėjus Kochanenko (11, 16 naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Martynas Maumevičius (14), Paulius Minajevas (13, 10 naud. bal., 5 išpr. pr.), Romas Nemeikša (10, 9 naud. bal.), Rolandas Mačiulaitis (10, 16 naud. bal., 14 atk. kam.) taškų.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Arunelis132013 kovo 12 d., 12:18 val.

Dekui Jaunalietuviams ;) dabar mums tik reikia sukovoti paskutinias rungtynes grupeje ;) DEKUI dar kart uz pergale ;)

"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" pasismagino su "Lietuvos Dujomis" (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 00:09 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija lengvai susitvarkė su Ryterna (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:50 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija lengvai susitvarkė su Kauno Oro Uostas & Lana Lecta (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:57 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija lengvai susitvarkė su Hidraulinės sistemos & kompiutera PLŽMMC (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 01:06 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" ir toliau neklumpa (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 08:48 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" iškovojo lengvą pergalę (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 21:29 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" neturėjo daug vargo su "Viči" (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:08 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" neklupdami žygiuoja toliau (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:08 val.) „Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ šventė dar vieną pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 23:24 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" - stipriausi "Įmonių" lygoje (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 08:19 val.)