Vieningas Kaunas vs DNC Eoltas & ISL Santermita (88:81)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 vasario 26 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Vieningas Kaunas“ tik po atkaklios kovos įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“

2016 vasario 26 d., Penktadienis, 22:37 val., peržiūros: 1122

Penktadienio vakarą Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, Didžiosios taurės, atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko „Vieningas Kaunas“ (šeimininkai) ir „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (svečiai). Pirmajame susitikime tik po atkaklios kovos „Vieningas Kaunas“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą – 88:81.

Dvikovą komandos pradėjo taškas į tašką kova ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 9:7). Aikštelės šeimininkai pirmieji atrado savąjį žaidimą ir surengė spurtą 9:0, kur įgijo dviženklį pranašumą ( 18:7). Svečiai sugebėjo susitvarkyti su gynyba, tačiau niekaip nesisekė sumažinti skirtumo. „Vieningas Kaunas“ išlaikė dviženklį pranašumą – 26:15.

Antram kėlinukui prasidėjus šeimininkai toliau žaidė įjungę aukštesnę pavarą ir pranašumas išaugo iki 19 taškų ( 40:21). Svečiai bandydavo mažinti skirtumą tolimais metimais, bet jie skriedavo pro šalį. o „Vieningo Kauno“ atotrūkis padidėjo iki 21 taško ( 48:27). Po minutės pertraukėlės „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komanda atsigavo po nokdauno ir sugebėjo per keletą minučių sušvelninti skirtumą iki trylikos taškų ( 48:35). Šeimininkai kėlinuką užbaigė dviems tritaškiais metimais – 54:35.

Trečiajam ketvirčiui prasidėjus „Vieningas Kaunas“ toliau išlaikė susikrautą pranašumą prieš varžovus. Vis dėlto, likus žaisti apie dvi minutes „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipa surengė keletą greitų atakų, kur skirtumas ištirpo iki 11 taškų . Rezultatas po trijų kėlinių – 69:58.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus „DNC Eoltas & ISL Santermita“ kilo į lemiamą šturmą, kur ataka po atakos pradėjo mažinti skirtumą ( 78:72). „Vieningas Kaunas“ toliau neatrado savojo žaidimo, o svečiai žaidė lyg ant bangos ir komandas skyrė tik du taškai ( 83:81). „DNC Eoltas & ISL Santermita“ turėjo galimybę persverti rezultatą, tačiau tolimi metimai skriejo pro šalį, o šeimininkai šaltais nervais realizavo baudos metimus ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 88:81.

Po laimėtų rungtynių „Vieningo Kauno“ ekipos treneris, V.Vaitkevičius, kalbėjo:“Ne pirmą kartą pastebiu, kad neįvertinam varžovų. Pradėjom ieškoti gražesnių epizodų ir pradedam žaisti chaotiškai. Po vieną žaidžiam. Kartais atradam tą geresnį žaidimą, bet kartais nepavyksta. Tikiuosi sekančiose rungtynėse pasitaisysime.“

Po pralaimėtų rungtynių „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandos treneris, E.Sliežauskas, teigė:“Šiandien žaidėme virš savo galimybių. Neturėjome aukštų žaidėjų, o pas varžovus labai gerai sudėtis subalansuota. Varžovai patikėjo per anksti pergale, o mums pradėjo kristi. Antroje pusėje gerai susitvarkėme su gynyba. Ne daug trūko iki sensacijos. Pirmadienį vėl bandysime kovoti.“

Vieningas Kaunas: Arnoldas Rupeika – 20 tšk., Ovidijus Stropus – 19 tšk., Artūras Lencevičius – 16 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.)

DNC Eoltas & ISL Santermita: Aurimas Girskis – 23 tšk., Ignas Vanagas – 21 tšk., Julius Demenius – 15 tšk. (6 rezult. perd.)

„Vieningas Kaunas“ iš tolesnės kovos eliminavo „DNC Eoltą & ISL Santermitą“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Rapala“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:19 val.)„RVG Baldai“ patiesė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai įveikė „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 18:18 val.)„Vieningas Kaunas“ nesunkiai įveikė „Elmovą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:22 val.)Artūro Lencevičiaus vedamas „Vieningas Kaunas“ nuskandino „DNC Eolto & ISL Santermitos“ laivą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 22:20 val.)Po atkaklios kovos „DNC Eoltas & ISL Santermita“ palaužė „Celsis“ 97:93 (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:51 val.)Ryterna įveikė DNC Eoltas & ISL Santermita (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Hidraulinės sistemos“ tik po pratęsimo palaužė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipos pasipriešinimą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:41 val.)„Vieningas Kaunas“ po gražios kovos privertė pasiduoti „Kauno švaros“ ekipą. (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:23 val.)