Sparta vs Savi (101:51)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 17 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ nepasigailėjo „Savi“

2015 lapkričio 17 d., Antradienis, 23:03 val., peržiūros: 1398

2015 lapkričio 17 dieną, C lygos, „ALT reklama“ pirmenybėse, Milikonių vidurinėje mokykloje susitiko „Sparta“ (šeimininkai) ir „Savi“ (svečiai). Nuo pirmų minučių spurtavę šeimininkai visų rungtynių metu tik didino skirtumą ir laimėjo rezultatu – 101:51 (28:11, 24:10, 22:13, 27:17).

Rungtynės prasidėjo šešiais šeimininkų taškais, o svečiai atsakė dvitaškiu. Toliau sekė dar viena „Spartos“ taškų serija ir po jos – 18:2. Vieną baudos metimą pataikė Karolis Bankauskas, o iki kėlinio pabaigos komandos sužaidė lygiai ir po pirmo kėlinio – 28:11. Antrą kėlinį vėl eriau pradėjo šeimininkai laimėję atkarpą 10:4 ir skirtumas dar labiau išaugo – 38:15. Dar viena identiška „Spartos“ atkarpa ir rezultatas tapo – 48:19. Iki kėlinio pabaigos skirtumas dar kiek padidėjo ir po dviejų kėlinių – 52:21.

Trečias kėlinys prasidėjo lygiai ir sužaidus dvi minutes rezultatas buvo – 58:27. Aštuonis taškus pelnė šeimininkai, penkis svečiai, o kėlinio pabaigą šeimininkai laimėjo dar viena atkarpa – 8:2 ir po trijų ketvirčių – 74:34. Ketvirtame kėlinyje intriga negrįžo ir „Sparta“ vis tolo – 85:41. Dar po aštuonis taškus apsikeitė komandos – 93:49. Rungtynių pabaigoje „Sparta“ pelnė dar 8 taškus, o „Savi“ du ir galutinis rungtynių rezultatas – 101:51.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Šarūnas Sobolis sakė – džiaugiamės pergale, kaip ir kiekviena. Varžovas nuo pat pradžių neatrodė nusiteikęs pergalei, todėl ir gavosi nesunkios rungtynės.

„Sparta“: Giedrius Prabulis – 28 tšk. (6 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Robertas Talevičius – 25 tšk. (10 atk. kam., 9 rezult. perd.), Marius Narvydas – 20 tšk. (15 atk. kam., 5 perimt. kam., 34 naud. bal.), Mindaugas Kaselis – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Edvinas Medišauskas – 10 tšk. (11 atk. kam.)

„Savi“: Donatas Štabokas – 18 tšk., Aurimas Viesulas – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Karolis Bankauskas – 11 tšk.

„Sparta“ nepasigailėjo „Akademijos“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:20 val.)„ICE“ nepasigailėjo „Savų“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 05:59 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„KK 13“ neturėjo vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:08 val.)Negausiai susirinkusi „Sparta“ nugalėjo „Brentex Trailer“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Šilainiai“ neturėjo jokio vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 14:29 val.)„Brentex Trailer“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Spartą“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:52 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ savo valdose nepaliko vilčių „Saviems“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)„LejuoTransa“ be didesnio vargo susitvarkė su „Savi“ ekipa. (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„Šilainiai“ nesunkiai susitvarkė su grupės autsaideriais „Savi“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:34 val.)