BAUBILAS vs LSMU VA - STATYBŲ VIZIJA (71:101)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 10 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

"LSMU VA - Statybų Vizija" užtikrintai įveikė "Baubilą"

2013 kovo 10 d., Sekmadienis, 22:02 val., peržiūros: 1502

Sekmadienį, Kovo 10 dieną, LSMU VA sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, tarp dviejų E pogrupio komandų: „Baubilo“ (šeimininkai) ir „LSMU VA – Statybų Vizijos“ (svečiai) ekipų. Pirmuosiuose kėliniuose vyko gan atkakli kova, tačiau antroje rungtynių pusėje „LSMU VA – Statybų Vizija“ dominavo aikštelėje ir iškovojo užtikrintą pergalę. Rungtynių rezultatas – 71:101 (19:23, 17:21, 19:24, 16:33).

Pirmą kėlinį keturiais iš eilės taškais pradėjo svečių komanda. Paskui komandos apsikeitė tolimais metimais ir skirtumas išliko nepakitęs. Paskui sekė dar penki iš eilės svečių taškai ir jie įgijo jau septynių taškų pranašumą. Šeimininkai taip lengvai nepasidavė ir spurtavę 7:2 sumažino skirtumą iki dviejų taškų. O kiek vėliau dar penki iš eilės taškai sumažino skirtumą ir iki minimumo. Kėlinio pabaiga svečiams vėl buvo geresnė ir jie šiek tiek padidino savo pranašumą. Rezultatas po kėlinio – 19:23.

Antrasis kėlinukas prasidėjo aštuoniais iš eilės svečių taškais. Tai leido jiems įgyti jau dvylikos taškų persvarą, tačiau tada šeimininkai susiėmė ir sužaidę atkarpą 12:5 sumažino skirtumą iki 5 taškų. Tačiau kėlinio pabaigoje svečiai vis tik sugebėjo padidinti pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 36:44.

Trečiasis kėlinukas buvo sėkmingas abiem komandos puolime, tačiau šeimininkai nesugebėjo įmesti daugiau taškų už savo varžovus ir sumažinti skirtumą. Priešingai, svečiai dar labiau padidino savo pranašumą, kuris po šio kėlinio siekė jau 13 taškų. Rezultatas po trijų kėlinių – 55:68.

Ketvirto kėlinio pradžioje dar vyko gan atkakli kova, tačiau antroje kėlinio pusėje svečiai galutinai perlaužė žaidimą į savo pusę. Kėlinį jie užbaigė 13 taškų be atsako ir tiesiog sutriuškino savo varžovus. Rezultatas po keturių kėlinių – 71:101.

Svečių komandos treneris M.Petrauskas sakė: „Susirinkom, susikaupėm ir laimėjom. Šiandien varžovai kažkodėl buvo nesuinteresuoti laimėti. Šį kartą tikėjomės daug sunkesnės kovos, nes pirmąjį susitikimą atrodo laimėjome tik 4 taškai, tačiau šiandien varžovai atrodė nenusiteikę.“

Svečius į pergalę vedė Dainius Bakanas pelnęs 22 taškus, Marius Petrauskas pridėjo 18 taškų, Vaidas Babrauskas ir Virgilijus Lapėnas po 14 taškų.

Šeimininkų komandoje geriausiai pasirodė Deividas Stirbinskis pelnęs 22 taškus, Aurimas Cibulskis ir Darius Mikalauskas pridėjo po 15 taškų.

"LSMU VA - Statybų Vizija" po atkaklios kovos pranoko "Baubilą" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 21:51 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" žengė į pusfinalį (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 23:34 val.)"LMSU VA - Statybų vizija" lengvai įveikė "Sabonio KC Admin" komandą (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 23:22 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" iškovojo sunkią pergalę prieš "Baubilą" (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:53 val.)"LSMU VA-statybų vizija" nesunkiai nugalėjo "Best 4 you" ekipą (2012 spalio 28 d., sekmadienis, 21:06 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" atsilaikė prieš "Juozo Vitkaus Inžinerinį Batalioną" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 22:24 val.)"LSMU VA – Statybų Vizija" iškovojo dar vieną pergalę (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:42 val.)Atsitiesusiai "LSMU VA - Statybų Vizijai" iškovoti pergalės visgi nepavyko (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 20:00 val.)"LSMU VA - Statybų vizija" metus pradėjo pergale prieš "Topo centrą" (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 21:26 val.)"LSMU VA - Statybų vizija" iškovojo nesunkią pergalę prieš "Topo centrą" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:25 val.)