KK PERSVARA - 2 vs KAUNO ŠVOGERIAI (31:86)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 16 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

"Kauno švogeriai" be didesnio vargo sutriuškino KK"Persvarą-2"

2013 sausio 16 d., Trečiadienis, 22:16 val., peržiūros: 2658

Trečiadienį, sausio 16 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos pirmenybės, kuriose susitiko KK"Persvara-2" ( šeimininkai) ir "Kauno švogeriai" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių "Kauno švogeriai" pradėjo dominuoti aikštelejė, su kiekvienu kėlinuku pranašumas augo ir šventė triuškinančią pergalę rezultatu - 31:86.

Rungtynėms prasidėjus svečiai iškart "pabėgo" nuo varžovų ( 4:9). Po minutės pertraukėlės "Kauno švogeriai" laimėjo atkarpą 11:0 ir pranašumas išaugo iki 16 taškų ( 4:20). Tolimo tritaškiu metimu šeimininkai apmažino skirtumą iki 13 taškų, tačiau paskutinę ataką svečiai užbaigė taikliu metimu ir komandas skyrė 15 taškų. Rezultatas – 7:22.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus toliau svečiai iš po krepšio lengvai rinko taškus ir pranašumas didėjo kiekviena minute ( 11:34), o dar po keletos minučių išaugo ir iki 28 taškų. E.Bartusevičiui pavyko po ilgos pertraukos pelnyti šeimininkams taškus ( 15:41). Kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 30 taškų pranašumą. Rezultatas -17:47.

Po ilgosios pertraukos P.Jakučionio ir R.Šapalo duetas, leido svečiams laimėti atkarpą net 16:2 ir pranašumas padidėjo iki 44 taškų. KK"Persvarai-2" pavyko keletą atakų pelnyti taškų ( 24:65). Likus žaisti dvi minutes 6 iš eilės pelnyti A.Milūno taškai padidino "Kauno švogerių" pranašumą iki 47 taškų. Rezultatas – 24:71.

Ketvirtą kėlinį šeimininkai pradėjo 10:0, o tik 7 žaidimo minutę šeimininkams pavyko pelnyti pirmuosius taškus kėlinyje ( 28:81). Per likusias tris minutes svečiai padidino pranašumą iki 55 taškų ir šventė lengvą pergalę, rezultatu – 31:86.

Po laimėtų rungtynių "Kauno švogerių" ekipos treneris, R.Zaverucha, kalbėjo:" Gerai gynymės, susikaupę buvome. Matėsi , kad varžovai atėjo atsipalaidavę, o mes stengiamės, kuo daugiau laimėti, nes taškų santykio gali reikėti, kad išeitume pirmi, nes pretenduojame į pirmą vietą. Varžybos buvo nelengvos ir linkiu sekmės."

Po pralaimėtų rungtynių KK"Persvaros-2" komandos treneris, M.Marčenkovas, teigė:"Sunkios rungtynės, kaip visada ir triuškinančios. Dabar belieka žaisti savo malonumui. Asmeniškai, manau, kad daugiau niekur neišeisim, bet gerai, "chebra" susirinko, pasižaisim. Matysi gal kitais metais kažkas bus geriau, nes kažką reikia daryti."

KK"Persvara-2": E.Bartusevičius ( 12 tšk., 5 išpr.praž.), M.Marčenkovas ( 7 tšk.,), D.Lišauskas ( 5 tšk.)

"Kauno švogeriai":R.Šapalas ( 27 tšk., 12 atk.kam.), P.Jakučionis ir A.Miliūnas pridėjo po 12 taškų, E.Guobis ( 11 tšk., 11 atk.kam.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Persvara2013 sausio 16 d., 23:02 val.

Marius Marčenkovas metė keturias baudas, o išprovokuotos pražangos - viena.

"Kauno Švogeriai" nepasipriešino "Grizliams" (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 23:23 val.)''Kauno Švogeriai'' antrą kart sutriuškino KK ''Persvarą - 2'' (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 15:35 val.)"Kauno technikos kolegija" be vargo iškovojo pergalę (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 19:36 val.)"Kauno Liberalai" iškovojo sunkią pergalę (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:24 val.)"Kauno Švogeriai" nugalėjo "Komandą X" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 01:17 val.)Kauno Švogeriai nepaliko vilčių Vaišvydavai (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 00:40 val.)"Komanda X" įveikė KK"Persvarą-2" ekipą (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 22:29 val.)"Kauno švogeriai" tik paskutinėmis sekundėmis nugalėjo "Kauno rami" ekipą (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:03 val.)BC"Straight" nesunkiai nugalėjo KK"Persvarą-2" ekipą (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:20 val.)KK "Persvara-2" buvo sutriuškinta namuose (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 20:02 val.)