Sporto manija vs Pazintysxxx.com (83:86)Elito lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 sausio 05 d., Sekmadienis, 19:25 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Paskutiniu metimu pergalę išplėšė „Pažintysxxx.com“

2014 sausio 05 d., Sekmadienis, 21:54 val., peržiūros: 1207

Sausio 5 dieną įvyko Elito lygos rungtynės, kuriose susitiko turnyrinės lentelės kaimynės, šių rungtynių šeimininkų komanda "Sporto manija" ir svečiai "Pažintysxxx.com". Rungtynių pradžia šeimininkams nežadėjo nieko gero, po penkių minučių jie atsilikinėjo rezultatu 4:13, tik per antrąją kėlinio dalį pavyko persverti rezultatą. 21:20. Besibaigiant antrajam kėliniui svečiai surengė spurtą 11:0 ir perėmė iniciatyva į savo rankas. 43:46. Trečiajame ketvirtyje mažais žingsneliais "Pažintysxxx.com" vis tolo nuo varžovų. 58:65. Ketvirtajame kėlinyje "Sporto manija" išsigelbėjo tritaškiais metimai ir paskutinę sekundę net turėjo šansą išplėšti pergalę, tačiau K.Abramavičiaus metimas iš po krepšio buvo netaiklus. Po 40 minučių rezultatas buvo lygus 75:75. Pratęsimo metu vyko tokia pat atkakli kova, likus vienai minutei rezultatas vis dar buvo lygus, tačiau svarbiu momentu įmestas A.Sirvydžio tritaškis išvedė svečius į priekį. Per likūsį laiką "Sporto manija" nebe surengė rezultatyvios atakos ir rezultatu 83:86 pergalę šventė "Pažintysxxx.com"

Kol prisijungė septintasis žaidėjas, "Sporto manija" rungtynes pradėjo savo gretose turėdami tik šešis žaidėjus, nepaisant to pradžia rungtynių taip pat nebuvo sėkminga, šeimininkai pralošė atkarpą 4:13. Trys tritaškiai ištaisė situacija ir rezultatas išsilygino, nors šeimininkai žymiai pralošė kova dėl atšokusių kamuolių, bei per šį kėlinį sugebėjo pelnyti tik vieną dvitaškį, to pakako per pirmąjį kėlinį minimaliu skirtumu įsiveržti į priekį. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 21:20.

Antrajame kėlinyje "Sporto manija" ir toliau nepaliaujamai svaidė tritaškius metimus, jų netgi metė dvigubai daugiau negu dvitaškių. Didžioji dalis metimu skriejo pro šalį, o labiau komandiniai veiksmai paremtą krepšinį žaidę svečiai besibaigiant kėliniui perėmė vadžias į savo rankas. Prieš didžiąją pertrauką rezultatu 43:46 pirmavo "Pažintysxxx.com".

Trečiajame kėlinyje vedina J.Jurgo svečių ekipa padidino savo persvara iki rekordinio 12 taškų pranašumo. Šeimininkų ekipoje pasimatė nuovargio požymiai, iš septynių "Sporto manijos" žaidėjų šiame kėlinyje pasižymėti sugebėjo tik trys. Kėlinio pabaigoje įmesti du taškai su baudos metimu kiek sušvelnino šeimininkų situacija, tačiau prieš lemiama kėlinį ji buvo nepavydėtina, jie atsilikinėjo rezultatu 58:65.

Ketvirtajame kėlinyje nieko nenustebino gausus šeimininkų tritaškiu kiekis, tačiau šį kartą jie vienas po kito buvo taiklūs ir padėjo "Sporto manijai" gana greitai persverti rezultatą, svečiai atsakė tuo pačiu ginklu, įmetę du tritaškius vėl perėmė pirmaujančiųjų vaidmenį. Visą kėlinį kova vyko taškas į tašką ir tai tesėsi iki pat paskutinės minutės, kuomet svečių ekipos žaidėjas A.Sirvydis išlygino rezultatą. Šeimininkai turėjo 20 sekundžių surengti rezultatyvią ataką, suklaidinęs gynėją K.Abramavičius nieko netrugdomas veržėsi link krepšio ir turėjo puikią progą išplėšti pergalę, tačiau kamuolys išsisuko iš lanko. Po 40 minučių kovos rezultatas buvo lygus 75:75

Pratęsimo metu intriga pakilo į aukščiausią tašką, nei vienai komandai nepavyko užsitikrinti saugesnio pranašumo, skirtumas svyravo tarp 1-3 taškų. Per pirmas keturias pratęsimo minutes komandoms niekaip nepavyko įtakoti rezultato, jis vėl tapo lygus 83:83. Paskutinę savo ataką rengę svečiai suklaidino varžovus ir suteikė A.Sirvydžiui puikią progą prie tritaškio metimo linijos, kuria jis ir pasinaudojo. "Sporto manijai" per likusias sekundes nieko reikšmingo padaryti nebe pavyko ir jie turėjo pripažinti "Pažintysxxx.com" komandos pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 83:86.

Sporto manija: Paulius Gasiūnas – 21 tšk. (6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Karolis Abramavičius – 19 tšk., Paulius Parachomikas – 18 tšk. (10 atk. kam.), Laurynas Andrijauskas – 11 tšk., Mindaugas Mackevičius – 10 tšk.

Pazintysxxx.com: Janas Jurgo – 21 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Algirdas Palaima – 21 tšk., Rolandas Matulis – 15 tšk. (13 atk. kam.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

stocktonas2014 sausio 05 d., 23:09 val.
Ne nieko netrukdomas, o suklaidines du varzovus ir tada jau netrukdomas :D :(((((((

D. Aukštuolio dvitaškis išplėšė pergalę SLK „Patriotams“ prieš „Pazintysxxx.com“ (2014 gegužės 13 d., antradienis, 23:20 val.)Vilniaus „Pažintysxxx.com“ nepasigailėjo Kauno „Bangos“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:48 val.)Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ „Kauno Autobusai“ (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 23:59 val.)Vilniaus SLK „Patriotai“ ‒ Vilniaus „Pazintysxxx.com“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 00:45 val.)Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ Kauno „Sporto manija“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 23:25 val.)Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ Prienų „Rūdupis – 2“ 84:81 (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 23:00 val.)Trečiose serijos rungtynėse „Pazintysxxx.com“ 84:78 pranoko SLK „Patriotus“ (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 22:59 val.)„Pažintysxxx.com“ 89:81 įveikė SLK „Patriotus“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 23:52 val.)Po ilgosios pertraukos galingą žaidimą pademonstravę „Pazintysxxx.com“ krepšininkai iškovojo bronzos medalius (2014 gegužės 30 d., penktadienis, 20:55 val.)„Sporto Manija“ atsirevanšavo SLK „Patriotams“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 22:07 val.)