Kauno kolegija vs KK „Pauliukai“ (96:58)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 24 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno kolegija“ be vargo įveikė „Pauliukus“

2015 vasario 24 d., Antradienis, 20:47 val., peržiūros: 1265

Vasario 24 dieną "Kauno kolegijos" sporto salėje įvyko "B" lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno kolegija" priemė svečius KK "Pauliukus". "Kauno kolegija" buvo iškovoję šešias pergales ir septynis kartus buvo pralaimėję. "Pauliukų" sąskaitoje buvo penkios pergalės ir aštuoni pralaimėjimai.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo "Pauliukai" (0:2). Netrukus pirmus taškus pelnė "Kauno kolegija", o sužaidus dvi minutes šeimininkai pirmavo rezultatu 7:2. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė penki taškai (10:5). Prasidėjus antrai kėlinio pusei persvara ėmė didėti šeimininkų naudai. Jie pelnė 13 taškų be atsako ir likus minutei iki kėlinio pabaigos pirmavo rezultatu 25:7. Ketvirčio pabaigoje komandos pelnė po du taškus (25:7).

Prasidėjus antram kėliniui penkis taškus be atsako pelnė "Kauno kolegija" (30:7). Antrą minutę ketvirčio taškų sąskaitą atidarė "Pauliukai" (30:10). Vėliau dar septynis taškus be atsako pelnė "Kauno kolegija" (37:10). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 30 taškų (42:12). Prasidėjus antrai kėlinio pusei šeimininkų persvara pradėjo mažėti. Svečiai pelnė septynis taškus be atsako ir sužaidus septynias minutes pralaiminėjo rezultatu 42:19. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 21 taškas (44:23). Paskutines dvi minutes be klaidų gynėsi "Kauno kolegija", o aštuoni pelnyti taškai padidino jų persvarą iki 29 taškų (52:23).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė apylygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 31 taškas (59:28). Septintą minutę "Kauno kolegijos" pranašumas šoktelėjo iki 34 taškų (64:30). Po šeimininkų minutės pertraukėlės komandos žaidė lygiai. Šiek tiek geriau kėlinio pabaigą sužaidusi "Kauno kolegija" baigė tris kėlinius turėdama 35 taškų pranašumą (78:43).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 36 taškai (80:44). Komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus beveik septynias minutes komandas skyrė 32 taškai (82:50). Paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos žaidė apylygiai, o rungtynių pabaigoje "Kauno kolegijos" pranašumas padidėjo iki 38 taškų (96:58).

"Kauno kolegija" iškovojo septintą pergalę, o "Pauliukai" pralaimėjo devintą kartą.

"Pauliukų" treneris Mindaugas Gelžinis: "Dar nepribrendome žaisti su šia komanda. Maža gan salė yra, gerai varžovai gynyboje dirbo, matyt treniruojasi, spaudžia. Mes atvažiavome negausiai, kamuolys nevaikščiojo. Neturėjome lengvesnių progų mesti, gal pasitikėjimo trūko. Gerai priešininkai sužaidė." Paklaustas, kodėl varžovai nuo rungtynių pradžios pabėgo, treneris atsakė: "Kamščiai gatvėse buvo, truputėli vėlavome, apšilimo praktiškai nepadarėme. Čia tik pasiteisinimas, krepšinis yra toks dalykas."

Kauno kolegija: Tautvydas Žioba – 30 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Deividas Stankevičius – 22 tšk. (5 rezult. perd.), Modestas Latkauskas – 10 tšk.

KK „Pauliukai“: Arvydas Geiša – 23 tšk. (7 išpr. praž.), Mindaugas Gelžinis – 21 tšk., Vladimiras Burovas – 11 tšk. (7 rezult. perd., 11 išpr. praž.)

'

„Kauno SRC“ įveikė „Pauliukus“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:12 val.)„Kauno Kolegija“ sutriuškino „Šilainius“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:15 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Kauno Kolegija“ įveikė KK „Pauliukai“ ekipą (2014 spalio 21 d., antradienis, 21:52 val.)„Voluktei“ teko pavargti rungtynėse su „Pauliukais“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 15:21 val.)„Kauno kolegija“ per antrają rungtynių dalį palaužė „DNC – Sport Fairy“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:14 val.)„Kauno kolegija“ išlygino serijos rezultatą (2015 kovo 24 d., antradienis, 20:06 val.)„Banga“ susitvarkė su puolime strigusiais KK „Pauliukais“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ nesunkiai eliminavo KK „Pauliukus“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 22:53 val.)Permainingoje vakaro dvikovoje ‒ KK „Pauliukai“ pergalė (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Tik po atkaklios kovos „BC „Sporto fėja“ – Detagama“ įveikė KK „Pauliukai“ komandą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:14 val.)