Kauno SRC vs DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas (69:78)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Šalčiui atsparesnis buvęs „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ įveikė „Kauno SRC“

2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 21:55 val., peržiūros: 1073

Antradienį, gruodžio 1 dieną, Kauno mechanikos mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Kauno SRC“ ir svečių „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ ekipų. Susitikimą kiek geriau pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau vėliau įšilę svečių krepšininkai perėmė iniciatyvą. Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino, tačiau vėliau spurtavę „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ krepšininkai įgijo dviženklį pranašumą, kurį laikė ir paskutinės rungtynių dalies metu, tačiau A. Makūno tolimų metimų dėka „Kauno SRC“ sugrąžino intrigą į rungtynes. Vis tik, paskutines dvi minutes pavyzdingai sužaidę svečiai išsaugojo pergalę rezultatu 69:78 (18:16, 16:25, 19:20, 16:17).

Susitikimo pradžioje, pirmas kelias minutes abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, po kurių minimalią vieno taško persvarą turėjo aikštės šeimininkai. Kiek vėliau penkis taškus iš eilės surinkę „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ ekipos krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau čia pat penkis taškus be jokio atsako pelnę „Kauno SRC“ žaidėjai ir vėl susigrąžino iniciatyvą. Kėlinuko pabaigoje svečiai dar buvo persvėrę rezultatą, tačiau taikliu tolimu metimu kėlinį užbaigę šeimininkai įgijo dviejų taškų pranašumą. 18:16.

Antrojo kėlinuko pradžioje abiejų komandų snaiperiai A. Makūnas ir L. Lukošenkinas keitėsi tolimais metimais, tačiau vienu daugiau pataikęs L. Lukošenkinas išvedė „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostą“ į priekį. Kiek vėliau, vedami E. Kulbokos, aikštės šeimininkai surengė spurtą 7:0 ir susigrąžino keturių taškų pranašumą, tačiau jo ilgai neišlaikė, nes čia pat tolimi A. Gedmino ir T. Každailio metimai prieš pat ilgąją pertrauką leido svečiams perimti iniciatyvą bei įgyti septynių taškų persvarą. 34:41.

Po ilgosios pertraukos ir toliau kiek geriau atrodę svečių krepšininkai vis didino pranašumą ir, surengę spurtą 0:6, padidino skirtumą tarp komandų iki penkiolikos taškų. Aikštės šeimininkus į priekį truktelėjo penki iš eilės A. Makūno taškai, kurių dėka „Kauno SRC“ deficitas sušvelnėjo iki dešimties taškų. Kiek vėliau, ir toliau komandą į priekį tempė A. Makūnas inicijavo savo ekipos spurtą, kurio dėka skirtumas tarp komandų ištirpo vos iki trijų taškų. Vis tik, trečiojo ketvirčio pabaigą geriau sužaidę svečiai susigrąžino kiek saugesnį pranašumą. 53:61.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje ekipos apsikeitė taikliais baudų metimais, tačiau po to kelis taškus iš eilės pelnę „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ žaidėjai susigrąžino dviženklę persvarą, tačiau ir vėl savo kaip snaiperio gabumus pademonstravęs A. Makūnas sumažino skirtumą tarp komandų iki trijų taškų. Keturis iš keturių baudų metimų pataikę svečių krepšininkai ir vėl kiek atitrūko, tačiau ir toliau nesustabdomai žaidęs A. Makūnas surinko penkis taškus iš eilės ir sumažino savo komandos deficitą iki dviejų taškų. Intriga rungtynėse ilgai neišsilaikė, nes per likusį laiką užtikrintai sužaidę svečiai ir vėl atitolo, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 69:78.

Po pralaimėjimo Algirdas Žadeikis kalbėjo: „Šį kartą nesakau, kad mes pralošėme. Paprasčiausiai sakau tai, kad mums nepasisekė. Pačioje pabaigoje, gal likus minutei laiko, pritrūko susikaupimo, nes metėme gal trejetą skubotų metimų, turbūt žaidėjai perdegė, nes norėjo kuo greičiau išlyginti rezultatą, reikėjo paprasčiausiai įžaisti kamuolį. Jeigu būtume įžaidę ir iki pat galo padarė tikslų metimą, manau, jog rezultatas būtų buvęs kitoks. Aš džiaugiuosi vien dėl to, kad komanda šiose rungtynėse parodė, jog gali žaisti. Sekančias rungtynes sužaisime dar geriau“.

„Kauno SRC“: Aidas Makūnas – 29 tšk., Evaldas Kulboka – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Juozas Milius – 8 tšk.

„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“: Andrius Gedminas – 27 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 13 tšk., Karolis Tarvydas – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Giedrius Jevstignejevas – 10 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ tritaškiais užmėtė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:46 val.)Puolimu paremtoje dvikovoje pergalę pasiekė „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 00:03 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pergalė prieš „Basement“ (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 22:44 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ ekipos pergalė rungtynėse prieš „Bangą“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 11:49 val.)Finaliniame trileryje triumfavo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ (2016 gegužės 08 d., sekmadienis, 00:48 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BK „Centre“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:30 val.)Emocingose rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ išvargo pergalę (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Bangos“ pergalei prieš „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostą“ prireikė dviejų pratęsimų (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:47 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po atkaklios kovos nugalėjo „Sporto fėją & Detagamą“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 15:26 val.)DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas nesulaukė pasipriešinimo iš BK Centre (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:14 val.)