Vilkijos gimnazija vs Žiežmarių gimnazija (121:63)„Basketnews.lt 2014“ taurė 10–12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 15 d., Antradienis, 15:45 val. @ Vilkijos gimnazija, Čekiškės g. 73, Vilkija, Kauno raj., LT-54225

Vilkijos gimnazija nepasigailėjo svečių iš Žiežmarių

2014 balandžio 15 d., Antradienis, 20:50 val., peržiūros: 1315

Antradienio pavakarę Vilkijos gimnazijos sporto salėje susitiko "Basketnews.lt 2014" taurės 10-12 klasių grupės, "Vidurio Lietuvos" pogrupio komandos: Vilkijos gimanzija ir Žiežmarių gimnazija. Aikštės šeimininkai šiandien nebuvo itin svetingi ir sutriuškino važovus net 58-ių taškų skirtumu – 121:63.

Susitikimas prasidėjo Vilkijos komandos serija 11:4, po kuriosa sekė dar vienas spurtas 19:0, po kurio skirtumas išaugo iki 24-ių taškų (30:6). Po pirmojo kėlinio Vilkijos krepšininkai pirmavo 36:11.

Antrąjį kėlinuką šeimininkai praqdėjo kiek mažesniu temou ir leido Žiežmariečiams pasirinkti taškų, tačiau netrukus įjungė aukštesnę pavarą ir 18-os taškų serija padidino atotrūkį iki 43-jų taškų (64:21). Praėjus pusei pagrindinio rungtynių laiko komandas jau skyrė 47 taškai – 75:28.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai gerokai sumažino tempą ir rungtyniavo atsipalaidavę. Žiežmarių gimnazijos krepšininkai, gavę gerokai daugiau laisvės, atakavo sėkmingiau, tačiau Vilkijiečiai be didesnio vargo išlaikė sukaiuptą persvarą ir iškovojo pirmąją pergalę įspūdingu rezultatu 121:63.

"Nelabai yra ką komentuoti – komandų pajėgumai labai skirtingi ir tiek" – kalbėjo Vilkijos komandos treneris L.Valuckas.

Vilkijos gimnazija: R.Vaičiunas – 27 tšk. (7 perimt. kam.), Gytis Vyšniauskas – 25 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Vaičiulis – 21 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Paulius Pustelninkas – 15 tšk., Lukas Mančiunskas – 12 tšk.

Žiežmarių gimnazija: Lukas Jurkevičius – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Kemėšius – 12 tšk., Rokas Ašmena – 11 tšk.

„Vilkijos gimnazija“ nepasigailėjo „Žiežmarių gimnazijos“ (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 18:28 val.)Vilkijos gimnazija be gailesčio sutriuškino svečius iš Lazdijų (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 19:29 val.)Vilkijos gimnazistai įveikė Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos moksleivius (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 14:09 val.)„Birštono gimnazijos“ košmaras tęsiasi- pralaimėta ir „Žiežmarių gimnazijai“. (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 21:07 val.)„Vilkijos gimnazija“ jau pirmame kėlinuke sutriuškino „Birštono gimnaziją“ (2014 gegužės 12 d., pirmadienis, 17:44 val.)Eilinis puikus J.Furmanavičiaus pasirodymas atnešė pergalę „Kauno Šv. Pranciškaus mokyklai“ (2014 gegužės 19 d., pirmadienis, 18:15 val.)„Basketnews.lt 2014“ taurėje, triuškinama „Vilkijos gimnazijos“ pergalė (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 15:49 val.)Kauno Šv. Pranciškaus mokykla Žiežmariuose pasipriešinimo nesulaukė (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 19:43 val.)„Birštono gimnazija“ ir toliau triuškinama ‒ „Žiežmarių gimnazija“ svečiuose nugalėjo varžovus 54 taškų skirtumu (2014 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 19:00 val.)„Basketnews.lt 2014“ taurės varžybose ‒ įtikinama Lazdijų „Motiejaus Gustaičio“ gimnazijos pergalė (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 16:50 val.)