SK „Vertigo“ vs RBnuoma - IVnet (78:72)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 26 d., Ketvirtadienis, 21:10 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą.

2015 kovo 26 d., Ketvirtadienis, 23:31 val., peržiūros: 999

Ketvirtadienį, kovo 26 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko 30+ lygos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko SK "Vertigo" ir "RBnuoma – IVnet" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo SK "Vertigo", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (19:12). Antrame kėlinyje "RBnuoma – IVnet" ekipai pavyko sužaisti geriau, svečiai sumažino atsilikimą iki minimumo – (36:35). Trečiame kėlinyje šeimininkams pavyko 4 taškais padidinti skirtumą ir komandas skyrė jau 5 taškai – (63:58). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, svečiams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 2 taškų, bet persverti rezultato nepavyko ir šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu – (78:72).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "RBnuoma – IVnet" komandos pelnytais taškais, netrukus SK "Vertigo" komanda atsakė 4 iš eilės pelnytais taškais ir sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (4:2). Prabėgus dar vienai minutei svečiai pelnė 4 taškus iš eilės ir įsiveržė į priekį – (4:6). Vėliau sekė puikiai sužaista šeimininkų atkarpa – (15:6), po kurios pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (19:12).

Antrasis kėlinys prasidėjo SK "Vertigo" komandos laimėta atkarpa – (13:6), po kurios skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 14 taškų – (32:18). Sužaidus dar porą minučių svečiams pavyko 4 taškais sumažinti skirtumą ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (33:23). Antroji kėlinio dalis geriau susiklostė "RBnuoma – IVnet" ekipai, kuriai pavyko surengti spurtą – (3:12), po kurios skirtumas tarp komandų ištirpo iki minimumo – (36:35).

Trečiasis kėlinys buvo labai rezultatyvus. Sužaidus pirmas 2 minutes komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir skirtumas išliko toks pats – (41:40). Vėliau sekė svečių laimėtą atkarpa – (4:9), po kurios pirmaujanti komanda pasikeitė – (45:49). Antroje kėlinio dalyje viskas pasikeitė, šeimininkai surengė spurtą – (8:1), po kurio vėl įsiveržė į priekį ir atitolo 3 taškais – (53:50). Kėliniui baiginėjantis SK "Vertigo" pavyko laimėti dar vieną atkarpą – (10:8) ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (63:58).

Ketvirto kėlinio pradžia prasidėjo komandoms apsikeičiant rezultatyviomis atkarpomis. Pirmieji 5 iš eilės taškus pelnė svečiai, kuriems pavyko išlyginti rezultatą – (63:63). Vėliau sekė šeimininkų laimėtą atkarpa – (7:0), po kurios komandas vėl skyrė 7 taškai – (70:63). Sužaidus dar vieną minutę ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko sumažinti skirtumą iki 3 taškų – (70:67). Antroje rungtynių dalyje užvirė nuožmi kova. Komandos labiau susikoncentravo gynyboje, nei puolime. Sužaidus 3 minutes "RBnuoma – IVnet" ekipai buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 2 taškų - (74:72). Per likusį laiką šeimininkai susikaupė, privertė kelis kartus suklysti varžovus, padidino skirtumą dar 4 taškais ir laimėjo rungtynes rezultatu – (78:72).

Po laimėtų rungtynių SK "Vertigo" komandos treneris kalbėjo: "Manau pradžia buvo netikėtai gera, pavyko įgyti 14 taškų persvarą, tada turbūt atsipalaidavome, pradėjome žaisti po vieną ir tada iškarto varžovai tuo pasinaudojo, rezultatą išlygino, vėliau net ir persvėrė. Vėliau pavyko susikaupti, labai sunkiai ir daug dirbome gynyboje ir tas pasiteisino. Pavyko sustabdyti jų lyderius antroje pusėje, kas vedė mūsų komandą į pergalę."

SK „Vertigo“: Kęstutis Žižys – 14 tšk., Šarūnas Kenstavičius – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Aurimas Dervinskas – 13 tšk., Vaidas Nemeikša – 10 tšk.

RBnuoma – IVnet: Mantas Kleiza – 28 tšk. (6 išpr. praž.), Audrius Navickas – 14 tšk., Vytautas Šunokas – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

SK „Vertigo“ po permainingos kovos nugalėjo „Šilainių“ ekipą. (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 19:09 val.)„SK „Vertigo““ antrąjį kartą įveikia „RBnuoma ‒ IVnet“ komandą. (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 20:42 val.)Įspūdingai atsitiesę „Remzos“ krepšininkai palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:39 val.)„Korys“ ketvirtame kėlinyje palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)„Korys“ neturėjo atsakymų į „RBnuoma ‒ IVnet“ tritaškius (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:08 val.)Tik po atkaklios kovos „Korys“ palaužė SK „Vertigo“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 20:28 val.)Nerezultatyviose rungtynėse SK“Vertigo“ įveikė „RBnuoma ‒ IVnet“ (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 00:37 val.)„Korys“ po atkaklios kovos žengė žingsnį finalo link (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 22:41 val.)SK „Vertigo“ paskutiniame kėlinyje vos neprisižaidė su „Makroflex“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:05 val.)Nerezultatyvios rungtynės baigėsi „RBnuoma ‒ IVnet“ komandos pergale (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:34 val.)