LSMU VA - STATYBŲ VIZIJA vs BAUBILAS (70:66)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 20 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

"LSMU VA - Statybų Vizija" iškovojo sunkią pergalę prieš "Baubilą"

2013 sausio 20 d., Sekmadienis, 23:53 val., peržiūros: 2613

Sekmadienį (sausio 20d.) "LSMU VA" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės tarp "LSMU VA – Statybų Vizijos" (šeimininkų) ir "Baubilas" (svečių). Rungtynės buvo gan nerezultatyvios, komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, dažni metimai skriejo pro šalį. Visgi šeimininkai sužaidė kiek tiksliau ir gale rungtynių iškovojo sunkią pergalę, rezultatu (70-66).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo dvitaškiu metimu, po kurio sekė trijų taškų vertas metimas. Komandoms sunkiai sekėsi pulti, žaidimas buvo gana greitas, tačiau nerezultatyvus, metimai nepasiekdavo tikslo, o klaidų netrūko taip pat. Keli šeimininkų žaidėjai vėlavo į rungtynes ir prisidėjo tik po šio kėlinio, gal todėl jiems buvo sunkiau žaisti. Tačiau pastarieji išnaudodavo savo priekinę liniją, po kuria neblogai atrodė Virgilijus Lapėnas, o jam talkino Gražvydas Davidavičius, tiesa pastarajam kiek sunkiau sekėsi tvarkytis tiek su savo žaidimu, tiek su emocijomis aikštelėje. Po kėlinio lygybė (17:17).

Antrasis ketvirtis buvo itin nerezultatyvus, per jį abiejų komandų sudėti taškai sudarė vos 21. Komandos ne tiek daug klydo, kiek nepataikė savo metimų, net ir tie metimai, kurie turėdavo būti įmesti (iš po krepšio), nebūdavo taiklūs, vyravo padrikas ir chaotiškas žaidimas. Vis dėl to gale kėlinio šeimininkams rengiant paskutinę savo ataką pavyko įgyti trijų taškų persvarą prieš nuaidint teisėjo švilpukui skelbiančiam kėlinio pabaigą, gan tolimą šūvį paleido Dmitrij Kvitka, (29:26).

Trečiasis kėlinukas dar niekam pergalės negarantavo, todėl susiemę "Baubilas" vyrai ėmė mažinti skirtumą. Tiesa, abiejų komandų puolimas susinormalizavo ir daugiau metimų pasiekdavo tikslą. Svečius neblogai į priekį patempdavo ir žaidimui padiriguodavo Aurimas Cibulskis, kuris išprovokavo nemažai varžovų pražangų. Po kėlinio (45:47) .

Paskutinis ketvirtis tapo lemiamu šiose rungtynėse. Komandos laikė tempą, tačiau daugiau jėgų turėjo "LSMU VA – Statybų Vizija". Sužaidė kelias svarbias atakas, ir apsigynę svarbiausiais momentais, jiems pavyko iškovoti pergalę. Dar rungtynių gale svečiai bandė bauduoti varžovus, tačiau Marius Petrauskas neklydo, ir galutinai nubraukė "Baubilo" šansus laimėti šias rungtynes, (70:66).

"LSMU VA – Statybų Vizijos" kolektyvas bendrai komentavo rungtynes :

"Na ką šiandien susidūrėme su emocingu jaunimu. Tiesa, kasėm sniegą šiandien, kad galėtų transportas davažiuoti, tai biški ir pavargom, barsukai pradėjo rodytis ir panašiai, todėl gal sunkiau sekėsi šiandien žaisti" – juokavo šeimininkai.

"LSMU VA – Statybų Vizija" : Marius Petrauskas (18tšk), Tautvydas Švedas (17tšk), Gražvydas Davidavičius (15tšk)

"Baubilas" : Gediminas Ratkevičius (19tšk), Rokas Kabašinskas (17tšk), Darius Mikalauskas (13), Aurimas Cibulskis (11tšk)

"LSMU VA - Statybų vizija" iškovojo nesunkią pergalę prieš "Topo centrą" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:25 val.)"LSMU VA – Statybų Vizija" iškovojo dar vieną pergalę (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:42 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" po atkaklios kovos pranoko "Baubilą" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 21:51 val.)"LSMU VA - Statybų vizija" metus pradėjo pergale prieš "Topo centrą" (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 21:26 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" užtikrintai įveikė "Baubilą" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 22:02 val.)Atsitiesusiai "LSMU VA - Statybų Vizijai" iškovoti pergalės visgi nepavyko (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 20:00 val.)"LSMU VA-statybų vizija" nesunkiai nugalėjo "Best 4 you" ekipą (2012 spalio 28 d., sekmadienis, 21:06 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" žengė į pusfinalį (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 23:34 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" atsilaikė prieš "Juozo Vitkaus Inžinerinį Batalioną" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 22:24 val.)LSMU VA Statybų Vizija neprilygo Sabonio KC Admin komandai (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 22:05 val.)