Pazintysxxx.com vs Vilniaus kolegija (98:73)Elito lyga » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2014 gegužės 30 d., Penktadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po ilgosios pertraukos galingą žaidimą pademonstravę „Pazintysxxx.com“ krepšininkai iškovojo bronzos medalius

2014 gegužės 30 d., Penktadienis, 20:55 val., peržiūros: 1939

Penktadienį, gegužės 30 dieną, A.Sabonio KC įvyko Elito lygos mažasis finalas, kuriame susitiko kiek netikėtai pusfinalyje pralaimėję „Pazintysxxx.com“ ir svečių rolėje buvusi „Vilniaus kolegijos“ ekipa. Nuo pat susitikimo pradžios komandos žaidė atkakliai, tačiau keliais žingsneliais priekyje vis buvo svečiai, bet kėlinio pabaigą geriau sužaidę šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai. Antrojo ketvirčio eiga kiek palankesnė buvo „Vilniaus kolegijai“, kuri sugebėjo ne tik pasivyti varžovus, bet ir perimti iniciatyvą. Po ilgosios pertraukos žaidimas kardinaliai pasikeitė ir uraganišką puolimą pademonstravę šeimininkai ne tik perėmė iniciatyvą, bet ir įgijo septyniolikos taškų persvarą. Paskutinėje rungtynių dalyje „Pazintysxx.com“ ir toliau smaginosi, ko pasekoje pasiekė pergalę bei iškovojo bronzos medalius. 98:73 (23:21, 18:23, 37:17, 20:12).

Rungtynes kiek geriau pradėjo „Pazintysxxx.com“, tačiau netrukus šešis taškus iš eilės pelnę svečiai sugebėjo perimti iniciatyvą. Šeimininkai stovėti vietoje neliko ir sužaidę rezultatyvią atkarpą vėl išsiveržė į priekį, bet neilgam, nes tuoj pat dar septynis taškus iš eilės pelniusi „Vilniaus kolegija“ susigrąžino šiokį tokį pranašumą. Likus žaisti kelioms minutėms iki pirmojo kėlinuko pabaigos abi komandos dar apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių spurtavę „Pazintysxxx.com“ krepšininkai jau trečią kartą susigrąžino pirmaujančios komandos vaidmenį. 23:21.

Antrasis kėlinukas prasidėjo „Vilniaus kolegijos“ pražangų virtine, kuria puikiai pasinaudojo šeimininkai ir dar šiek tiek padidino savo persvarą, bet ilgai netrukus svečių žaidėjai atsigavo ir pelnę kelis taškus be varžovų atsako susigrąžino persvarą į savo rankas. Į tai „Pazintysxxx.com“ atsakė vos vienu taikliu baudos metimu, o tuo tarpu vietoje nestovėję svečiai pelnė dar šešis taškus iš eilės ir dar labiau atitrūko nuo varžovų. Vėliau tarp komandų įsivyravo kiek chaotiškas krepšinis, ko pasekoje, pasinaudoję „Vilniaus kolegijos“ pražangomis šeimininkai rezultatą išlygino, bet neilgam, nes netrukus, pačioje pabaigoje spurtavę svečiai įgijo trijų taškų persvarą. 41:44.

Po ilgosios pertraukos žaidimas apsivertė 180 laipsnių ir žymiai pagerinę puolimą šeimininkai ėmė tiesiog terorizuoti varžovų gynybą. Nors pačioje pradžioje abi komandos dar apsikeitė keliomis rezultatyviomis atkarpomis, tačiau keliais taškais vis surinkdavo „Pazintysxxx.com“ ekipos krepšininkai. Vis tik, įpusėjus trečiam kėlinukui šeimininkai galutinai palaužė varžovus tiek fiziškai, tiek psichologiškai, ko pasekoje skirtumas tarp komandų kiek netikėtai šoktelėjo iki septyniolikos taškų. 78:61.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau jos pradžioje „Pazintysxxx.com“ ir toliau smaginosi tęsdami savo spurtą. Pelnę dar keturiolika taškų iš eilės šeimininkai galutinai sužlugdė varžovų viltis iškovoti pergalę, todėl per likusį laiką abi komandos žaidė tik tam, kad žaisti. Nors „Vilniaus kolegija“ ir surengė kelias rezultatyviai pasibaigusias atakas, tačiau tai didelės įtakos rezultatui neturėjo. Vienintelis „Pazinciuxxx.com“ ekipos tikslas liko pelnyti šimtą taškų, tačiau to jiems padaryti nepavyko. 98:73.

MVP buvo išrinktas nugalėtojų ekipos žaidėjas Janas Jurgo.

"Pazintysxxx.com": Dainius Novickas – 28 tšk., Edvinas Ruzgas – 22 tšk., Janas Jurgo – 18 tšk. (10 atk. kam., 11 išpr. praž.), Rolandas Matulis – 10 tšk. (10 atk. kam.)

"Vilniaus kolegija": Lukas Bankieta – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Laurynas Kirlys – 16 tšk., Martynas Atas – 8 tšk.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Algirdas Milonas klabėjo: "Pirmas rungtynių pusė buvo labai panaši į vakar dienos rungtynių. Nepataikėme labai daug baudos metimu, žaidėme agresyviai, tačiau nepataikėme baudų. Stengiausi rotuoti žaidėjus, nes mačiau, kad nuotaika po vakar dienos pralaimėjimo buvo ne pati geriausia. Pirmoje rungtynių pusėje pažaisti gavo visi dešimt žaidėjų, o antroje pusėje truputėlį pasikeitė mūsų gynyba, susitarėme, kad turime geriau žaisti gynyboje, jeigu norime laimėti šitas rungtynes, todėl labiau patyrę žaidėjai išėjo žaisti trečią kėlinį, prie to pačio susistygavo ir puolimas, nes, aišku, viskas prasideda nuo gynybos, daug geriau apsigynėme ir, praktiškai, viskas buvo išspręsta trečiame kėlinyje". Galbūt šis medalis kaip kompensacija už vakar dienos pralaimėjimą?: "Trečia vieta yra visada geriau negu ketvirta, bet mūsų tikslas buvo laimėti šitą čempionatą ir vakar dienos rungtynėse aš truputį nusivyliau. Gal kažkiek neįvertinome savo varžovų, bet vakar jie sužaidė tikrai labai geras rungtynes ir beliko tik rankomis paskėsčioti, kai nepataikėme keturiolikos baudų, žaidžiant tokias rungtynes, kurias gali nulemti bet kokia smulkmena praktiškai, tai vat tas faktorius mums vakar pakenkė labai stipriai".

Taškų lenktynėse „Kauno Autobusai“ nesuspėjo paskui „Pazintysxxx.com“ krepšininkus (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 23:00 val.)Vilniaus „Pažintysxxx.com“ nepasigailėjo Kauno „Bangos“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:48 val.)Trečiose serijos rungtynėse „Pazintysxxx.com“ 84:78 pranoko SLK „Patriotus“ (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 22:59 val.)Vilniaus zonos Elito lygos starte ‒ užtikrinta „Pazintysxxx.com“ pergalė prieš „Vilniaus kolegiją“ 86:67 (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 22:28 val.)„Sporto Manija“ po sunkios kovos pasiekė pirmąją pergalę „Elito“ lygoje (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:07 val.)Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ Prienų „Rūdupis – 2“ 84:81 (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 23:00 val.)Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ Kauno „Sporto manija“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 23:25 val.)Paskutiniu metimu pergalę išplėšė „Pažintysxxx.com“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 21:54 val.)Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ „Kauno Autobusai“ (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 23:59 val.)D. Aukštuolio dvitaškis išplėšė pergalę SLK „Patriotams“ prieš „Pazintysxxx.com“ (2014 gegužės 13 d., antradienis, 23:20 val.)