Omega vs Celsis (63:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 03 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Po atkaklios kovos „Omega“ nugalėjo „Celsis“ ekipą

2015 balandžio 03 d., Penktadienis, 23:41 val., peržiūros: 1021

Penktadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „RIND“ priemnybių ketvirtfinalio pirmosios rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ (šeimininkai) ir „Celsis“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių „Omega“ buvo vienu žingsniu priekyje ir išlaikė saugų pranašumą, tačiau paskutinę minutę „Celsis“ kovingumo dėka sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas. Vis dėlto, taiklus Manto Zubavičiaus tritaškis metimas atnešė „Omega“ ekipai pirmąją pergalę ketvirtfinalyje, rezultatu – 63:62.

Rungtynės prasidėjo lanbai nerezultatyviai ir įpusėjus kėlinukui rezultatas buvo lygus ( 6:6). Antroje kėlinuko pusėje „Omega“ ekipa pradėjo spausti varžovus po visą aikštelę, o „Celsis“ ekipos puolimas subyrėjo. Tuo pasinaudoję šeimininkai laimėjo atkarpą 11:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą – 17:6.

Antram ketvirčiui prasidėjus komandos apsikeitė tritaškiais metimais. Igno Krukonio pastangomis „Celsis“ sušvelnino skirtumą iki spetynių taškų, tačiau „Omega“ toliau žaidė lyg ant bangos ir per keletą minučių atstatė dviženklį pranašumą ( 29:17). Likus žaisti mažiau nei dvi minutes svečiai surengė keletą svarbių greitų atakų ir prieš ilgąją pertrauką sumažino skirtumą iki 7 taškų – 33:26.

Trečiajam ketvirčiui prasidėjus „Celsis“ ekipai atsirišo krepšys nuo tritaškio zonos ir jų dėką skirtumas ištirpo iki dviejų taškų ( 43:41). Po minutės pertraukėlės „Omega“ susitvarkė su savo gynybą ir atstatė turėtą pranašumą ( 50:41). Per likusį laiko kėlinuko „Omega“ išsaugojo iniciatyvą savose rankose ir išsaugojo pranašumą – 52:45.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus Sauliau Gudavičiaus pastangomis pranašumas išaugo iki dvylikos taškų ( 57:45). Toliau „Omegos“ ekipos puolimas ir gynyba subyrėjo, o užtikrintai rungtyniavę „Celsis“ išlygino rezultatą ( 57:57). Likus žaisti apie dvi minutes „Celsis“ toliau užtikrintai rungtyniavo ir jų pranašumas išaugo iki keturių taškų ( 58:62). Ričardas Brovka baudos metimais sušvelnino skirtumą iki dviejų taškų. „Celsis“ nesugebėjo užpulti svarbioje atakoje, o likus žaisti apie tris sekundes lemiamą tritaškį įmetė Mantas Zubavičius, kuris leido „Omega“ ekipai įgyti vieno taško pranašumą. „Celsis“ per paskutinę ataką nesugebėjo sukurti rezultatyvios atakos ir sunkią pergalę šventė „Omega“ ekipa, rezultatu – 63:62.

Po laimėtų rungtynių „Omega“ ekipos treneris kalbėjo:“ Varžovai pradėjo gerai pataikyti ir perėmė iniciatyvą į savas rankas.Mes paskui į psichologinę duobė papuolėme, neužpuiolėme keletą svarbių atakų ir praradome iniciatyvą. Poto kažkaip susiėmėme – kelis kamuolius atkovojome, susigynėme gerai. Vis tiek mūsų puolimas strigo. Paskutinį mūsų metimą atliko žaidėjas laisvas , jam buvo paduotas kamuolys ir pataikė. Toliau, kaip patys matėte, paskutinėmis sekundėmis negalima mesti kamuolio kur papuola, geriau laikyk kamuolį ir pergalė tavo rankose.“

Omega: Donatas Šliogeris – 13 tšk., Remigijus Kasperavičius – 12 tšk., Tadas Vaitkevičius – 11 tšk. (8 išpr. praž.)

Celsis: Ignas Krukonis – 23 tšk. (6 išpr. praž.), Žilvinas Balynas – 20 tšk. (17 atk. kam., 5 perimt. kam.), Mantas Valatkevičius – 10 tšk.

Permainingoje kovoje „DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Omega“ ekipą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 20:21 val.)Puikiai antrą pusę sužaidusi Sporto Asociacija „Persvara“ nugalėjo „Celsio“ ekipą (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 01:03 val.)Permainingoje kovoje Sporto asociacijos „Persvara-2“ ekipa nugalėjo „Celsis“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 01:34 val.)Po atkaklios kovos, „Vilmista“ iškovojo antrąją pergalę (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 20:40 val.)„Omega“ krepšininkai iškovojo nelengvą pergalę prieš „Celsis“ ekipą (2015 sausio 23 d., penktadienis, 23:57 val.)„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ nušlavė „Celsio“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:13 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos geležinkeliai“ ekipą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 00:46 val.)„Omega“ nesunkiai įveikė „KTU“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:00 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ palaužė „Celsį“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 23:36 val.)Galingai rungtynes pradėjęs „Celsis“ nesunkiai nugalėjo „Autotoją“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:56 val.)