Kauno SRC vs LSK „Technoera“ (119:103)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 05 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ Kauno statybininkų rengimo centras, V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

Taškų lenktynėse pranašesni buvo „Kauno SRC“ krepšininkai

2015 spalio 05 d., Pirmadienis, 22:22 val., peržiūros: 1125

Pirmadienio vakarą Kauno SRC sporto salėje įvyko Kauno mero Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko „Kauno SRC“ (šeimininkai) ir LSK „Technoera“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai atitrūko nuo varžovų, kur išlaikė susikrautą pranšumą iki rungtynių pabaigos ir „Kauno SRC“ iškovojo pergalę , rezultatu – 119:103.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie mažoje salėje jautėsi kaip namie ( 12:6). „Kauno SRC“ toliau naudojo zoninį spaudimą prieš varžovus, o LSK „Technoera“ niekaip neatrado priešnuodžio prieš gynybą ir šeimininkai besibaigiant kėlinukui turėjo 18 taškų pranšumą – 30:12.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus abiejų komandų žaidimas susilygino ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio savo pranašumo. Įpusėjus kėliniui „Kauno SRC“ toliau išlaikė 16 taškų pranašumą ( 49:33). Šeimininkams kėlinuko pabaigoje buvo pavykę padidinti pranšumą iki 21 taško, tačiau sėkminga atkarpa LSK „Technoera“ ekipai leido atstatyti 16 taškų pranašumą. Vis dėlto, paskutinėmis sekundėmis taiklus R.Malecko, tritaškis metimas prieš ilgąją pertrauką padidino pranašumą iki 19 taškų – 61:42.

Po ilgosios pertraukos LSK „Technoera“ pradėjo grėsmingai mažinti skirtumą. Po minutės pertraukėlės „Kauno SRC“ susidėliojo žaidimą į vietas ir po laimėtos 9:0 atkarpa pranšumas išaugo iki 25 taškų ( 73:48). Svečiai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir pramušdavo kietą varžovų gynybą, kur neleisdavo šeimininkams dar labiau didinti pranašumą. Kėlinuko pabaigoje užtikrintai sužaidę LSK „Technoera“ ekipa sumažino skirtumą iki 17 taškų – 91:74.

Paskutiniame ketvirtyje toliau vyko tarp ekipų taškų kova. E.Kaluginas realizavo baudos metimus ir pelnė savo komandai 100-ąjį tašką ( 100:82). Per likusį laiką „Kauno SRC“ išlaikė susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 119:103.

Po laimėtų rungtynių „Kauno SRC“ ekipos treneris, A.Žadeikis, kalbėjo:“ Šiandien žaidėme mažoje salėje, tačiau varžovai taip pageidavo. Jie buvo tik šešiese ,manau, jiems salės dydis padėjo. Mes pasinaudojome salės parametrais ir visas rungtynes naudojome zoninį spaudimą. Pirmoje pusėje susikrovėme pranašumą, tačiau antroje dalyje šiek tiek atsipalaidavome. Gal per anksti patikėjome pergale.“

Kauno SRC: Rokas Maleckas – 28 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Einoras Stankus – 16 tšk. (12 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Paulius Aleksynas – 15 tšk., Andrius Bubelis – 14 tšk. (11 atk. kam.), Martynas Valaitis – 13 tšk., Manfredas Šeškauskas – 12 tšk., Elvinas Kaluginas – 12 tšk.

LSK „Technoera“: Tomas Kepežinskas – 20 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Tomas Totulis – 20 tšk., Tautvydas Banys – 17 tšk. (9 rezult. perd., 8 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Žilvinas Radzevičius – 16 tšk., Henrikas Paulauskas – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Linas Mecelis – 14 tšk.

Atkaklioje kovoje stipresni buvo „Kauno aerouosto“ krepšininkai (2015 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 19:08 val.)Po atkaklios kovos „Kauno SRC“ prasibrovė į pusfinalį (2015 spalio 13 d., antradienis, 22:09 val.)Statistą pravirkdžiusiose rungtynėse „Kauno Aeorouostas“ palaužė „Kauno SRC“ pasipriešinimą (įkelta beveik visų rungtynių statistika) (2015 rugsėjo 22 d., antradienis, 22:31 val.)23-ijų taškų pranašumą iššvaisčiusi „Advoktų kontora Konsus“ rungtynių pabaigoje išsaugojo pergalę (2015 rugsėjo 20 d., sekmadienis, 19:27 val.)Beveik visą mačą pirmavusi „Advokatų Kontora Konsus“ apmaudžiai krito prieš „Kauno SRC“ (2015 spalio 06 d., antradienis, 22:51 val.)Tomo Kepežinsko vedama LSK „Technoera“ perlipo „Laipsnių“ barjerą (2015 spalio 12 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Kauno SRC“ gana nelengvai įveikė KK „Kauno Partizaną“ (2015 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Kauno SRC“ išsaugojo pranašumą bei iškovojo kelialapį į finalą (2015 spalio 20 d., antradienis, 00:17 val.)Po atkaklios kovos, negausiomis pajėgomis susirinkusi LSK „Technoera“ iškovojo bronzą (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 16:31 val.)LSK „Technoera“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 spalio 04 d., sekmadienis, 19:34 val.)