NMA LMT vs NMA Kaunas (26:54)„Žemės ūkio sektoriaus“ taurė 2014/2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„NMA Kaunas“ užtikrintai nugalėjo „NMA LMT“

2014 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 23:28 val., peržiūros: 835

Pirmadienį, lapkričio 17 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko "ŽŪS" taurės 2014 rungtynės, kuriose susitiko "NMA LTM" ( šeimininkai) ir "NMA Kaunas" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių "NMA Kaunas" pradėjo įrodinėti, kad šiandien yra verti pergalės ir su kiekvienu kėliniu didino pranašumą prieš varžovus. "NMA Kaunas" iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 26:54.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai. Visgi, įpusėjus kėlinukui svečiai įgijo penkių taškų pranašumą ( 2:7). Per likusias tris minutes "NMA Kaunas" nepelnė nė taško, o šeimininkai sumažino skirtumą iki dviejų taškų. Rezultatas – 5:7.

Antrasis kėlinukas prasidėjo "NMA Kaunas" "sausa" atkarpa 14:0, o tik devintą žaidimo minutę šeimininkams pavyko pelnyti pirmuosius taškus ketvirtyje ( 7:21). Paskutinėmis sekundėmis A.Bagotyriaus tritaškis metimas padidino atotrūkį iki 17 taškų. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 7:24.

Trečiam kėlinyje "NMA LTM" ekipos puolimas atsigavo ir sumažino skirtumą iki 11 taškų, tačiau svečiai pademonstravo puikią gynybą ir komandas kėlinuko pabaigoje skyrė jau 24 taškai ( 15:39). N.Navarskio tolimas metimas sušvelnino skirtumą. Rezultatas – 18:39.

Per paskutinį ketvirtį nieko intriguojančio neįvyko. "NMA Kaunas" toliau didino savo pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę , rezultatu – 26:54.

NMA LMT: Robertas Seredžius – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Nerijus Navarskas – 6 tšk., Edvinas Kripaitis – 4 tšk.

NMA Kaunas: Andrius Bagotyrius – 16 tšk., Modestas Šimukonis – 13 tšk. (16 atk. kam., 5 perimt. kam.), Marius Mickevičius – 11 tšk.

„ASU darbuotojai“ nesunkiai susitvarkė su „NMA LMT“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 01:07 val.)„NMA Kaunas“ įveikė „ASU Darbuotojus“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 22:47 val.)„ŽŪIKVC“ nugalėjo „NMA Kauną“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 23:55 val.)„NMA-Kaunas“ išvargo pergalę prieš „LVPA-MITA“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:04 val.)„NMA Kaunas“ palaužė „Out Of Office“ krepšininkus (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 02:30 val.)Atkakliose rungtynėse „NMA“ įveikė „NMA Kauną“ (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 23:11 val.)