ELEKTRĖNŲ SENOJI VERSMĖ vs KAUNO RAMI (74:91)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 23 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109

"Kauno Rami" nesuteikė daug vilčių Elektrėnų "Senosios Versmės" komandai

2012 gruodžio 23 d., Sekmadienis, 21:27 val., peržiūros: 2354

Gruodžio 23d. (sekmadienį) Elektrėnų profesinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės tarp vietos Elektrėnų "Senosios Versmės" (šeimininkų) ir "Kauno Rami" (svečių). Atrodo, kad sąlyginai tolima kelionė nepadarė įtakos svečių žaidimui, jie nuo pat rungtynių pradžios turėjo iniciatyvą savo rankose ir jos nepaleido viso susitikimo metu. "Kauno Rami" iškovojo nesunkią pergalę rezultatu (72:93).

Pirmasis kėlinukas Šarūno Petraičio, Andriaus Vilio ir Tomo Petrošiaus dvitaškiais metimais, todėl netrukus rezultatas tapo (0:6) svečių naudai. Pirmasis šeimininkų gretose atidaręs taškų sąskaitą buvo Audrius Bukauskas. Visgi šeimininkams kėlinys buvo sunkus, daug netaiklių metimų, o ir atakos daugiausiai baigdavosi individualiais veiksmais, tuo tarpu "Kauno Rami" žaidė truputi kitaip, daugiau komandiškai, išnaudodami savo greitį ir gudrumą, tiesa pastariesiems krito beveik viskas, o ypač Tomui Petrošiui, kuris buvo tiesiog nesustabdomas. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu (19:30) svečių naudai.

Antrasis ketvirtis kardinaliai nesikeitė nuo pirmojo, tiesa svečių puolimas buvo kiek pristabdytas, jie pelnė 20 taškų. Visgi tai skirtumo nesumažino, nes ir patys Elektrėnų "Senosios Versmės" komanda surinko vos 14 taškų, daugiausiai bandydami laimę ties trijų taškų zona. Svečių ekipoje neblogai atrodė ketvirtasis numeris – Gytis Mikėnas, kuris daugiau nerinko taškus, bet komandai suteikė greičio, puolime vienas prieš vieną jį sekėsi stabdyti sunkiai, kadangi jeigu kasnors padėdavo jį pasaugoti, jis tiesiog atmesdavo kamuolius komandos draugams. Galutinis kėlinio rezultatas (14:20) svečių naudai.

Po ilgosios pertraukos komandos grįžo į žaidimą, visgi Elektrėnų "Senosios Versmės" komandai reikėjo pokyčių, o laikas vis tirpo ir tirpo. Tačiau viskas klostėsi į blogąją pusę, šeimininkams pavyko surinkti dar mažiau taškų negu antrajame kėlinyje, vos 12. Tuo tarpu svečiai visiškai panaikino intrigą pelnydami net 25. Po trijų kėlinių komandas skyrė per daug taškų, kad būtų galima galvoti apie šeimininkų pergalę. Galutinis kėlinio rezultatas (12:25).

Paskutinės 10 minučių buvo formalumas, visgi šeimininkai nenorėjo pralaimėti nepadoriu skirtumu ir suėmė save rankas. Puolimas tapo mobilesnis, kamuolys judėjo aikštelėje, atrodė, jog taškai renkasi daug lengviau. "Kauno Rami" pradėjo nepataikyti savo metimų, ar tai atsipalaidavimas, ar nuovargis galima tik spėlioti, visgi jie šitame kėlinyje nežaidė gerai nei puolime, nei gynyboje ir kėlinuką pralaimėjo solidžiu skirtumu, visgi galutinis rezultatas skelbė jų pergalę, (74:91).

Pakalbintas "Kauno Rami" treneris kalbėjo :

Ar tikėjotės tokių lengvų rungtynių?

"Gal tikėjomės šiek tiek sunkesnių, turime dabar kelis naujus žaidėjus komandoje, pabandysim kita etape geriau pasirodyti, prieš Kalėdas pasidovanojome sau dovaną"

"Kauno Rami" : A.Vilys 24 naud. balai, T.Petrošius 23 naud. balai, Š.Petraitis 21 naud. balas.

Elektrėnų "Senoji Versmė : R.Dručiūnas 26 naud. balai, D.Bočkovas 20 naud. balų, R.Vičkačka 13 naud. balų.

"Krepsininkas.net" nesunkiai susitvarkė su Elektrėnų "Senosios Versmės" šešetuku (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)"VU KHF" paskutinėmis sekundėmis nugvelbė pergalę iš Elektrėnų "Senosios Versmė" panosės (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 23:53 val.)Elektrėnų"Senosios Versmės" penketukas nugalėjo "Komandą X" (2012 lapkričio 26 d., pirmadienis, 23:31 val.)"Green death" atsilaikė prieš Elektrėnų "Senąją versmę" (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 22:49 val.)Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt įveikė Elektrėnų Senają Versmę (2013 kovo 19 d., antradienis, 23:33 val.)Green Death lengvai susitvarkė su Elektrėnų Senąja Versme (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 00:11 val.)Elektrėnų "Senoji versmė" atsilaikė prieš "Lituanica" (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Lituanica" pranoko Elektrėnų "Senąją vermę" (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 16:22 val.)"Elektrėnų senoji versmė" nušlavė "VU KHF" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 22:47 val.)"Kauno Rami" nugalėjo "Triobet" (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 22:45 val.)