SK „Neveronys“ vs Partizanas (87:63)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 04 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

SK „Neveronys“ antrojoje rungtynių pusėje palaužė „Partizaną“

2015 vasario 04 d., Trečiadienis, 22:56 val., peržiūros: 1150

Trečiadienį (02.04) Kauno Dainavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės, kuriose susitiko SK "Neveronys" (šeimininkai) ir "Partizanas" (svečiai). Du kėlinius besipriešinę "Partizano" krepšininkai antroje rungtynių pusėje paleido vadžias ir pralaimėjo – 87:63 (15:10, 26:23, 22:10, 24:20).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai išsiveržę į priekį (9:4). "Partizanas" vėliau kiek išlygino žaidimą ir išlaikė tą patį deficitą, neleisdamas šeimininkams tolti – 15:10.

Antrajame kėlinyje SK "Neveronys" padidino pranašumą iki 12 taškų – 24:12. Vėliau įsišaudė O.Stropus ir skirtumas sumažėjo perpus (24:18). Visgi SK "Neveronys" labai greitai padidino skirtumą iki 16 taškų. Laimėję atkarpą (13:3), jie pirmavo – 37:21. Kėlinio pabaigoje tokią pat sėkmingą atkarpą sužaidė svečiai ir sumažino skirtumą iki aštuonių taškų – 41:33.

Trečiajame kėlinyje išpradžių vyko lygi kova, tačiau vėliau šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą laimėjo atkarpą (18:4) ir padidino skirtumą iki 20 taškų – 63:43. Ketvirtasis kėlinys taip pat nežadėjo nieko gero svečiams, kurie pralaimėjo dar vieną atkarpą ir skirtumas išaugo iki 32 taškų (79:47). Per likusį laiką "Partizanas" šiek tiek sušvelnino atsilikimą, tačiau pralaimėjo – 87:63.

SK „Neveronys“: Edvardas Jašinskas – 26 tšk. (16 atk. kam.), Giedrius Purauskas – 20 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Antanas Macys – 14 tšk., Rytis Garuckas – 12 tšk.

Partizanas: Ovidijus Stropus – 20 tšk., Eligijus Baublys – 12 tšk., Justinas Kožemiakinas – 8 tšk.

SK „Neveronys“ antrojoje rungtynių pusėje palaužė Birštono „Olimpą“ ir išsiveržė serijoje 1-0. (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)SK „Neveronys“ po atkaklios kovos palaužė „Akademiją“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)„Gazuotas pienas“ po intriguojančios kovos palaužė „Partizaną“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:15 val.)„Neveronys“ nesunkiai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 21:47 val.)SK „Neveronys“ įveikė „Darbiečius“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 18:31 val.)SK „Neveronys“ lengva ranka nuskynė bronzą (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 14:16 val.)SK „Neveronys“ tęsia pergalių seriją (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 00:33 val.)„Partizanai“ palaužė „Spartos“ ekipą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:00 val.)„SK Neveronys“ užtikrinta persvara įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 23:50 val.)„SK Neveronys“ sutriuškino „Sportijos“ krepšininkus. (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 01:02 val.)