TOPO CENTRAS vs BOKŠTUVA (67:79)B lyga, "Baltik Sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 27 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Bokštuva“ po permainingos kovos įveikė „Topo centro“ ekipą

2012 lapkričio 27 d., Antradienis, 23:48 val., peržiūros: 2811

Antradienį (11.27), Vidaus reikalų ministerijos sporto centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Topo centras“ (šeimininkai) ir „Bokštuva“ (svečiai) ekipos. Rungtynėse didesnės intrigos nebuvo iki trečiojo kėlinio pabaigos, kai „Topo centro“ komandos žaidėjai ėmė vytis iki tol visą laiką užtikrintai pirmavusius „Bokštuvos“ komandos krepšininkus bei buvo sumažinę savo komandos atsilikimą nuo 22 taškų (30:52) iki 2 taškų atžymos (54:56). Vis dėlto „Bokštuvos komandos krepšininkai sugebėjo atsitiesti po šio varžovų komandos spurto bei iškovoti pergalę rezultatu 67:79.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo „Bokštuvos“ komandos krepšininkai, kurie įpusėjus kėliniui įgijo 5 taškų pranašumą (7:12). Aktyviai gindamiesei bei taikliaus atakuodami krepšį besibaigiant pirmajam ketvirčiui „Bokštuvos“ ekipa įgijo jau 13 taškų pranašumą (10:23).

Antrajame kėlinyje ir toliau dominavo svečių ekipos krepšininkai, kurie, sužaidus 5 minutes įgijo jau 18 taškų pranašumą (18:36). Antroje ketvirčio pusėje „Bokštuvos“ komandos krepšininkams ne tik pavyko išlaikyti įgytą solidų pranašumą, bet ir padidinti savo komandos pranašumą iki 19 taškų (28:47).

Solidus varžovų žaidimas pirmoje rungtynių pusėje nepalaužė „Topo centro“ komandos žaidėjų, kurie po ilgosios pertraukos ėmė sparčiai vytis varžovus ir įpusėjus trečiajai rungtynių daliai sumažino deficitą iki 11 taškų (41:52). Įsibėgėję „Topo centro“ komandos krepšininkai ir toliau aktyviau gindamiesi bei sėkmingiau atakuodami kėlinio pabaigoje sugebėjo sumažinti savo komandos atsilikimą iki 2 taškų (54:56) ir tik Dariaus Baltušio taiklus tritaškis metimas leido išsaugoti 5 taškų pranašumą (54:59) prieš ketvirtąjį kėlinį.

Įsibėgėjusius „Topo centro“ komandos krepšininkus „Bokštuvos“ ekipos žaidėjams pavyko pristabdyti ketvirtajame kėlinyje. Įpusėjus lemiamai rungtynių daliai „Bokštuvos“ komandos pranašumas jau siekė 11 taškų (57:68). Per likusį rungtynių laiką „Topo centro“ komandos žaidėjams nebepavyko sukurti intrigos šiose rungtynėse ir „Bokštuva“ iškovojo pergalę rezultatu 67:79.

Po laimėtų rungtynių „Bokštuvos“ komandos treneris kalbėjo: „Pergalę lėmė tai, kad mūsų žaidėjų skaičius buvo didesnis, žaidėm septyni prieš šešis – tai irgi faktorius, juk vienu motoru turėjom daugiau (juokiasi). Buvom susikaupę, vis dėlto „Topo centras“ yra žinoma komanda ir prieš juos yra visada malonu laimėti. „Topo centras“ – stipri komanda, bet šiandien mes buvo stipresni, kitą dieną viskas bus iš naujo, nauja istorija, tad linkime jiems sėkmės“.

Po pralaimėtų rungtynių „Topo centro“ komandos treneris kalbėjo: „Per pirmąją rungtynių pusę labai stipriai paleidome varžovus į priekį ir paskui pritrūko jėgų. Buvom prisiviję, bet tuomet ir pasijautė jėgų trūkumas. Gintis nuo galinės linijos du kėlinius (trečią ir ketvirtą) yra labai sunku“.

„Topo centras“: Kęstutis Dmitrijevas (22 tšk., 7 rez. perd., 5 perimt. kam., 27 naud. bal.), Vytautas Paulauskas (11 tšk.), Povilas Valaitis (10 tšk., 7 atk. kam.), Eimantas Daunora (10 tšk., 6 išpr. praž., 5 perimt. kam., 19 naud. bal.), Domas Juknevičius (10 tšk., 6 atk. kam., 5 blk., 14 naud. bal.).

„Bokštuva“: Leonardas Ivanovas (28 tšk., 13 atk. kam., 40 naud. bal.), Denas Bartkus (15 tšk., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld., 22 naud. bal.), Arūnas Giedraitis (13 tšk., 13 atk. kam., 25 naud. bal.)

Bokštuva po atkaklios kovos palaužė Sporto manija & oto (2012 spalio 29 d., pirmadienis, 23:47 val.)"Bokštuva" po sunkios kovos palaužė "Šilainius" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 23:54 val.)"Bokštuva" rungtynių pabaigoje palaužė "Topo centrą" ir pateko į pusfinalį (2013 kovo 19 d., antradienis, 22:55 val.)"Bokštuva" antroje rungtynių pusėje įveikė "BK Centre" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:19 val.)Jaunieji "Sporto manijos & Oto" krepšininkai po atkaklios kovos pranoko "Topo centrą" (2012 lapkričio 12 d., pirmadienis, 23:33 val.)"Topo Centras" nesunkiai įveikė "Eigulinių" ekipą (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 00:14 val.)Vangiai startavusi "Bokštuva" parklupdė "Topo Centrą" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 21:43 val.)Sporto Manija & Oto palaužė Topo Centrą (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 00:06 val.)Dvikovoje 6 prieš 6 pergalę šventė "Topo Centras" (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:46 val.)"Hidraulinės Sistemos - Kompiutera" palaužė "Topo Centro" penketuką (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:33 val.)