KAUNO TILTAI vs KRASTA AUTO KAUNAS (79:65)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

"Kauno tiltai" toliau žengia be pralaimėjimų

2012 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 23:40 val., peržiūros: 2765

Trečiadienį, lapkričio 14 dieną, LSMU sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos „Sporto fėja“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Kauno tiltai" ( šeimininkai) ir "Krasta auto Kaunas" ( svečiai). Pirmajame kėlinyje komandos demonstravo apyligį žaidimą, tačiau antrajame kėlinyje "Kauno tiltai" atitrūko nuo varžovų nežymiai, o antroje pusėje padidino persvarą iki dviženklio pranašumo. Svečiai dar bandė vytis varžovus, bet šeimininkai išlaikė dviženklį pranašumą ir šventė pergalę, rezultatu - 79:65.

Pirmieji tolimais metimais į priekį įsiveržė "Krasta auto Kauno" ekipa, tačiau šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą bei persverti į savo pusę ( 14:12). Likus žaisti tris minutes svečiams pavyko išlyginti rezultatą, bet šeimininkai paskutinę ataką realizavo baudos metimą ir įgijo minimalų pranašumą. Rezultatas – 17:16.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus svečiams pavyko įgyti vieno taško persvarą, bet "Kauno tiltai" spurtavo 7:0 atkarpa ir įgijo šešių taškų pranašumą (26:20). Svečiams pavyko keletą greitų atakų užpulti ir sumažinti skirtumą iki trijų. Likus žaisti keturias minutes šeimininkai tolimais metimais padidino pranašumą iki dviženkliom, bet paskutinėmis atakomis "Krasta auto Kauno" vyrukams pavyko sumažinti iki 8 taškų persvarą. Rezultatas – 41:33.

Po ilgosios pertraukos "Kauno tiltai" nieko nelaukę spurtavo 11:0 ir įgijo 18 taškų persvarą ( 54:36). Po minutės pertraukėlės svečiams nepavyko atsigauti ir šeimininkai toliau išlaikė dviženklį pranašumą. Kėlinuko pabaigoje T.Petrošiaus pastangomis pavyko skirtumą sumažinti iki 14 taškų. Rezultatas po trečio ketvičio – 61:47.

Paskutinio kėlinyje "Krastai auto Kauno" ekipai niekaip nepavykdavo sumažinti skirtumo mažiau dvyliką taškų, o šeimininkai paskutinį kėlinuką sužaidė ramiai ir išsaugojo savo pranašumą, susikrautą trečijame kėliyje, ir šventė pergalę rezultatu – 79:65.

Po laimėtų rungtynių "Kauno tiltų" ekipos treneris, M.Mažeika, teigė:" Palaipsniui didinom persvarą. Individualiai ir komandiškai vienu laipteliu buvo aukščiau nei varžovai. Po truputį tą persvarą susikrovėme ir iki galo išlaikėm. Tikėjomės, kad nebus lengvos varžybos, taip ir buvo. Nusiteikėme ir laimėjome."

Po pralaimėtų rungtynių "Krasta auto Kaunas" komandos treneris, G.Rinkevičius, kalbėjo:" Labai daug praleidome tritaškių metimų, o antroje pusėje ištvermės pritrūko. Mažai tų treniruočių, mažai to krūvio ir padusome, todėl gynyboje ir š gavos."

"Kauno tiltai": M.Mažeika ( 17 tšk., 10 atk.kam., 6 rez.perd.), A.Karla ( 15 tšk.), E.Jančauskas ( 14 tšk., 14 atk.kam.)

"Krasta auto Kaunas": Š.Petraitis ( 22 tšk., 5 rez.perd.), T.Petrošius ( 17 tšk., 5 rez.perd., 7 išpr.praž.), G.Rinkevičius ( 11 atk.kam.) ir J.Leitanas pridėjo po 11 taškų.

Kauno Tiltai po atkaklios kovos palaužė Kauno Stumbrą (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 23:50 val.)Kauno Tiltai nesunkiai nugalėjo Kauno Energiją (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 00:39 val.)"Kauno tiltai" atsirevanšavo "Lietuvos dujoms" (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 23:34 val.)"Kauno tiltai" pralošė rungtynes dėl išlikimo (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 23:00 val.)"Kauno Tiltams" nepavyko palaužti "LSMU VA-Statybų Vizijos" (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)"Krasta auto Kaunas" po atkaklios kovos išlygino seriją iki dviejų pergalių (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 22:28 val.)Nerezultatyviose rungtynėse Kauno "Tiltai" nugalėjo "Best 4 you" ekipą (2012 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)Kauno Tiltai nubloškė Elektromontuotoją (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 21:17 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" pratęsė pergalių seriją iki 11-os (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 23:54 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" neklupdami žygiuoja toliau (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:08 val.)