KM „Žalgiris“ 2 vs Kauno švara (55:91)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 28 d., Antradienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno Švara“ pasiekė įtikinamą pergalę

2023 lapkričio 28 d., Antradienis, 22:00 val., peržiūros: 227

Lapkričio 28 dieną, 20:15 val., Žalgirio krepšinio mokyklos sporto salėje, susitiko "I" lygos komandos KM „Žalgiris“ 2 (šeimininkai) ir "Kauno Švara" (svečiai). Didelės intrigos šį vakarą nebuvo, "Kauno Švara" tvirtai kontroliavo rungtynes ir pasiekė užtikrintą pergalę laimėdami rezultatu 55:91 (14:24, 19:23, 9:17, 13:27).

Jau pirmojo kėlinuko metu į priekį per dviženklį atstumą nutolo svečiai, kurie išnaudojo savo jėgos ir ūgio pranašumą ir tvirtai kontroliavo rungtynes. Nors antrojo kėlinuko metu KM „Žalgiris“ 2 atsilaikė tolimų metimų dėka, bet skirtumas nemažėjo, o ilgoji pertrauka prasidėjo "Kauno Švarai" esant priekyje rezultatu 33:47.

Po ilgosios pertraukos komandos ir toliau demonstravo panašų žaidimą, o skirtumas vis augo. Intrigos nebeliko, neturėjo KM „Žalgiris“ 2 ir didelės motyvacijos priešintis, tad ekipos tiesiog sutvarkė formalumus, o rungtynės baigėsi rezultatu 55:91.

Valentinas Gadliauskas

„Kauno švara“ įrodė savo pranašumą prieš „GZP“ (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos sporto universitetą“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:25 val.)Ketvirtfinalį „Kauno švara“ pradėjo pergale prieš KM „Žalgirį“ 2 (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 21:35 val.)„Kauno švara“ lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „Reunion“ (2024 vasario 14 d., trečiadienis, 22:08 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Reunion“ ekipą (2024 balandžio 09 d., antradienis, 22:26 val.)„Kauno švara“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris ‒ 2“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2024 kovo 26 d., antradienis, 20:16 val.)„Kauno švara“ nesunkiai nugalėjo aktyviai žaidusius KM „Žalgirį“ (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Reunion“ lengvai įveikė „Žalgiris“ ‒ 2 komandą (2024 vasario 06 d., antradienis, 21:18 val.)„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Lietuvos sporto universitetas 2“ ekipa (2024 vasario 06 d., antradienis, 20:20 val.)A. Dabožinskas pataikė 7/8 tritaškius ir atvedė „Kauno švara“ ekipą į pergalę prieš „Lietuvos sporto universitetas 2“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 20:31 val.)