Acme ‒ Jabra vs Remza (57:70)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 09 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Remza“ gan nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“

2016 vasario 09 d., Antradienis, 22:34 val., peržiūros: 971

Vasario 13 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Jabra“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Acme ‒ Jabra“ priemė svečius „Remzą“. „Acme ‒ Jabra“ buvo iškovoję dvi pergales ir vienuolika kartų buvo pralaimėję. „Remzos“ sąskaitoje taip pat buvo dvi pergalės ir vienuolika pralaimėjimų.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Remza“ (0:4). Netrukus pirmus taškus pelnė ir „Acme ‒ Jabra“ (2:4). Trečią minutę „Remzos“ pranašumas padidėjo iki šešių taškų (2:8). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė penki taškai (5:10), o „Acme ‒ Jabra“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos svečių pranašumas pamažu augo. Likus minutei iki kėlinio pabaigos komandas skyrė devyni taškai (9:18). Per likusį laiką svečiai persvarą padidino iki 14 taškų (11:25).

Antras kėlinys prasidėjo „Acme ‒ Jabra“ dvitaškiu (13:25). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Remza“ (13:31). Trečią minutę komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (16:34). Įpusėjus ketvirtai minueti „Remza“ paprašė minutės pertraukėlės (20:34). Po jos dar du taškus pelnė „Acme ‒ Jabra“ (22:34). Vėliau persvara augo svečių naudai. Devintą minutę komandas skyrė 19 taškų (42:23). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai (27:45).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais. Įpusėjus ketvirtai minutei „Remza“ paprašė minutės pertraukėlės (31:49). Po jos komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais (33:51). Devintą minutę „Acme ‒ Jabra“ sumažino varžovų persvarą iki keturiolikos taškų (41:55). Per likusį laiką komandos žaidė lygiai bei pelnė po du taškus (43:57).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes „Remzos“ pranašumas padidėjo iki 18 taškų (43:61). „Acme ‒ Jabra“ paprašė minutės pertraukėlės, po kurios du šeimininkų dvitaškiais pasiekė tikslą (47:61). Vėliau „Acme ‒ Jabra“ sunkiai rinko taškus, o „Remza“ pataikė tris tritaškius į varžovų krepšį (49:70). Devintą minutę svečių puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję „Acme ‒ Jabra“ geriau užbaigė rungtynes. Po aštuonių be atsako „Acme ‒ Jabra“ taškų „Remzai“ liko trylika (57:70).

„Remza“ iškovojo trečią pergalę, o „Acme ‒ Jabra“ pralaimėjo dvyliktą kartą.

„Remzos“ treneris Ž.Zakrasas: „Pas varžovus tikriausiai nebuvo aukštaūgio. Norėjome šiandien laimėti daugiau negu penkiais taškais, nes prieš tai varžovams tiek buvome pralaimėję. Šiaip gavosi kaip gavosi, bet šiandien geriau sužaidėme.“ Paklaustas, ar pagrindinis pranašumas buvo po krepšiu, treneris atsakė: „Po krepšiu Tadas labai gerai sužaidė, iš tikro labai gyvas šiandien buvo.“

„Acme ‒ Jabra“ komandos treneris A.Kmita: „Pirmose rungtynėse varžovus įveikėme penkiais taškais, bet manau jie buvo dar nesusižaidę. Šiandien geriau tikrai žaidė, pataikė tritaškius.Pas mus trūko lyderių. Abu lyderiai neatėjo, kuriais pasistiprinome nuo praeitų metų. Skaityk žaidėme su praeitų metų komanda. Tie lyderiai retai ateina į rungtynes. Rezultatas visa tai atspindi.“

Acme ‒ Jabra: Darius Arlauskas – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Paulius Katkevičius – 14 tšk. (14 atk. kam.), Andrius Rupšys – 8 tšk.

Remza: Tadas Dudzevičius – 22 tšk. (27 atk. kam.), Mindaugas Gilius – 13 tšk., Raimondas Baliūnas – 10 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd.), Arūnas Abromaitis – 10 tšk.

„UNO“ nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai susidorojo su „Acme ‒ Jabra“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:48 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:06 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „Acme ‒ Jabra“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:34 val.)Gerai gynyboje žaidę „Šernai“ įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 21:56 val.)„Korys“ užtikrintai nugalėjo „Acme – Jabra“ ekipą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Makroflex“ be didesnio vargo įveikė „Remza“ penketuką. (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 20:35 val.)„UNO“ iškovojo pirmąją pergalę šiais metais, nugalėdami „Acme ‒ Jabrą“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:12 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ šventė pirmąją pergalę, nugalėjusi „Acme ‒ Jabra“ krepšininkus (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 22:40 val.)Puikų taiklumą iš toli pademonstravę „Makroflex“ nugalėjo „Acme ‒ Jabrą“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 22:22 val.)