Šilainiai & Noriuauto.lt vs Jaunalietuviai – R2P Sport (99:101)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 10 d., Antradienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

"Jaunalietuviai – R2P Sport" antrą kartą įveikė "Šilainiai & Noriuauto.lt" ekipą

2015 kovo 11 d., Trečiadienis, 01:56 val., peržiūros: 963

Antradienį, kovo 10 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „Elito“ lygos dvikova tarp vietos „Šilainiai & Noriuauto.lt“ ir svečių „Jaunalietuviai – R2P Sport“ komandų. Praktiškai visas rungtynes pirmavę ir po krepšiu dominavę šeimininkai turėjo puikų šansą šiandien laimėti, tačiau skuboti bei gerai neapgalvoti sprendimai leido svečiams išplėši pratęsimą, o jame ir pasiekti pergalę.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo „Šilainiai & Noriuauto.lt“ ekipa, kuri įgavo trijų taškų pranašumą, bet tuomet svečiai atsakė šešiais paeiliui taškais bei patys įgavo trijų taškų pranašumą. Vėliau komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, bet tuo pačiu ir nebloga gynyba. Kėlinukui einant į pabaigą, svečiai turėjo tą trijų taškų atotrūkį, bet ketvirtį šeimininkai užbaigė pelnydami aštuonis taškus be atsako ir taip įgavo penkių taškų persvarą po pirmojo ketvirčio – 21:16. Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo sėkminga atkarpėle 8:3 ir įgavo jau dviženklį pranašumą. Vėliau, tokią pačią atkarpėlę laimėjo „Jaunalietuviai – R2P Sport“ ekipa bei atsatė tą penkių taškų deficitą. Po to komandos žaidė gan apylygiai, tačiau vienu žingsniu vis tiek priekyje buvo šeimininkai, kurie po truputį didino savo pranašumą ir vienu momentu turėjo devynių taškų persvarą, bet kėlinuko pabaigoje svečiai pelnė šešis taškus be atsako ir taip sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Tačiau „Šilainiai & Noriuauto.lt“ kėlinį užbaigė taikliu dvitaškiu bei atstatė tą penkių taškų pranašumą – 45:40.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai vėl po truputį didino savo pranašumą ir stengėsi kuo didesniu skirtumu atsiplėšti nuo savo varžovų. „Šilainiai & Noriuauto.lt“ ekipa turėjo aštuonių taškų pranašumą, bet tuomet pelnė dar šešis taškus paeiliui bei taip įgavo rekordinį 14 taškų atotrūkį. Visgi, kėlinį sėkmingiau užbaigė „Jaunalietuviai – R2P Sport“ ekipa. R.Talevičius pelnė keturis taškus paeiliui, tuomet V.Gadliauskas pelnė keturis taškus paeiliui ir po to pridėjo dar ir taiklų tolimą metimą su trečiojo kėlinio sirena. Taip svečiai spurtavo 11:0 ir po trijų kėlinukų turėjo tik trijų taškų deficitą – 66:63. Ketvirtąjį kėlinį „Jaunalietuviai – R2P Sport“ komanda pradėjo 11:4 spurtu bei po ilgokos pertraukos vėl įsiveržė į priekį. Visgi, po šalto dušo atsigavę šeimininkai patys spurtavo 12:2 ir susigrąžino lyderių vaidmenį šiose rungtynėse. Vėliau komandos žaidė apylygiai, bet likus žaisti vos kiek daugiau nei minutei, „Šilainiai & Noriuauto.lt“ padidino savo pranašumą iki devynių taškų ir atrodė, kad padėjo pamatus pergalei. Visgi, jie per anksti užmigo ant laurų. Tritaškį pataikė V.Gadliauskas, vėliau ir T.Kazickas ir skirtumas tarp komandų buvo tik trys taškai. Labai svarbioje atakoje šeimininkai perskubėjo – priimė neapgalvotą sprendimą bei prarado kamuolį, o tuo pasinaudojo „Jaunalietuviai – R2P Sport“ komanda. V.Gadliauskas smeigė dar vieną tolimą metimą, kuris išlygino rezultatą likus žaisti devynias sekundes. „Šilainiai & Noriuauto.lt“ turėjo progą išplėšti pergalę, tačiau ja nepasinaudojo ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Po keturių kėlinukų rezultatas buvo 90:90.

Pratęsimo pradžioje kiek geriau sekėsi šeimininkams, kurie pelnė šešis taškus be atsako. Visgi, tuomet „Šilainiai & Noriuauto.lt“ krito į duobę ir nei apsigynė, nei užpuolė. V. Gadliausko vedini „Jaunalietuviai – R2P Sport“ spurtavo 11:0 ir įgavo penkių taškų pranašumą bei taip paklojo pamatus pergalei. Nors E.Vaina dar ir pataikė tritaškį, tačiau jis jau nieko nelėmė, nes laiko jau nebeliko. Galutinis rungtynių rezultatas 99:101.

Šilainiai & Noriuauto.lt: Edvinas Vaina – 27 tšk., Justas Ališauskas – 26 tšk. (6 rezult. perd.), Mantautas Patašius – 25 tšk. (23 atk. kam.)

Jaunalietuviai – R2P Sport: Vaidotas Gadliauskas – 36 tšk., Tomas Kazickas – 21 tšk., Robertas Talevičius – 20 tšk. (12 atk. kam., 7 rezult. perd.), Mantas Stankevičius – 13 tšk. (12 atk. kam., 8 rezult. perd.)

Po pergalės pakalbintas nugalėtojų treneris V.Andriulevičius džiaugsmingai dėstė savo pastebėjimus: „Trumpai, drūtai pasakysiu tiek: atėjau pavėluodamas, praktiškai į ketvirtą kėlinį tik tais, tai daug ko negaliu komentuoti. Nemačiau visų rungtynių, bet mačiau, kad vyrai gerai sudirbo ir išplėšėm pratęsimą. V.Gadliauskas, kaip visada, rungtynių pabaigoje mus ištempė. R.Talevičius savo srityje irgi „duoda“ vaizdų. Aišku, trūko ir mūsų pagrindinio vidurio puolėjo, bet A.Čiras, sakyčiau, gerai šiandien sudirbo po krepšiu, bent jau iš to ką mačiau. Bet vyrai stengėsi, norėjo laimėti ir dabar mūsų laukia kitas etapas“.

„Tegra“ įveikė „Šilainiai & Noriuauto.lt“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 06:57 val.)Pagirtiną kovingumą pademonstravę „Šilainiai & noriuauto.lt“ iškovojo pergalę (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Jaunalietuviai ‒ R2P Sport“ beviltiškai nusileido Janui Jurgo & CO (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:01 val.)Tryse rungtynes baigę „Jaunalietuviai ‒ R2P Sport“ išlaikė pergalę savo rankose (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:29 val.)„Vilniaus Kolegija“ namuose nepasigailėjo negausiai susirinkusios „Šilainiai & Noriuauto.lt“ ekipos (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 23:07 val.)„Vilniaus Kolegija“ neturėjo didesnio vargo su „Šilainiais & Noriuauto.lt" (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:47 val.)„PazintysXXX.com“ nesvetingai sutiko „Jaunalietuviai – R2P Sport“ ekipą (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:08 val.)Roberto Bitino tritaškiai metimai nesuteikė „Šilainiams & Noriuauto.lt“ progos rimčiau pasipriešinti „Tegrai“ (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:34 val.)„United & Radijas Tau“ pasiekė revanšą prieš „Šilainius & Noriuauto.lt (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:53 val.)Vilniaus kolegija nugalėjo Jaunalietuvių - R2P Sport komandą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)